Lokken
12.10.2010 21:05
Vertigo - organizační diskuze
Diskuze ke všemu, co i vzdáleně patří pod naše hraní Star Wars Saga Edition v Brně. Dotazy, názory, poznámky i stížnosti sem ;-)

V Materiálech je uveřejněna předmluva a v sekci Postavy je několik NPCček.

Termín příští hry: (?)
Další společenská událost:
6.6.2011 22:29 - Lokken
Nerhinn: a 25. nebo 26. června? Tento víkend se zatím zdá být nejvíc ok.

Edit: O těch nedělích by se samozřejmě hrálo dřív, ať vše v klidu stihnete.
6.6.2011 22:58 - Lokken
A máme tu nový trailer pro Star Wars: the Old Republic - Return. Nebudu spoilovat, udělejte si vlastní názor! :-)
7.6.2011 00:26 - Gurney
Naprosto hustý. Podle mě je to mnohem bližší původním filmům než celá nová triologie dohromady.

Btw za pozornost stojí jak se logo EA nenápadně "přisralo" (nedokážu najít adekvátnější výraz) ještě před klasické Biowerácké. Svým způsobem to mluví za všechno.
13.6.2011 22:55 - Lokken
Zdravím všechny, hrát budeme 25. nebo 26. června. Přesné datum a čas dodám co nejdřív.

Těším se
16.6.2011 10:47 - Lokken
Všem: Další epizoda našeho příběhu se uskuteční v sobotu 25. června od 15:00.

Sestava by měla být kompletní, všichni označili tento termín jako "volný".

Budu se těšit!
27.7.2011 22:02 - Gurney
Jak se ještě před prázdninama mluvilo o chatě - co takhle někdy mezi 1. a 14. srpnem? V následujích dnech vám dám ještě vědět telefonicky, domlouvání čistě přes forum moc nefugovalo, ale vyjádříte-li se zde, ušetříte mi práci s další organizací.

Jinak, co takhle v průběhu prázdnin dát nějaké hraní SW? Dost se těším na pokračování, zvlášť teď, když se blíží finále.
28.7.2011 06:56 - Lokken
Jak jsem už psal, dokážu si ve výše zmíněném termínu udělat čas.

Co se týče dalšího hraní, nabízím následující víkendy:

6.-7.8.
13.-14.8.
20.-21.8.
27.-28.8.
atd.

Dejte vědět, jak se vám to hodí.
28.7.2011 17:09 - Nerhinn
No, chata se mě asi netýká, 6.-13.8. jsem pryč. Hraní... eh, moc se mi do něj v srpnu nechce.
28.7.2011 19:45 - Demonica
Škoda, já bych měla na SW chuť, raději ale ať jsme všichni.

No a s chatou sem pro, volno na ni mám:-)
30.7.2011 11:22 - Gurney
Takže situace je taková že Sam může jen víkend což je 6.-7., Eldgard mi ještě má dát vědět. Ostatní se zřejmě přizpůsobíme jakémukoli termínu.

Nerhinn: A kdyby to proběhlo někdy mezi 1.-5. (což bohužel nemůžu zaručit), tak by se ti chtělo nebo vůbec nemůžeš?
30.7.2011 21:29 - Nerhinn
Gurney: Chtělo, ale nemůžu zaručit, že bych se tam nakonec dostala. Lepší asi bude na mě nebrat moc ohledy a když mi to náhodou vyjde, tak se pokusím přijet. Ale raději se mnou asi nepočítejte.
7.8.2011 17:49 - Lokken
Takže,
chtěl bych poděkovat Gurneymu, Katce, Honzovy i všem ostatním za příjemných pár dní na chatě! Užil jsem si grilování i deskovky, moc rád jsem si zase zahrál DnD 4E a celkově se skvěle bavil.

Už teď se těším na příště, kde bude určitě úplnější účast! ;)
8.8.2011 01:59 - Nerhinn
Sorry, že jsem nedorazila. Jeden pes hárá, druhej musí chodit na kapačky... nějak nebyl víc jak pár hodin čas se vzdálit. Za odměnu vás oblažím menším sebeponížením.

...že prej se mám na noc odlíčit, říká Scarlett Johansson. No já nevím. Potkat mě někdo takhle v noci na chodbě, asi se lekne, že na něj jde Imperátor. Krycí make-up i do postele!
(takhle to vypadá, když mě po badmintonu bolí záda)
8.8.2011 09:19 - Lokken
Nerhinn: Ty kruhy pod očima musí být alespoň s bonusem +3! Doufám, že ti je/ brzy bude líp...
9.8.2011 00:47 - Gurney
I já jsem si chatu užil a pokud by byl ještě v srpnu nebo září zájem o opakování akce, jsem pro, nahoďte nějaké pro vás přijatelné termíny a domluvíme se.

Nerhinn: Co se dá dělat, příště. A můžeš dojet klidně i v zombie modu :)

Btw, kraťasy se našly, předám při nejbližší příležitosti.
18.8.2011 03:53 - Elgard
Díky za bezva akci, já byl nadmíru spokojen :-)

Zvláště oceňuju:
- Guerneyho za Conan oneshot - dobře jsem si zahrál a pobavil, DnD4 jsem vzal částečně na milost
- Grilování - Lokkenovi řád Zlaté kančí klobásy
- Noční bojovku Katce patří pochvala za zpestření pobytu napínavou noční bojovou akcí "Screwed!"
- Neznámého fetišistu / chatového skřítka
- btw - Nefertis je super jméno
11.9.2011 10:33 - Lokken
Tak vážení, prázdiny s jejich herní apatií snad máme za sebou a můžeme se směle pustit do pokračování našeho příběhu. Příští týden jsou ještě někteří z nás (včetně mé maličkosti) na dovolené, a na konci září nás čeká Dálava. Prosím tedy všechny, aby v průběhu týdne zvážili, kdy se jim v řijnu hodí hrát a hned jak se vrátím, tak se zkusíme domluvit na nějakém konkrétním datu.

Zatím se mějte hezky, budu se těšit na příští hru! ;-)
12.9.2011 01:01 - Gurney
Rozhodně jsem pro, zatím nevím jak na tom budu v týdnu, ale pátek až neděle bych minimáně pro říjen měl mít bez problémů.

A btw jsem rád že se chata líbila.
26.9.2011 10:33 - Lokken
Tak vážení, jak to s vámi vypadá o řijnových víkendech?

1.-2.10. - nám (snad) zabije Dálava
8.-9.10. - mám volno
15.-16.10. - mám volno
22.-23.10. - mám volno
29.-30.10. - mám volno

tj. jsem schopen se vám přizpůsobit dle potřeby ;)

Edit: Ještě tu teoreticky máme pátek 28.10. (svátek), ale tam zatím nevím, jestli nebudu v práci.
26.9.2011 11:57 - Nerhinn
Já budu asi vědět až po Dálavě.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.059008121490479 secREMOTE_IP: 18.191.212.199