Kultura

Alnag
28.5.2008 14:07
Dungeons & Dragons 4e (II)
Diskuse o čtvrté edici pravidel Dungeons & Dragons po jejich vydání. Prosíme i přes vypjaté téma o dodržování základních pravidel netikety, tak jako v jiných diskusích.

Navazuje na více či méně spekulativní diskusi o 4E.
21.6.2009 22:22 - Element_Lead
4e ebberon behem tydne? hmmmmm :)
21.6.2009 22:24 - Sethi
sosnu to, jsou to slušné linky. pak zpřístupním... um... legální cestou...
21.6.2009 22:31 - Nachtrose
Sethi:Sosnes co presne? Tu kolekci z toho posledniho linku, nebo EPG 4E? Pokud mas namysli tu kolekci, tak uz ji mam taky ve fronte. Klidne to stahnu a pak udelam taky nakej podnos ;-) Nejspis asi Vykovany :-)
21.6.2009 22:36 - Sethi
ten poslední link, už je na cestě a docela se snaží. pak z toho vytáhnu ty dvě, po kterých jsi toužil.
21.6.2009 23:55 - Sethi
jen průvodce, ta druhá záležitost byla v raru poškozená, mrknu na to jinam.

ještě připomenu artíka, který se mi tu válí.

heslo jako vždy.
22.6.2009 00:08 - Nachtrose
Mne se to stahlo v pohode, aspon na prvni pohled. Kdo ma zajem tak tady: http://rapidshare.com/files/247148495/Mesto_bouri.pdf a je to bez hesla. Zatim.
22.6.2009 13:38 - Merlin
hele, chci se zeptat. Když máš nějakou "stěnu" řekněme ohnivou, to je jedno (a hlavně si nepamatuju ten power)a ta stěna zraní osobu, která do ní vstoupí.. a ty můžeš se stěnou pohnout o X čtverců. je hypoteticky možné zranit postavu několikrát za kolo? (stěna je na čtverci jako postava, pohnu s ní o jeden, pak zase zpět na postavu, zase o jeden pryč, zase na postavu.....).
Já si myslím, že ne, že to platí jen když tam postava vstoupí, je tam vtlačena, vhozena, stržena.....ale...
22.6.2009 13:46 - Blaine
Merline, tohle je hrozne osemetny, ani sami WotC to nemaji poreseny, dulezite je rozdil mezi "moves into" a "enters". Tyhle dve dulezita sluvka rozlisuji zony, ktere se lisi tim, jestli se do nicj musi vstoupit move akci toho cile nebo jestli se do zony da strcit.

V tvem pripade nedava dmg. Pokud ma dmg pri seslani, tak je to jediny okamzik, kdy zona da dmg v kole sesilatele.
22.6.2009 13:53 - Sosáček
Jakej je rozdil mezi push a slide?

Co je combat advantage?
22.6.2009 13:55 - Blaine
zacatek Konce: Push musis pri kazdem policku pohybu hybat smerem od sebe. Slide muzes hybat jakym smerem chces.
Combat advantage je situace, kdy napriklad rogue muze davat sneak attack. Fakticky to znamena, ze je oponent z nejakeho duvodu odkryty vuci tvemu utoku a diky tomu mas +2 do utoku. Dalo by se rict, ze je to jeden z velmi mala externich bonusu, kterych muzes dosahnout. Vlastne skoro jediny.
22.6.2009 13:58 - Sethi
meep =3

chci, chci.


toto taky nevypadá zle...
22.6.2009 14:02 - Blaine
Brzo-bez-usi: nejde otevrit obrazky, teda aspon me ne:(
22.6.2009 14:03 - Sethi
opraveno, měla jsem tam chybku
22.6.2009 14:05 - ShadoWWW
Je tam chyba. Má tam být
toto a
toto
22.6.2009 14:08 - ShadoWWW
ušijakořidítka: šlo by toho ukázat i víc? (pls!) :)
22.6.2009 14:10 - Sethi
kdybych měla, dám. tohle jsou zcela náhodné úlovky...
22.6.2009 14:16 - Nachtrose
Ušatka: odkud to mas? Vim, ze to je divine power, ale tohle jeste v excerpech nebylo o_O
22.6.2009 14:23 - Sethi
přinesla jsem to z jedné obzvláště nebezpečné mise na /tg/, původně to mělo být vyhrabané odněkud z WotC stránek, bližší info nemám.

někdo vtipně poznamenal, že máme scany DP z budoucnosti, ale Eberron se ještě neobjevil...
22.6.2009 14:31 - Blaine
Diky, jsem v praci a nemam odvahu norit se do hlubin 4chanu.

DP scan z budoucnosti píše:
..you are Raven Queen...

woot. Eat that Archmage! Proc se mi zda, ze se objevuje spousta cool Epic destiny?:) Muj swordmage uz ma take jednu vybranou. Jen tak bezcilne prochazim nejaky dragon nebo neco takoveho a narazim na Storm Incarnate... prvne me to zaujalo a pak mi spadla celist. Stat se jednou z prvnotnich bouri prevtelenych do hmotne schranky, kterou nakonec shodi a vrati se zpatky tam, kde muze radit po libosti? Kdo by to nechtel? :P
22.6.2009 14:36 - Lotrando
minimálně ten obrázek avatara smrti už byl v těch výcucech z DP

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.12653112411499 secREMOTE_IP: 3.139.82.23