Kultura

Alnag
28.5.2008 14:07
Dungeons & Dragons 4e (II)
Diskuse o čtvrté edici pravidel Dungeons & Dragons po jejich vydání. Prosíme i přes vypjaté téma o dodržování základních pravidel netikety, tak jako v jiných diskusích.

Navazuje na více či méně spekulativní diskusi o 4E.
7.7.2009 10:52 - Alnag
Nacht: Jo, tahle verze vypadá o dost lépe... no jak jsem říkal, bylo to jen takové překlenovací...
7.7.2009 11:01 - Nachtrose
Ja vim, ta jpg byla taky jenom z nouze cnost.
7.7.2009 16:02 - Nachtrose
Jak jsem slibil, pokud bude ona verze slucna ( a je ) tak ji uploaduju k sobe na rapid. Stahovat muzete tady:

http://rapidshare.com/files/253032518/how_to_cook_a_squirrel.7z.html

Heslo je jiz standardne zneuzivane ;-)
7.7.2009 21:44 - ShadoWWW
Tak v rámci Conpendia a CB vyšlo nové povolání z PHB3 - Psion. Na první pohled musím říct, že... je to velmi nepřehledné. CB nebo Compendium je super, když něco hledám. Ale pro obecný přehled a seznámení s novými pravidly mi mnohem víc vyhovuje PDF nebo klasická kniha. Je škoda, že ho nevydali klasicky v PDF. :(

Takhle je to velmi nepřehledné a těžko se tvoří build a ladí postava.
7.7.2009 22:20 - Lotrando
prostě mají strach, že si to lidi nakonec poskládají do sebe, i když se jedná jen o půlku povolání. snad jim to časem dojde.
7.7.2009 22:31 - ShadoWWW
Stejně si to nakonec poskládají a bití budou zase jen legální uživatelé. Ach jo.
8.7.2009 06:27 - Nachtrose
Clanek o Psionovi z dungeonu. Na prohlizeni powers stale treba aktivni ucet a pristup na Compendium.
8.7.2009 09:41 - ShadoWWW
Tak powers jsou tady.
Heslo klasicky zneuzivane... :)

EDIT: Nahral jsem novou verzi. V nove verzi je to komplet, včetně Cerulean Adept Disciplines.
8.7.2009 09:52 - Sethi
cítím se zneužita...
8.7.2009 10:42 - Sethi


ok, tím bych se zneužít nechala.
8.7.2009 10:55 - Nachtrose
ušijakořidítka: nema na tvuj vkus trochu male usi?
8.7.2009 10:57 - Blaine
Koukam na artificiera a libi se mi vic, jak predtim! Knizka bohuzel jeste neprisla, nejaka posta ji nekam zastrcila, uz jsem zacal psat maily na amazon:(
8.7.2009 11:19 - Sethi
má jiné kvality, které mi jsou po chuti =)
8.7.2009 13:08 - Merlin
sethi: chápavej ocas?
8.7.2009 13:22 - Sethi
PHB uvádí, že tieflingové chápavý ocas nemají. souhlasím s tím, nejsme přece opičky. nemůžu říct, že bych se úplně ztotožňovala s tím dva metry dlouhým dinosauřím klackem, který jim kreslí autoři oficiálních obrázků, kdyby měla aiss takový dlouhý těžký ocásek, tak by si se svýma nožičkama akorát rozbila hubu, ale zrovna na tomhle obrázku se mi líbí. a ty sexy držátka =)
8.7.2009 13:29 - Nachtrose
ušijakořidítka píše:
s tím dva metry dlouhým dinosauřím klackem, který jim kreslí autoři oficiálních obrázků,


tak hold to jsou prastare vykopavky... :-P
8.7.2009 14:05 - Merlin
taky prezentuju tífáky s kravským ocasem..myslím, že mají blíž k těmto tvorům..než k opičkám :D
8.7.2009 14:07 - Sethi
abych ti nezapálila auto.
8.7.2009 14:20 - Spize
Tak, ono Tieflingové Čtvrté edice už nejsou co bejvalo - dřív bejval každej unikátní, ten měl ocas, ten měl drápy, onen zas rohy nebo rozeklanej jazyk. Ale jak to sjednotili a uďály z toho rasu, unifikovanou, hnusně rohatou a ocasatou... Fuj!

Fakt je, že půlka ras došla nějaké výraznější změně, ale tohle je jedna, který si myslím, že to uškodilo. Ještě Eladrini jsou takový vadní. A taky orci a půlorci. A půlelfové tak napůl... Well, fakt je, že tam mi vadí hlavně ta mechanická část (prostě to NEJNI mix mezi elfem a člověkem!).

Když už jsme u toho, proč se můžou křížit lidi s elfama a nikde nejni zmínka o křížení eladrin+elf nebo eladrin/člověk?
8.7.2009 14:32 - Merlin
Spize: ale to přece vše není doktrína...já mám ve svém světě tieflingy takový jak dřív byli a hlavně takový jaký chci já a hráči. Stejně tak půlčíky, půlelfy atd. Vždyť o to jde..nedržet se jen toho co je dáno a popustit uzdu fantazii.

ušák: já se dívám každý ráno pod motor..s drátkama a budíkem nemáš šanci

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.11112904548645 secREMOTE_IP: 18.117.196.217