Kultura

Alnag
28.5.2008 14:07
Dungeons & Dragons 4e (II)
Diskuse o čtvrté edici pravidel Dungeons & Dragons po jejich vydání. Prosíme i přes vypjaté téma o dodržování základních pravidel netikety, tak jako v jiných diskusích.

Navazuje na více či méně spekulativní diskusi o 4E.
3.8.2009 16:49 - Nachtrose
Tak stesti nepralo. Bylo to nejake vlakno o barbarian females obrazcich, v archivu ( zatim? ) neni. Tak mi zustava jediny ulovek jeste ze vcera:

3.8.2009 16:52 - Blaine
jaaaj, dobry je:) (saved)
3.8.2009 17:22 - Sethi
ten jsem zahlédla a nechala plavat, měla jsem pocit, že co by mě z něj zajímalo, to už mám. moje úlovky už z dřívější doby: více či méně barbarské slečny

memám je moc zastoupené, jsem vybíravá a dobrých obrázků je pomálu =)
3.8.2009 17:38 - Nachtrose
ušijakořidítka: to je plus minus ono, jen mi jich tam par jeste chybi, ale dik moc :-*
3.8.2009 17:58 - Blaine
1241155841511 tenhle me totalne dostal, diky Sethi. Koukal jsem na nej asi dve minuty v kuse a obdivoval jsem ho, povedlo se.
3.8.2009 18:08 - Sethi
ta je hustá, ale mám pocit, že je přímo z nějaké wizardí příručky - možná by někdo zběhlejší věděl.

pokud by byl zájem, dokázala bych asi sesypat tématické kolekce, hlavně co se paladinek a démonek týče.
3.8.2009 18:46 - Nachtrose
ušijakořidítka píše:
pokud by byl zájem, dokázala bych asi sesypat tématické kolekce


Sem s nimi.

Blaine: zrovna tahle mi spise nez jako barbaian(ka) prijdejako nakej revenant swordmaster ( mozna dokonce swordmage? )
3.8.2009 22:30 - ShadoWWW


Skvělé dobrodružství zažijete ZDE. (Index, OCR)

4.8.2009 13:10 - Blaine
wizards.com/dnd píše:
Chapter 5 also sets out a new system of rewards you can use instead of (or as a supplement to) magic items. Divine boons represent gifts from the gods or their agents, legendary boons express the accomplishment of great deeds of power, and grandmaster training reflects what happens when a player character learns from a legendary master.


JA CHTIT! Presne tohle tedka resim a premylsim o tom, jak by to slo udelat, aby to bylo odpovidajici a pritom to nijak extra nezasahovalo do rovnovahy hry.
4.8.2009 13:51 - Nachtrose
Jaka kniha?
4.8.2009 14:08 - Blaine
DMG2, je tam tech veci vic, treba dodelana pravidla pro solo/elite (pocital bych jenom s 4-nasobkem zivotu, pridanim schopnosti, ktere budou rusit efekty apod.). Ale musim priznat, ze ta kapitola o nahradach predmetu me potesila nejvic.
5.8.2009 06:36 - Nachtrose
Jeste se vratim k tilesum. V rytiri maji krome streets of shadow ( doporuceno min 2 sady ) jeste Caves of Carnage a Fane of the Forgotten Gods. Bude stacit z kazdeho po jedne sade?
5.8.2009 07:09 - Nachtrose
A kdo ma zajem, tady je DDI nahled na Githzerai. Bez hlodavcu.
5.8.2009 07:33 - Almi
Nachtorose: Ano, bude, pokud máš už další tilesy. Protože Caves of Carnage se hodí druhé jeskynní tilesy, které už vyšly, výborně se spolu doplňují. A Fane of the Forgotten Gods zase obsahují tilesy typické dílky normálního podzemí, tentokrát zaměřené na cokoliv velkého (velký trůn, stůl atp.). Pokud nemáš žádné, klidně se hodí dvoje, z druhé strany je vždycky volná plocha.
5.8.2009 07:54 - Nachtrose
Nemam jeste nic, ale postupne planuju doplnit, co tak pujde. Tohle je jen co ma v nabidce rytir. Navic zrovna Caves jsem hodil do kosiku posledni kus :-(
Jinak ktere z ostatnich setu ( pokud sezenu za rozumnou cenu ) by jste doporucili mit po dvou?
5.8.2009 08:09 - Lotrando
Wild, to jsou ty zelený, dělám rád velký bojiště. Street of Shadows (město) mám taky dvakrát. Věže nejspíš taky. Ostatní stačí jednou, protože se doplňují mezi sadami.
5.8.2009 08:18 - Nachtrose
Wild uz je bohuzel u NK za 30USD sada :-( Amazon.de je ma dokonce az od 32€... Jak jsem psal uz drive, je to k uzoufani to dobihat takhle uprostred :-(
5.8.2009 08:34 - Lotrando
wtf?, tak to je síla. Jsem bohatý, tralala
5.8.2009 08:46 - Blaine
Githzerai zkouknut... A chci Githyankiho!!! Nutne:) protoze pokud featy tak pekne vylepsuji Iron resolve, tak si nedovedu predstavit, co budou delat s telekinetic leapem... O.O
5.8.2009 08:49 - Nachtrose
Takovej DT1 - Dungeon Tiles je na NK od 130USD a na amazon.de od 100€. Ale to uz jsem tu nekde psal. Tad jsem narazil na nakej asi rakouskej e-shop kde wild i giant king ( jinde za 20€+ ) jsou porad za 9,90€ a nepisou tam zadne "out of stock" tak uz mam v kosiku tilesu skoro za 80€ a porad premyslim zda odeslat ci nikoli...

/edit: neplanuje nekdo v blizke dobe objednavku z NK?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10382390022278 secREMOTE_IP: 18.118.9.7