Kultura

Alnag
28.5.2008 14:07
Dungeons & Dragons 4e (II)
Diskuse o čtvrté edici pravidel Dungeons & Dragons po jejich vydání. Prosíme i přes vypjaté téma o dodržování základních pravidel netikety, tak jako v jiných diskusích.

Navazuje na více či méně spekulativní diskusi o 4E.
19.4.2009 17:36 - ShadoWWW
S Power Toolkitem můžete vytvářet Schopnosti (powers) v originální grafice 4E. Odkaz zde.
20.4.2009 11:03 - Almi
Spize: Tanka z Fightera dělají jeho schopnosti (powers) a featy (Toughtness je téměř povinnost). Jinak není žádná z postav sama o sobě super odolná, ale fighter umí nepřátele přitáhnout, a držet na místě, zatímco ho klerik dopuje a strikeři likvidují. A pokud si dáš práci a uděláš mu zajímavě postavený build (viz níže debata o invirogating (battlerager) fighterovi), je to chodící pevnost. Na paragonských levelech se to ještě stupňuje výběrem vhodné cesty. A nezapomeň na rasu. Je rozdíl, mezi eladriním a trpasličím válečníkem :-)
21.4.2009 09:57 - yokuzava
Ahoj, nemel by tu nekdo kompletovane Dragon magaziny 361, 362 a 363 ? Dekuji za kazdoy odkaz ;)
21.4.2009 19:24 - unknown
Ave,
mel bych dotazek, Wandy . warlock dark pact ten jediny nema svou spell wandu na at-will "Spiteful Glamor".(ostatni maji) ta je nekde v dalsich eratech ci dodatkovych magazinech ? nejak jsem to nenasel nikde kde jsem mohl.
Diky za info.
21.4.2009 22:31 - Bretan
Může mi někdo vysvětlit proč Forgotten Realms Campaign Guide má -8? Jenom by mě to zajímalo. Já jsem nehodnotil, protože jsem ho ještě moc nečetl. Vypadá to jako by ta kniha vůbec neměla co dělat v RPG :))
22.4.2009 00:55 - Fibriso
popisuje různé lokace ve forgoten realms, přičemž popis každého místa představuje : cca 20-30 řádků popisu místa, 1-1,5 stránky co se dovíš když hodíš a občas popis 1-3 měst (20-30 řádek)
22.4.2009 07:10 - Almi
odin: odpoledne je nahraju na Stříbrný podnos, pokud tam už nejsou..a vůbec ho trochu zaktualizuji..
22.4.2009 17:56 - ShadoWWW
První recenze na Arcane Power. Kniha označena za MUST-HAVE.
22.4.2009 20:35 - Gurney
ShadoWWW: Dobré nápady ale čekám spoustu overpowered buildů ala Martial Power.
22.4.2009 21:37 - ShadoWWW
Tak musím WotC pochválit. Jejich protipirátská strategie zatím funguje. Žádný nový modul zatím nebyl vynesen na veřejnost. Na "veřejných" zdrojích vyšly zatím jen 3 faky. Našel jsem jen 1 soukromý torrent klub, kde mají Arcane Power skutečný. Tamní verze PDF má 6 MB. Používají speciální program na krytí IP, aby nebylo vidět, kdo seeduje nebo leechuje.

Je velmi těžké se tam dostat a... ne, nepodařilo se mi tam dostat (zatím). Zatím tedy nikdo nevynesl nic ven a uvidíme, jak dlouho se bude dařit.

Osobně si myslím, že na veřejných zdrojích to bude nejdřív za týden.
22.4.2009 21:42 - andtom
Lidé mají různé nicky ... ale ShadoWWW ho má velmi trefný :)
23.4.2009 00:03 - Fibriso
jestli bude za týden venku, tak bych řekl že jejich protipirátská strategie není zrovna učinná
23.4.2009 22:08 - ShadoWWW
Pamatujete ještě na můj příspěvek o tom, že se ředitel WotC uvolnil k telefonátu fanouškovi DnD? Tady je výsledek.
23.4.2009 22:12 - Corvus
Fibriso píše:
jestli bude za týden venku, tak bych řekl že jejich protipirátská strategie není zrovna učinná

myslim ze uz je davno jasne, ze protipiratska ochrana nie je na to, aby pirateniu zabranila, ale aby ho co najviac oddialila. kazdy den bez piratskej kopie je den ked si to netrpezlivy fanusik kupi.
23.4.2009 23:05 - Alnag
Corvus píše:
kazdy den bez piratskej kopie je den ked si to netrpezlivy fanusik kupi


Jasně. A každý den bez pirátské kopie je den, kdy si to opatrný fanoušek, který nerad kupuje zajíce v pytli nekoupí... :)
23.4.2009 23:43 - Fibriso
jo, to je mi jasné, že má oddálit, ale účinná doba je tak 2-3 týdny, kdy to přestane člověka bavit čekat a koupí si to.
24.4.2009 00:11 - Sethi
tak se mi do rukou dostaly první tři kapitoly arcane power, no... scan je to pěkný, věřím, že až to bude celé a ozáložkované, na čemž se údajně pracuje, bude to i k čemu dobré.

tolik k ochraně proti pirátství. jak je to dlouho, co to vyšlo?
24.4.2009 00:13 - Alnag
KDEE!!!!!

Oficiálně to vyšlo tuším 21/4. Neoficiálně se to někde prodávalo už 14 dní předtím...
24.4.2009 00:50 - Sethi
čtyři kapitoly, záložky. ráno to je nejspíš venku celé.

pak odkážu.

alnag s vámi asi v příštích dnech nepromluví, dostal hysterický záchvat, protože neví, co si vybrat u barda... =)
24.4.2009 00:52 - Conlai
Sethi: Milady Pointy-ears, you are my new hero :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10061097145081 secREMOTE_IP: 3.135.246.193