Kultura

Alnag
28.5.2008 14:07
Dungeons & Dragons 4e (II)
Diskuse o čtvrté edici pravidel Dungeons & Dragons po jejich vydání. Prosíme i přes vypjaté téma o dodržování základních pravidel netikety, tak jako v jiných diskusích.

Navazuje na více či méně spekulativní diskusi o 4E.
22.7.2009 12:03 - Nachtrose
To neni fer. Druhy den po vydani bookmark + ocr a na eberron zase budu cekat 2-3 tydny *fnuk*
22.7.2009 12:04 - Blaine
pacifist healer
when you use a divine power that allows a target to spend a healing surge, the target regains additional hp equal to 1d6+your charisma (na 11 lvl 2D6, na 21 3D6)
also, whenever you deal damage to a bloodied enemy, you are stunned until end of yout next turn


hahaha kdyz uz lecitel, tak skutecne jenom lecitel:)
22.7.2009 12:13 - Sethi
přijde mi krajně nefér, že tady nějací katashtaři mají tolik specifických rasově náboženských featů a tieflingové jen pár.

nicméně, devilbane je jasná volba, budu odvracet sama sebe.

odhad na OCR upload asi 10 minut.
22.7.2009 12:21 - Sethi


update: OCR, záložky. předchozí link je opravený na totéž. původní dokument mažu.
22.7.2009 12:26 - Beny
ušijakořidítka sakra, už abych byl doma, tady mi Rapid nechodí, a můj klerik je natěšenej jak novicka na návštěvu mušketýrů -:))))
22.7.2009 12:41 - ShadoWWW
jé, díky!
22.7.2009 12:49 - Korax
Diky moc. Ten feat pacifist healer + HEALER'S IMPLEMENT je drsna kombinace. Muj klerik bude zace lecit o DOST lepe.
22.7.2009 12:56 - Lotrando
hmm, tak tohle je hrubý; vypadá to na rozřezanou příručku a automatické naskenování; to se těm Wizardům asi moc nevyplatí, přijdou o zisk za PDFka a navíc nemají ani možnost sledovat, co se po netu povaluje.

dobrá práce
22.7.2009 13:07 - yokuzava
Dekuji :)
22.7.2009 14:28 - LZJ
Ó jaký vzácný dar, klaním se až k zemi.
22.7.2009 14:31 - Blaine
Tak jsem to taky rychle prolistoval (ani nahodou jsem to neprosel ani z 10%) a vyhovuji mi sidebary, trochu fluffu rozhodne tehle prirucce neuskodi, i kdyz se mi nelibi backstory pro Bana, nejak vic se mi libil ten co byl v Dragonu. Jinka skutecne se z clerica stava leader a ne leader/controler, jakym byl klasicky laser cleric pred DP...
22.7.2009 14:47 - Sethi
mi to byl čert dlužen. moc featů. moc powerů. málo místa =)
22.7.2009 14:48 - Alnag
Jo. Začínají nám ty příručky fluffovatět. Což je dobře...
22.7.2009 14:54 - Lotrando
To ale bylo ve všech "powers" příručkách. možná se zlepšují, ale bylo to tam vždycky
22.7.2009 15:00 - Blaine
Alnag: Coz byla jedna z veci, ktera mi vadila na Martial poweru, malo fluffu, kterym by se dalo inspirovat.

Sethi: presne takovy pocit mam z toho, co mi pise kamos... Vykriky, ze nutne potrebuje viiiiic featu:) Cleric zatim skoro zadne nemel a ted ma konecne z ceho vybirat.

BTW trochu odbehnu od DP a vratim se tak nejak k EPG. U vybaveni jsem si vsiml "stealth fixu" weaponu a implementu. Je tam ted presne napsane: "...if you hit with implement attack power with this holy symbol..." apod. Coz je skutecne stealth fix napriklad pro Serpent staffku z AV1: Property: +1d6 poison dmg pri melee utocich s touto staffkou. Coz pro morfovaciho druida, ktery ma vsechny utoky melee pres implement znamenalo brutalni narust dmg (sorry, ale contoller, ktery da do DVOU cilu svoji encountovkou skoro to same co rogue do jednoho svoji encountrovkou je nejaky divny...). Tento narust je samozrejme spatne vzaty, protoze staff of serpent podle "hlavniho ucelu" za kterym byla pridana vubec nema takhle zvysovat dmg. Ma jenom srovnavat melee dmg u "sub-par" schopnosti pri multiclassovani treba wizarda do maga nebo naopak.
22.7.2009 15:02 - Blaine
Lotrando: Bylo, ale nebylo to tak vyrazne, vetsinou to byly jenom takove dost divne a slabsi.
22.7.2009 15:04 - Sethi
já jsem zavřela oči, stiskla zuby a rozhodla se, že se nebudu dívat za desátý level, pokud to nebude nezbytně nutné, protože jsem odsunula několik zásadních drobnůstek na neurčito a doufám, že se mi tam mezi ty paragánské někam vtisknou...
22.7.2009 15:13 - Lotrando
nevtisknou, věř mi :(. je to buď a nebo
22.7.2009 15:24 - Sethi
neslyším, neslyším!
22.7.2009 15:27 - Blaine
Sethi: Lotrando ma pravdu, pokud si nevezmes nejake heroicke featy na heroickem tieru, tak si je na paragonskem nevezmes uz tuplem, spis budes ztracet jeden heroicky feat za druhym, az zbyde jenom ten nejnutnejsi zaklad a featy, ktere se scaluji s tiery (Toughness, pokud je treba vic zivotu; Weapon focus, pokud je treba vetsi dmg apod.) a pak samozrejme treba nejake featy, ktere maji delat neco, co od postavy chces, ale nejsou zivotne nutne.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.093799114227295 secREMOTE_IP: 18.224.33.107