Kultura

Alnag
28.5.2008 14:07
Dungeons & Dragons 4e (II)
Diskuse o čtvrté edici pravidel Dungeons & Dragons po jejich vydání. Prosíme i přes vypjaté téma o dodržování základních pravidel netikety, tak jako v jiných diskusích.

Navazuje na více či méně spekulativní diskusi o 4E.
20.5.2009 13:53 - ShadoWWW
Lotrando píše:
a bude vycházet jako součást DDI až do března, včera jsem dostal nabídku na předplatné.

To je dobré. Ale bylo by ještě lepší, kdyby uvolnili všechny nové příručky, nikdy neprodávané jako PDF, v PDF v rámci DDI.

BTW PHB3 má podtitul Psionic, Divine, and Primal Heroes. To znamená, že v chystaném Divine Power a Primal Power nebudou všechna povolání Primal a Divine source? :-(
20.5.2009 13:55 - Alnag
ShadoWWW: Prostor pro divine power 2 a primal power 2 ne? :)
20.5.2009 13:56 - Sethi
Píše:
sethi: ty máš trošku úchylku na kopejtka, že :D

já mám úchylky na leccos.
20.5.2009 14:03 - Lotrando
Píše:
Dear Insider,
As a valued D&D Insider™ subscriber, we wanted to make sure that you were among the first to know about some changes to D&DI that will be coming this July.
Starting Tuesday, July 7, D&D Insider will debut complete sections of final, playable, Player's Handbook® 3 material each month leading up to the book's release in March 2010. As a D&DI subscriber, you will be the first to receive nine months of content totaling 102 pages available only through your D&DI subscription.
Each month, the PH3 content will be made available to you through the Character Builder and Compendium accompanied by a comprehensive article. You can read more detail about the debut content in Bill Slavicsek's upcoming Ampersand column.
Beginning July 2, introductory pricing for D&D Insider will expire and subscription prices will change to reflect the increasing value and new content. Starting today, you have 44 days to take advantage of the introductory pricing before it is no longer available. As a current subscriber, you can extend or upgrade your current subscription to get the most value possible. To ensure that you're getting the most value for your money, be sure to visit our FAQ to determine whether a subscription upgrade or extension is right for you.
The deadline for taking advantage of introductory pricing is July 1 at 12 midnight EDT.*
New pricing for D&D Insider beginning July 2:
$9.95 for 1 month
$23.85 for 3 months (save 20%)
$71.40 for an annual subscription (save 40%)
20.5.2009 14:04 - andtom
Na divine power se těším. Z PHB2 mě zaujal divine Invoker (k tomu rasa Deva), tak jsem zvědav, co ještě přihodí do placu.

Kopytnatec: Mno, tím minatuarem se u Tebe zdá se lecos potvrdilo a lecos nově provalilo: kopýtka, rohy, špičaté uši, kroužek v nose a odpor k depilaci :)
20.5.2009 14:08 - Sethi
ano, myslím, že je na čase, abych zdůraznila, že k volbě minotaura by mě vedly jiné důvody než jeho přitažlivost.
20.5.2009 14:23 - wraiths
Sethi píše:

ano, myslím, že je na čase, abych zdůraznila, že k volbě minotaura by mě vedly jiné důvody než jeho přitažlivost.

Muj jednoduchej mozek srotuje.... jaky? me napada jen ze je to zas lichokopytkar.
20.5.2009 14:29 - Sethi
sudokopýtkař, obávám se.

ale tak tam by šlo prostě o ten úlet mít fialovou krávu a dobývat s ní svět. pravděpodobně bych zvolila nějakou formu summonera, povolávala by bobry, medvědy a zajíce.

přitažlivost s tím nemá co do činění.
20.5.2009 14:37 - Fibriso
Minotauří shaman, to by mohlo být fajn, ten povolává, nosí si sebou totem (jako implement)... to by mohlo bejt docela dost dobrá
20.5.2009 14:49 - Nachtrose
Píše:
Minotauří shaman, to by mohlo být fajn, ten povolává, nosí si sebou totem (jako implement)... to by mohlo bejt docela dost dobrá


Coz me privadi na taureny z ( World of )Warcraft-u. Predstavte si totem velikosti vzrostleho stromu ;-)
20.5.2009 15:24 - Almi
Sethi: Že má na Tebe Noirův gnoll až takový vliv jsem si nemyslel... :o)))

Lotrando: To je cena za DDI v nové verzi nebo cena za upgrade?? Já včera v noci prozkoumával taje Network hraní na Wizardech, resp. zda se z toho dá vytlouct nějaký další materiál pro hraní, který není normálně k mání, ale zatím tomu rozumím jak koza petrželi :o)
20.5.2009 15:29 - Merlin
sethi: kráva s bobrem? ooo jéé...děsná kombinace :P nedejbože, že by se potkala s volem s ptákem
20.5.2009 15:32 - Sethi
...

...jste přece museli vidět nějakou reklamu na milku... jak jsou tam ti... bobři...

já nevím, co si pořád představujete...
20.5.2009 15:46 - Merlin
krávu s bobrem...co je na tom tak fascinujícího?
20.5.2009 15:48 - Lotrando
Almi: ty mi radši odpověz na mail, lumpe :)

je to cena za upgrade, kterej musíš udělat nejpozději do konce června. pak to má bejt dražší. Já teda váhám. Ale kvůli CB to nakonec asi předplatím.
20.5.2009 20:40 - ShadoWWW
Lotrando: Takže jestli jsem to dobře pochopil, tak PHB3 bude vycházet jako součást pravidelného klasického updatu Compendia a CB, nepůjde o nějakou off-line stáhnutelnou dokumentovou verzi typu PDF, že?

A ještě k tomu předplatnému. Když si to teď objednám na celý rok, tak to na ten rok budu mít za starou cenu? Ta nová platí až při předplatném od 2. července, ne?
20.5.2009 20:52 - Lotrando
já myslím že půjdou pdfka, kdy tu příručku vydaj po částech, k tomu update do CD.

jo, ty ceny jsou ty nové.
21.5.2009 08:24 - yokuzava
Neco pro Sethi :)))) http://gadgets.zive.cz/index.php?q=node/4306
21.5.2009 19:59 - Nachtrose
Jsem jediny, komu tohle monstrum z MM2 neco pripomina? Neco trochu mimo misu pro DnD?
http://www.wizards.com/dnd/images/Monster2_gallery/68.jpg
21.5.2009 20:17 - Lotrando
ebberonskej alien :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10094690322876 secREMOTE_IP: 3.15.156.140