Vannax
19.6.2008 16:15
Listopadový d20 sraz (Česká kamenice)
Nějakou dobu se tady zvažovala aj víkendová akce d20.cz i s hraním apod. Takže přicházím s návrhem
  • 7. až 9. listopadu
  • k dispozici tři místnosti na hraní i se stoly a židlemi, zároveň slouží i jako noclehárna.
  • k tomu kuchyňka i s nějakým základním nádobím
  • kapacita: ideálně kolem 20 lidí, strop je tak 30 lidí, ale v případě většího zájmu (který nepředpokládám) se daj zapůjčit i další místnosti
  • spacák + karimatka s sebou; spí se na podlaze
  • cena ubytování: 30,- Kč
  • místo: Česká Kamenice, Centrum dětí a mládeže
Uvítací výbor: Yoltan (kontakt 739 328 130)
Autorská citace #81
17.9.2008 17:21 - unknown
Medziky ? super :)
Autorská citace #82
17.9.2008 17:21 - Malabar
Sorry to sem byl ja ;)
Autorská citace #83
17.9.2008 18:18 - Quentin
alnag píše:
PS: Jo a balíčky Magicu, různé deskovky a jiné legrácky, které třeba máte doma po šuplatech sebou. Ať je co dělat...
sezves bandu rpgckaru a bojis se, ze nebude co delat? :-)
Autorská citace #84
17.9.2008 21:56 - Merlin
alnagu, alnagu....
Autorská citace #85
23.9.2008 07:34 - trinitron
No tak doufám, že se nám to podaří ten sraz uskutečnit. Moc se na něj těšim !!!!!!! Už doma netrpělivě házím kostkama do prázdna:D
Autorská citace #86
29.9.2008 23:20 - Alnag
Takže - pomalu se nám to blíží, je potřeba to organizačně ještě trochu pošťouchnout. Přidal jsem k diskusi i článek. Zatím je to spíš taková kostra, doufám, že Vannax (který ho taky může editovat to třeba také doplní).
Pokud budete od někud cestovat, můžete napsat sem do diskuse odkud a jak (event. s jakým asi přestupem), možná se to bude moci nějak poskládat abyste nejeli sami (a event. ušetřili za jízdné). Stejně tak pokud jedete autem dejte vědět.
Jersonovi se omlouvám, že jsem ho zneužil jako příklad, ale počítám, že pojede z Budějek, tak aby tam do začátku něco bylo...
Stejně tak pokud se ještě někdo chystá jet, nebo pokud někoho napadá něco, co by se mělo určitě vzít, nebo pokud někdo ví, že nepojede a je napsaný, jakože pojede... no prostě znáte to...
Autorská citace #87
29.9.2008 23:40 - Gurney
Je to blbé ale pořád to nemám na jisto, hlavně řeším jak se tam dostat z jižní moravy.
Autorská citace #88
30.9.2008 07:21 - yokuzava
Brytro :) Tak ohledne te dopravy pojedu ze Straze pod Ralskem autem, je-li nekdo pobliz ci po ceste mohu nabrat. Muzu vzit pravidla DnD 3.5E zakladni a DnD 4E, budu si brat jeden balicek magicu mozna dva. Tak zatim ahoj a tesim se!
Autorská citace #89
2.10.2008 09:50 - Malfin
Pro mě je účast nereálná, všechno o třech a více přestupech...
Autorská citace #90
2.10.2008 14:05 - sirien
Kubulinek Noa? Z Frankfurtu sme svýho času přestupovali asi šestkrát :D - nevim proč všechny ty přestupy tak štvou, prostě vystoupíš, nastoupíš... odkud že jedeš? Můžeš se dohodnout s někym kdo to pojede autem a dojet jen k němu nebo na nějakej meeting point při cestě, ne?
Autorská citace #91
2.10.2008 14:37 - Jerson
Chtěl jsem se zeptat, mohl by mě někdo vzít z Prahy? Ať hledám jak hledám, i když z práce zmizím dřív, před jedenáctou v noci bych se na místo nedostal.
Vezmu sebou Wings of War - Dawn of War, nevím zda mám brát své RPGčko, pokud by byl zájem, tak ho vezmu.
Autorská citace #92
2.10.2008 15:47 - sirien
Já bych měl jet autem, nechci nic slibovat napevno, ale nejspíš jo... ještě dám vědět v rozumnym předstihu (dost to závisí na tom jak to budu mít s tou školou, se dozvím snad už brzo), takže můžeš jet z Prahy se mnou
Autorská citace #93
2.10.2008 15:58 - Jerson
Ale o bych byl v Praze až tak v pět. Mě by nevalido jet z Prahy vlakem nebo busem, ale nechci jet sám, protože pět či šest hodin v kuse tam a ještě zpět mě fakt nebaví. Stačí, že jsem sám v práci.
Autorská citace #94
2.10.2008 18:23 - sirien
Záleželo by jak by to vypadalo, dost možná pojedu až někdy pozděj odpoledne, to teď fakt nevim.
Autorská citace #95
2.10.2008 19:01 - Goran
Kamenice není od Litoměřic tak daleko, určitě taky přijedu.
Autorská citace #96
2.10.2008 20:24 - Malfin
Sirien: špatně ses vyjádřil, ono to není jen vystoupíš - nastoupíš. Ale abych byl přesný: vystoupíš - čekáš - nastoupíš - vystoupíš - přesunuješ se pěšky - nastoupíš....Co jsem tak zběžně zatím koukal tak je to cca 8hodin. A propos jsem z Bohumína, což je u Ostravy.
Autorská citace #97
2.10.2008 20:26 - Alnag
Kubulinek: Tak příště to třeba bude zase na nějakém pro tebe dostupnějším místě... ale samozřejmě je to škoda.
Goran: Super!
Jerson: Myslím, že je docela reálná šance, že z Prahy pojede několik aut, zatím jsem tě připsal k sirienovi...
Autorská citace #98
2.10.2008 20:29 - Jerson
Ok, doufám že s někým z PRahy pojedu tak jako tak.
Autorská citace #99
2.10.2008 20:46 - Gurney
Pokud by to šlo tak by jelo celé hard-core naší skupiny (t.j. já + 1 člověk téměř určitě a jeden další pravděpodobně) bohužel nás můžu potvrdit jen tak na 90%, stále řešíme jak se tam dostat a kolik volna si na to vzít :) Jinak bych vzal Star Wars SE
Kubulinek: Předběžně se vidíme na cca 7 hodinovou cestu busem o asi čtyřech přestupech :) (Vyškov, t.j. u Brna)
3.10.2008 08:54 - Dalcor
Pro mě je to v mimořádně blbé datum, zkusím to s Luckou probrat a sehnat nějaké prachy...
Jinak vzal bych Švábí salát, Squirrel Attacks RPG, Magicky ale jen Higlander formát a V:TES.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.065010786056519 secREMOTE_IP: 3.149.251.155