Kultura

Alnag
28.5.2008 14:07
Dungeons & Dragons 4e (II)
Diskuse o čtvrté edici pravidel Dungeons & Dragons po jejich vydání. Prosíme i přes vypjaté téma o dodržování základních pravidel netikety, tak jako v jiných diskusích.

Navazuje na více či méně spekulativní diskusi o 4E.
19.6.2009 13:47 - Merlin
chtel snad zmizet a vydával se za mrtvého? proč? co zpusobí postavy tím, že odhalí, že není mrtvý...? na scéně se objevuje ten před kým hrdinný kapitán unikal...ten jim to vyčítá, že ho uvrhli opět do nebezpečí...blablablabla
kdo je ten milý muž, který žádá od postav jestli si muže prohlédnout lod? jaké tajemství "mrtvý" kapitán skrýval...urval si snad větší kousek než zvládl?
19.6.2009 13:49 - Nachtrose
řidítkajakuši: hezkej :-D
19.6.2009 13:49 - Merlin
řídítkouško: jak víš, že mám vous :D?
nacht: a jak vesele pomrskává ocáskem do rytmu..ten bychom mohli taky využít..třeba jako ojku pro přípojné vozidlo, ne?
19.6.2009 13:57 - Nachtrose
Merlin: treba vuz na zber zatcenych? takovy predchudce "Anton-a" ;-)
19.6.2009 14:04 - Sethi
tenhle setting se mi nelíbí. nechci na něm dál spolupracovat.

fousáč: myslím, že jsem viděla nějakou fotku.
19.6.2009 14:06 - Lokken
Off topic: Sethi/ušijakořidítka HÉZKÝ!!!
19.6.2009 14:08 - Sethi
off topic? tady byl nějaký topic?
19.6.2009 14:11 - Merlin
ale bez tvých oušek se ten setting neobejde...jsou alfou a omegou celého tématu

Nacht: myslíš že by se ji za ocásek přivázal předchůdce Andtoma? a hele...fofrem se ušatce omluv, nebo nám vycouvá..ty seš taky diplomat jak prase
19.6.2009 14:22 - Nachtrose
Tak promin Ouško, ja netusil, ze ti Andtom az tolik vadi. Tak co teda zacit s necim lehcim ma ten ocasek. Co treba rolnicku?

K Eberronu: dik moc za vsechny napady. Musim si to pomalu nekam ukladat, jinak to zapomenu. Ale ciha z toho zajimava kampan, pokud to nezvoram.
19.6.2009 19:27 - Sethi
omluva se přijímá... protentokrát.
20.6.2009 16:56 - Sosáček
Libi se vam 4e bard?

Me ne. Pripada mi hrozne suchej. 3e by lepsi, a 2e samozrejme jeste lepsi, ale to je normalni.

Ale novej sorcerer je uzasnej. Totalni nicitel (akorat to poskozeni by mu mohlo rust a ne ze je na vsech levelech stejny) co ma ale problem netrefit svoje spojence? Jo!
20.6.2009 23:53 - Lotrando
Bardi jsou super. Líbí se mi možnost hrát ho buď jako šermíře, nebo kouzelníka. Udělal jsem mu ale trošku jinej fluff, aby víc seděl do naší hry, která je pirátská.

U sorcerera teď letí stormovej z AP. Je to asi největší damage dealer ve hře. JInak jsem to moc nezkoumal.
21.6.2009 16:41 - Alnag
Souhlas. Bardi jsou super. Záleží tedy, jak si ho poskládáš a jak ho hraješ, ale nemám pocit, že by moje postava byla "suchá".
21.6.2009 18:07 - Sethi


suchý? určitě ne...

(nejspíš jediná možnost vidět svena s decentním nástrojem v ruce)
21.6.2009 21:41 - Nachtrose
Jedna prosbicka: Kdo mate jake materialy k Eberronu ( i 3 a 3.5E ) mohli by jste se o ne podelit? Par linku jsem i nasel, nektere uz nefunkcni, ale treba takovy Adventurers guide to Eberron jsem zatim nenasel vubec nikde :-(
21.6.2009 22:08 - ShadoWWW
Nachtrose: You're welcome. :)
21.6.2009 22:11 - Nachtrose
ShadoWWW uz tradicne nesklamal :-) Dik.

I kdyz, jak na to koukam, treba City of Stormreach a jiz zminovany Adventurers guide to Eberron ( jenz jsou na te strance o ebberonu, co jsi sem taky daval link, uvadene jako nezavysle na edici ) tam chybi.

Obe by meli byt tady: http://czshare.com/548972/u6Tm/3E.rar ale nejak se tam na free nemuzu dostat a plati se mi to nechce. staci mit rapida, nemusim podporovat uplne kazdou takovouhle sluzbu :-/
21.6.2009 22:16 - Nachtrose
A druhe velke dik jde pro Ušatku :-*
21.6.2009 22:18 - Sethi
ty dvě, co hledáš, se zdají být součástí tohodle, ale nechce se mi to teď cucat, abych to potvrdila...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10769200325012 secREMOTE_IP: 3.145.186.6