Kultura

Alnag
28.5.2008 14:07
Dungeons & Dragons 4e (II)
Diskuse o čtvrté edici pravidel Dungeons & Dragons po jejich vydání. Prosíme i přes vypjaté téma o dodržování základních pravidel netikety, tak jako v jiných diskusích.

Navazuje na více či méně spekulativní diskusi o 4E.
19.2.2010 06:16 - Nachtrose
Jarik: skoda, ze nejsi martial.

MP2 píše:
ARMORED ENDURANCE TRAINING
Prerequisite: Any martial class
Benefit: You don't take an armor check penalty to your Strength-or Constitution-based skill checks.

ARMORED SWIFTNESS TRAINING
Prerequisite: Any martial class
Benefit: You don't take an armor check penalty to your Dexterity-based skill checks.
19.2.2010 07:28 - Naoki
Píše:
Jarik: skoda, ze nejsi martial.

To se dá vyřešit jediným featem ;)
19.2.2010 07:38 - Nachtrose
Naoki píše:
To se dá vyřešit jediným featem ;)


No, da, treba MC do warlorda. Ale MC+ jeden z dole uvedenych = jeste 2-4 lvl, nepocitame-li moznost retreningu.
19.2.2010 09:02 - Jarik
nemuzu mit vsechno.
Kdyz si beru divine power, tak nemuzu mit martial power :D
19.2.2010 09:19 - Nachtrose
Jarik píše:
Kdyz si beru divine power, tak nemuzu mit martial power :D


A proc ne? ;-)

MP2 o multiclass warlordech píše:
Paladin: This logical, compelling combination offers both mechanical and thematic synergy. Both warlords and paladins make use of Strength and Charisma. Paladins might join armies if they think that doing so will benefit the agendas of their gods. This combination is ideal for dragonborn
19.2.2010 09:42 - Fibriso
plus se to dá obejít multiclass featem... když si mág vezme multiclass paladina, ma splněn požadavek že musí být matrial (a divine jako bonus)
19.2.2010 09:42 - noir
Jarik: Ale prosímtě. Podívej se na Konstantina - taky kombinuje martial a divine. A jak mu to prospívá!
19.2.2010 09:43 - Merlin
noir píše:
Jarik: Ale prosímtě. Podívej se na Konstantina - taky kombinuje martial a divine. A jak mu to prospívá!
a stejně tak Kristián :)
19.2.2010 09:51 - Sethi
noir píše:
A jak mu to prospívá!

No jen aby mu to prospívání vydrželo.
19.2.2010 10:03 - noir
Ušatá: Neboj, mám za zády skvělou smečku... (a Alnag napíše: "No právě")
19.2.2010 10:06 - Sethi
Může mi někdo prozradit, jak je vztažené časování Dragonů a CB updatů? Přijde mi, že v únorovém updatu CB jsou nejdál věci z... 382, možná? Což je prosincový Dragon?

I am confus.

edit: Ok, v pohodě, ono je to tam i napsané. V tom případě měním dotaz.

Proč to tak je? @.@
19.2.2010 10:07 - Nachtrose
noir píše:
Podívej se na Konstantina - taky kombinuje martial a divine.


Ranger/Paladin of Vecna? :-) Jeste me tak napada: Konstantin je vubec jeste Gnoll, nebo uz Revenant?
19.2.2010 10:08 - Sethi
noir píše:
Ušatá: Neboj, mám za zády skvělou smečku...


Konstantin má takové štěstí, že Aisska bere celou tu smečkovou záležitost tak vážně.
19.2.2010 10:10 - Nachtrose
Ušatá™ píše:
Proč to tak je? @.@


To presne netusim, ale mozna chudaci v IT oddeleni nestihaji. Kdyz se podivas na seznam Known Issues, neni divu, ze mesic meskaji i s contentem. A mozna to ma neco spolecnyho s vychazenim CB v prvni utery v mesici ( krome vanocnich svatku ). Ale taky me to pekne zere.
19.2.2010 10:20 - noir
Nachtrose: Ale no tak, Konstantin jméno Vecna v životě neřekl! Momentálně je to revenant ranger, multiclass avenger. Bohužel nevyšel zatím feat pro bývalý život gnolla, což mi způsobuje pár drobných komplikací.
19.2.2010 10:26 - Sethi
noir píše:
Ale no tak, Konstantin jméno Vecna v životě neřekl!

Ne? To mě musí nějak šálit paměť.
19.2.2010 10:33 - noir
Fakt! Dávám si na tom záležet a opravdu se ve vyjadřování kontroluju. Dokonce ani v minulé hře, když jsem předával svitky. Vždy jsem používal pouze politicky korektní výraz "Pán".
19.2.2010 10:37 - Nachtrose
Noir: tech panu kolem smrti zase tak moc neni.
19.2.2010 10:43 - Sethi
Já si docela dobře pamatuju, jak Konstantin zmiňoval Vecnu hned při první diskusi na téma cesta do záhrobí a zase zpátky. V podstatě to byl on, kdo v charakteru vyslovil Vecnovo jméno poprvé.
19.2.2010 10:46 - Sethi
Nachtrose píše:
Noir: tech panu kolem smrti zase tak moc neni.

Stejně jsou to všechno jen trapní podvodníci.

Ale všimněte si, jak všechna ta pseudobožstva usilují o získání moci nad doménou smrti, případně osudu... ale zimu, tu od Královny nikdo nechce.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.083402872085571 secREMOTE_IP: 3.141.8.247