Kultura

Alnag
28.5.2008 14:07
Dungeons & Dragons 4e (II)
Diskuse o čtvrté edici pravidel Dungeons & Dragons po jejich vydání. Prosíme i přes vypjaté téma o dodržování základních pravidel netikety, tak jako v jiných diskusích.

Navazuje na více či méně spekulativní diskusi o 4E.
2.7.2009 19:35 - Nachtrose
No ja si chtit zalozit ted zalozit sbirku knih a tilesu, tak zrusim na par mesicu rodinny rozpocet :-D
2.7.2009 20:03 - Lotrando
tilesy jsou super, figurky stačí nějaký obyč, třeba když se toho zbavují hráči miniatur, ale bojiště z Dungeon Tiles je super.


plánek pro honičku ve městě, dvě bojiště, vzadu je náměstí, kde začíná pronásledování vrahů, po krátké dovednostní výzvě jsou postavy obklíčeny mezi domy poblíž "fotografa" :)


další fotky
2.7.2009 20:16 - Merlin
jo mužu potvrdit...já ted budu zvětšovat bitevní pole na dvojnásobek...postavy mi utíkají z plánu...
2.7.2009 20:26 - Sethi
to jenom my jsme trapný tým, který se úzkostlivě drží vlastních zón? =)
2.7.2009 22:28 - Jarik
Sethinko: jenze nase zony branim emzakum z jinych svetu, aby se utekli :]

Ale neemzaci ti zdrhnou raz dva... :)
2.7.2009 22:42 - Lotrando
teď jsem koukal na jednoho obra do MM2 a je to moc šikovnej pan. když stojí vedle nepřatelsky zóny, tak ji útokem zničí a ještě zraní castera. umí to i s conjuration
2.7.2009 22:55 - Sethi
no a ještě to tu říkej nahlas...

...teď se ho nezbavíme, bude v nějaké obměně v každém encounteru -.-'
2.7.2009 23:18 - Fibriso
Sethi:
1)může to být horší...
2) Bude to horší
3) ale nikdy ne tak, aby to nemohlo být ještě víc horší
3.7.2009 11:23 - Beny
ušijakořidítka

Neboj kočko, Almi by se vůbec, ale vůbec k takové podlosti nesnížil... -))))))

Jinak musim s Lotrandem souhlasit, staví to moc pěkně, dobře se na tom hraje -:)
3.7.2009 11:28 - Beny
Lotrando dobrý fotky, akorát tam zas neni přes Gabikovo Ela v dračí podobě vidět moje maličkost -:)))
3.7.2009 11:37 - Sethi
Benýsek píše:
Neboj kočko, Almi by se vůbec, ale vůbec k takové podlosti nesnížil... -))))))


...nemůžu říct, že bych se teď cítila o moc klidnější...
3.7.2009 11:42 - Nachtrose
Lotrando: kolik tech tilesetu jsi potreboval na to mesto?
3.7.2009 12:59 - Lotrando
jsou to dvě sady těch mestskejch, "3D" efekt je vytvořen podložením jinými kousky (z jiné sady).

většinou mám jen jednu sadu, ale město, divočina a teď ty věže si vyžadují dvě, je to prostě lepší, na velké plochy
6.7.2009 22:50 - Nachtrose
Tak jeste porad to neni finalni PéDéeFko, ale je to solidne citelny obrazkovy scan.

/edit: zrusen link na jpg sadu, stahujte pdfko.
7.7.2009 01:33 - Alnag
...
7.7.2009 07:58 - Nachtrose
Alnag: Nevim, kdo to pdfko delal ani zda jsis ho uz prohlizel, ale mne se zda hodne odflaknute. Zvlaste v druhe pulce tam je hodne stranek ktere jsou opravdu titerne.
7.7.2009 09:01 - ShadoWWW
Nachtrose: To je dáno tím, že je to děláno z jpg souborů a (většina) byla ve vyšším rozlišení než ty titěrné. Řešení by bylo znovu vytvořit (naskenovat) ty stránky v malém rozlišení nebo (a to by bylo jistě horší) snížit rozlišení všech stran na stejnou (titěrnou) hodnotu.
7.7.2009 09:58 - Nachtrose
ShadoWWW: ja mam ty zdrojove obrazky a vsechny maji zhruba podobnou velikost souboru, takze myslim, ze tim to nebude.
7.7.2009 10:05 - Alnag
Nacht: Tak pokud je mi známo, je to je automatizovaný proces... žel nevím, jak to ovlivnit (i kdybych byl autor). Ale přišlo mi, že takhle se v tom dá alespoň vyhledávat a listovat. Samozřejmě nejlepší bude verze od profíků...
7.7.2009 10:34 - Nachtrose
Yashamaru ted stahuje jednu verzi z tech samych obrazku, ktera by uz ale mela mit i OCR a zalozky. Kdo ma chut testovat tak stahujte zde. Pokud bude stat za to, tak ji po praci nahodim k sobe na rapida misto te jpg verze.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.13704109191895 secREMOTE_IP: 18.220.160.216