Kultura

Alnag
28.5.2008 14:07
Dungeons & Dragons 4e (II)
Diskuse o čtvrté edici pravidel Dungeons & Dragons po jejich vydání. Prosíme i přes vypjaté téma o dodržování základních pravidel netikety, tak jako v jiných diskusích.

Navazuje na více či méně spekulativní diskusi o 4E.
26.4.2009 22:26 - Lotrando
Blaine: už to chapu :). tuhle jsem na tu rasu koukal a rikal si, že když udělali shadar-kai, tak by mohli i tyhle typky. litaci lode jsou kchuuul.
26.4.2009 23:46 - Sethi
pátá kapitola, tentokrát bohužel horší scan a není to ocr, ale snad zatím postačí, je to přechodný stav.
posouvám 1-4 a připomínám heslo:

27.4.2009 07:40 - Lotrando
už mi tady brečeli, že si jich nikdo neváží :)

díky
27.4.2009 09:17 - Merlin
Blain: hmmm..a má ten tvůj kchůl nabušenej vymazlenej a strašlivej postrach celého juniverza taky nějaký zápory? osobně jako DM podobný typy strašně rád vracím je zpátky na zem.
27.4.2009 09:24 - Sethi
má uši, se kterýma se nedokáže srovnat =)
27.4.2009 09:32 - Blaine
2Merlin: jestli to chces v hernich terminech tak: nema zadne rasove featy, jako zakladni rasa a druha (ta bolestivejsi) hodne featu pro povolani je aspon pro jednu rasu => jsem omezen na ty nejobcnejsi featy.
A v RP terminech? No prave to jak je strasne kchůl... ono nemuzes moc s nekym obchodovat za normalni ceny, kdyz se neustale boji ze mu roztrhneš kušnu hákem, ze? Nebo kdyz vsichni obyvatele prchaji uz potom, co ho spatri. Dal nema na smrtelnem svete zadne sve druhy, krome party je absolutne odstrihnuty. No a na vyssim lvl se budu muset vyporadat se svoji kralovnou, kterou githyankove maji misto boha. Ona totiz dostatecne silne prislusniky sve rasy povola k sobe a tam z nich vysaje dusi, aby mohla zit par dalsich let. Je to totiz lich a takhle zabranuje povstani silnych alternativnich vudcu rasy a taky ziskava zivotni silu, kterou chce pouzit na povzneseni se do bozskeho stadia. No nic moc.
Jo a jeste si povidam se svym mecem, to je zvyk, kdy jediny inteligentni zvuk, se ktery si mohl povidat byly hlasy v jeho hlave. Ono to samotarstvi ma dost nevyhody:(
27.4.2009 09:32 - Blaine
P.S.: A ma usi, se kterymi se nedovede srovnat jeho hrac...:(((
27.4.2009 10:42 - Merlin
2Blain: stejně bych tě týral :)
27.4.2009 12:03 - Fibriso
vem si atypickou rasu a většinou zjistíš, že máš na výber z 3-5 featů, které můžeš mít...
už jsem to zjistil se Shifterem, než vyšla Phb 4.2.0... díky bohu za Shiftera jako oficiální rasu
27.4.2009 12:49 - Merlin
sethi: proč má tvoje ďáblice kopejtka? :)
27.4.2009 14:12 - Sethi
proč ne? =)
27.4.2009 14:49 - Merlin
já neříkám, proč jo? :) jen to chci vědět...:P sem kluk zvídavá
27.4.2009 15:24 - Sethi
no prostě... tak... já hrozně hraju na efekt a kopýtka jsou efektní v mnoha směrech... efektně se rozléhající klapot v dlážděných chodbách klášterní školy... efektní chůze na dlouhých nohách, které mají o nějaké ty klouby víc... efektní běh při pronásledování lesem... efektní vymáznutí se, když kněžka náhodou stoupne na kluzký povrch...

a navíc, kopýtka jsou prostě sexy =)
27.4.2009 15:31 - Fibriso
Sethi: Vyjma otravných pouličních prodejců. "slečno, nechcete si koupit tyto nádherné boty, do hezkého počasí i sloty? Vydrží vám navěky..." :DD
27.4.2009 15:54 - Sethi
botky má aiss ráda. může je pohrdlivě házet přes rameno.
27.4.2009 16:17 - Lokken
Nedíval jsem se sice do DMG na poklady, ale určitě se najdou nejáké Potkovy Rychlosti či co a navíc jich Aiss spotřebuje jen půl balení...:-)
27.4.2009 16:29 - Merlin
přesně..něco pro mounty
27.4.2009 16:35 - Sethi
...to je krajně ponižující.

pomineme-li tu drobnost, že vzhledem k tomu, že má kopýtka se dvěma spárky, moc dobře by se asi nekovala.

naštěstí.
27.4.2009 16:36 - Lokken
Merlin: no já si Aiss "mountem" rozhodně netroufnu označit po té co jsem četl její životopis :-) Ale jinak máš pravdu...:-D
27.4.2009 17:37 - Fibriso
heh, já bych se s těma nohama/botama taky neměl moc smát, hraji bytost a taky nemá zrovna normální nohy (a ani ty podkovy)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.11962795257568 secREMOTE_IP: 3.137.178.133