Kultura

Alnag
28.5.2008 14:07
Dungeons & Dragons 4e (II)
Diskuse o čtvrté edici pravidel Dungeons & Dragons po jejich vydání. Prosíme i přes vypjaté téma o dodržování základních pravidel netikety, tak jako v jiných diskusích.

Navazuje na více či méně spekulativní diskusi o 4E.
6.10.2009 09:30 - Nachtrose
UŠIušiUŠI™ píše:
Nestraš.


Nestrasim, kdybych chtel strasit, tak pisu o panu Mnau ;-)
6.10.2009 09:55 - Blaine
Nachtrose: to je ale mnohem vic prace pro tebe. A hlavne mohou byt hraci vyrazne nespokojeni s tim, ze dostanou item, ktery jim ne zrovna vyhovuje. Zkus jim poslat aspon PHB, aby si z nej neco vybrali. Rekni jim, ze je to takovy "domaci ukol" nebo neco takoveho, vysvetli jim, ze to pomuze jak tobe, tak jim. Treba ja to tak svym hracum podal, kdyz se ze zacatku tvarili, ze jim je to teda uplne jedno co dostanou.
6.10.2009 10:03 - Merlin
I když hráč není přítomný dostane předmět. Jak píše lotrando, pravděpodobně v příštích sezeních. Jinak jsem se naučil dávat v růzých věcech komponenty..takže postavy často hledají bylinky, zkouší pitvat zvířata. je to lepší dávat jim to po částech..třeba po boji s nemrtvými se prohrabávají kostmi a vezmou si třeba některé části (dle hodu na Náboženství)..dostanou tak třeba 30 komponentů k Religion. Mají tak pocit, že i když nedostanou poklad, pořád mají možnost něco nacházet. je to lepší, než jim dát jednou za čas hromadu komponentů v pytlíku
6.10.2009 10:13 - Nachtrose
Blaine: ja jim ty knizky posilal. A CB taky. Jeden to smazal pry omylem, druhy pri reinstallu systemu, dalsi do toho nekouknul, co to ma. A ti, co to smazli vlastne taky ne. Ale udelal jsem takovej pokus, uvidim, jak se s nim kdo popere. Z tech, co byli na posledni hre dostal kazdy krom klerika na vyber magickou zbran, zbrou nebo stit do lvl3 vcetne ( klerik dostane na vyber asi jen symbol nebo zbroj ). Nicmene mam obavu, ze se tohle bude resit na zacatku dalsiho sezeni, stejne jak postup na dalsi level, ktery ziskali...
6.10.2009 10:17 - Merlin
Nacht: pozor...každá postava nemá dostat vždy magický předmět. proto jich je na level vždy míň než kolik je postav. Aby nedošlo k devalvaci mag. předmětů
6.10.2009 10:28 - Nachtrose
Merlin: to vim, ale chci je tak nejak navnadit. Rikam, porad jsme jenom v takove testovaci fazi. Az prejdeme na ostrou, tak budu peclivejsi. Jinak proto jsou i urovne predmetu nizsi. V parcelech je tusim pro lvl 2 postavy i lvl 6 predmet ( coz uz je +2, misto +1 co ted dostanou ).
6.10.2009 11:26 - Merlin
Nacht: ať si je nerozmazlíš...zvyknou si dostávat za všechno magii...a nebudou soudní
6.10.2009 11:39 - Nachtrose
Merlin: posnazim se.
6.10.2009 11:54 - Čindi
wlkeR píše:
ale pokud potřebuješ 1k4 osmistěnkou, prostě to vydělíš dvěma (zaokrouhlit nahoru, bacha)


Jo tak to dělám. Jenom pro pohodlnost
6.10.2009 15:54 - wlkeR
Nachtrose a já si říkal, kde je ta spravedlnost, že vzcházej dodatky k povoláním a k rasám ne. Chytrej tah a určitě populární.)
6.10.2009 16:09 - Sethi
6.10.2009 16:27 - yokuzava
Hufty? :)
6.10.2009 17:52 - wlkeR
Už jsem slyšel o Magicovym pití, takže mě tohle zas až tolik nepřekvapuje. Ikdyž jako Sneak Attack sodovka... to je hustý kafe :D
6.10.2009 19:20 - Alnag
Uši: Mám to chápat tak, že tohle chceš pít na příští session? :D
6.10.2009 19:37 - kin
Už jsem si je chtěl obědnat, ale bylo mi to jasný...je to jen "usa/canada only"...zmetci :(



Nejede někdo v brzké době do ameriky? :D
6.10.2009 19:40 - Fibriso
mame tady sneak attack soda, shrinkink soda, ja chci Shapeshift sodu!
6.10.2009 19:55 - wlkeR
Jdu napsat bráchovi, ať mi k letošnim Vánocum místo mangy pošle sodu XD
6.10.2009 20:34 - Naoki
CB a compendium už jsou updatlý a Seeker vyšel v plné parádě. Musím říct, že je to VELICE zajimavé povolání (shrnutě: primal controller přes ranged weapon, class encounter feature které dovolí rerollnout missnutý attack proti jinému nepřítely a druhý class feature je permanentní shift za minor akci)
6.10.2009 21:19 - noir
A má sword of truth?
7.10.2009 06:16 - Nachtrose
Pdf nahled na Seekera muzete stahovat zde.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.087493896484375 secREMOTE_IP: 3.145.156.46