Kultura

Alnag
28.5.2008 14:07
Dungeons & Dragons 4e (II)
Diskuse o čtvrté edici pravidel Dungeons & Dragons po jejich vydání. Prosíme i přes vypjaté téma o dodržování základních pravidel netikety, tak jako v jiných diskusích.

Navazuje na více či méně spekulativní diskusi o 4E.
12.5.2009 09:11 - Lotrando
já k psionickým powerům moc vztah nemám, takže si to nejspíš nechám ujít. ale uvidíme, ještě budou další playtesty.
12.5.2009 09:25 - Blaine
2Lotrando: V PHB3 budou jeste Hybrid Class krome tech Psionocu
12.5.2009 09:31 - Lotrando
Blaine: ty mě zatím moc neoslovily. Popravdě, dokážu si je představit v určitém settingu (swashbuckling, Conan apod.), kde budou lepší než klasický multiclass, ale jinak je to jen další mechanika.
12.5.2009 09:46 - Noir
Mě se moc líbí mnich mechanicky - to, že většina jeho powers jsou vlastně rovnou dvě schopnosti, je výborné. Má vynikající mobilitu, zranění sice nic moc, ale zase možnost enchantovat si pěsti, to mi zní skvostně.

A taky je fajn pozadí jednotlivých škol nebo klášterů, se kterým se dá dělat spousta věcí jak po RP, tak po mechanické stránce.
12.5.2009 09:49 - ShadoWWW
Blbý je, že PHB3 vyjde nejspíš až příští rok. Na rok 2009 ohlášený není. IMHO ho mohli vydat místo The Plane Below. Chcete vědět, proč změnili mnicha z ki na psionic power source? Čtete zde nebo si počkejte na konec měsíce, kdy vyjde tento článek v kompilaci Dragonu 375.
12.5.2009 11:24 - Alnag
Ano - PHB3 je na rok 2010. A na The Plane Below se těším, to jsou pro změnu příručky, které mne nějak oslovují. I když tedy uvidíme to provedení...
12.5.2009 11:33 - yokuzava
Uz jsem se tu ptal, mel by nekdo svou vlastni pdf kompilaci Dragonu 361, 362 a 363 ? Uz jsem se ptal, almi prohlasil ze to da na Stribrny podnos, jenze tyhle Dragony snad ani oficialne jako PDF nevysly a na podnose se tedy ani neobjevily.
13.5.2009 09:00 - Almi
odin: Já je skutečně nemám, jestli moju poradit, ten, kdo by je mohl mít je Alnag nebo by je dokázala najít kouzelnice Sethi na torentech, pokud jí slíbíš něco lákavého (ne, oblečení to nebude :o)))
13.5.2009 09:51 - Sethi
co je špatného na oblečení?

podívám se, co zmůžu, až (jestli) dorazím domů.
13.5.2009 10:00 - Merlin
Almi: že by čokoládka? nebo nový leštidlo na kopejtka Nový ultra silný Leskopyt!?
13.5.2009 12:11 - Almi
Merlin: Ona je Sethi pramálo materiálně zaměřená..raději má duchovní stravu = takže asi ta čokoládka bude to pravé, v jejím případě ideálně chilli čokoládka... :o))
14.5.2009 08:12 - yokuzava
:) Ok, kdyz se tu nekde objevej kompilace tech tri Dragonu a opravdu se vyskytnu na kvetnovem srazu tak Sethi dostane chilli cokoladu :)
14.5.2009 13:07 - Sethi
sethi je ve skutečnosti poslední dobou orientovaná spíše na průhledné sladkosti, nicméně je to irelevantní, všechny moje rozhozené sítě zatím selhávají a pátračské týmy se vrací s prázdnou... nicméně, budu zkoušet dál. pokud to na internetech existuje, dříve nebo později to najdu.

never give up, never surrender.
14.5.2009 13:41 - Beltar
Moji lidí tvrdí, že Dragon 361-363 neexistují a Odin se nás jen snaží zabavit, abychom nepátrali po něčem jiném.
Takže od těď moji lidé sleduji Odina :D.
14.5.2009 13:49 - Sethi
no ony očividně nikdy nevyšly jako oficiální .pdf, nicméně jsem našla několik zmínek o homemade kompilacích jim příslušejících článků -samotné soubory se mi však nepodařilo dopátrat. zatím.
14.5.2009 14:02 - Almi
Sethi: Tak to je pro mne překvapením. Doposud jsem měl za to, že tato čísla do té doby, než začla vycházet v pdf, vycházela v papírové podobě?!
14.5.2009 14:12 - Sethi
pšt, já tady jen mlžím, moje znalosti jsou v tomhle ohledu minimální =)

zaznamenala jsem existenci .pdf verzí do #360 a pak od #364, o papírových vydání nevím už vůbec nic =)
14.5.2009 15:10 - yokuzava
Mno, je to tak ze jsem sam propatraval internet a nenasel jsem originalni pdf vydani. Pouze zminky o tom ze oficialne tato cisla jako pdf nevysla. Ale kdyz je to casopis tak predpokladam alespon papirovou formu a to uz nekdo mohl naskenovat nebo tak neco. Pripadne pobrat informace z ddi a udelat si z toho vlastni kompilaci. Bohuzel ucet na ddi nemam a tak cekam a hledam. :) a kdo ze me sleduje? ja jen ze je tu uplne prazdna mistnost :)
14.5.2009 15:11 - yokuzava
BTW co je to pruhledna sladkost? :)
14.5.2009 17:34 - LZJ
Odin: Jak tak koukám sem (a není k tomu třeba žádný účet), tak to vypadá, že tyhle Dragony už nevyšly papírově a jako komplet PDF ještě ne.
Články jsou volně přístupné, tak si přinejhorším tu kompilaci uděláš sám B-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.088442087173462 secREMOTE_IP: 3.145.47.253