Vannax
19.6.2008 16:15
Listopadový d20 sraz (Česká kamenice)
Nějakou dobu se tady zvažovala aj víkendová akce d20.cz i s hraním apod. Takže přicházím s návrhem
  • 7. až 9. listopadu
  • k dispozici tři místnosti na hraní i se stoly a židlemi, zároveň slouží i jako noclehárna.
  • k tomu kuchyňka i s nějakým základním nádobím
  • kapacita: ideálně kolem 20 lidí, strop je tak 30 lidí, ale v případě většího zájmu (který nepředpokládám) se daj zapůjčit i další místnosti
  • spacák + karimatka s sebou; spí se na podlaze
  • cena ubytování: 30,- Kč
  • místo: Česká Kamenice, Centrum dětí a mládeže
Uvítací výbor: Yoltan (kontakt 739 328 130)
29.10.2008 14:41 - Drizzt
Tak bohužel musím zrušit svoji účast. Stále mám nohu v gypsu a díky ní, jsem si musel i přesunout trhání osmiček. A jak na sviňu mi to vyšlo na 6. listopadu.
29.10.2008 19:38 - Vannax
Drizzt: to mě mrzí.
Info pro všechny: bohužel mi moje pracovní vytížení dost komplikuje situaci. Proto chci jen dopředu upozornit na to, že dost pravděpodobně v pátek 7. listopadu nestihnu do 18:00 hodin dorazit. Jsem nicméně domluvenej s Yoltanem, že by za mě zaskočil a uvítal by vás v CDM on.
30.10.2008 11:44 - Jacob
Čau, taktéž se zastavím, mám to kousek ze Všemil. Nebudu přítomen nějakou konkrétní dobu, ale v průběhu bych se zastavil :)
31.10.2008 10:48 - Merlin
měl bych jen takový dotaz..vím, že se vás část zná..ale nebylo by vhodné, alespon orientačně pořídit nějaké visačky se jmény....mě to vždycky dlouho trvá, než si to zapamatuju...(nadruhou stranu mě si zapamatuje každej, páčto jsem melancholický introvert se sklony k flegmatismu)
31.10.2008 13:30 - thief
Špatná zpráva. Zatím to vypadá, že budu muset zůstat doma. Ale ještě se uvidí. Kdyby to aspoň nebylo tak daleko. To je výlet na celý víkend.
31.10.2008 14:50 - Meldin
Ahoj potvrzuji svoji účast na sobotu. Pojedu z Prahy autem tak, abych dorazil kolem desáté a vracet se budu podle hraní třeba až po půlnoci. Kdo by měl zájem o dopravu, tak dejte vědět. Mimochodem je už nějaký přehled co se bude hrát? Zvlášť bych rád věděl jak to bude s DnD (3,5E/4E). Vím, že Alnag mluvil o 4E, ale předpokládám, že počet hráčů na jedno hraní je omezený :-)Meldin
31.10.2008 20:17 - Vannax
Ahoj všem. Přestože je již jasně dohodnutý program na tenhle sraz, tak pro případ, že by z jakéhokoli důvodu nevyšel, jsem s jednotlivými účastníky připravil takový alternativní náčrt průběhu víkendu 7-9.11.2008. Připomínky, úpravy a doplnění jsou vítány:

STÍNOVÝ PROGRAM 1. KONCILIA D20 V KOSTCE

Pátek
18:00 Příjezd, rozdělení pryčen, rozbíjení stanů, zakládání ohňů, ustájení koní a soumarů
19:00 Seznámení s organizačními záležitostmi okolo Koncilia a případnými změnami v programu (Yoltan)
20:10 Zažehnutí obřadního ohně a očištění obětního stolu (Kubulinek)
20:30 Zahájení obřadu (Jerson)
K zasvěcování nových adeptů byl odhlasován Quentin. Simultánní tlumočení do skřetštiny, hoch-elfštiny a znakové řeči (pro trpoše a amulety s vlastní inteligencí) zajišťuje Ája
22:00 Chlastačka s nově zasvěcenými – pochopitelně na jejich účet

Sobota
Do 4:30 Spánek, transcendentální zážitky, ranní meditace, potlačování kocoviny apod. – individuálně
4:35 - Ranní modlitba a klanění se Paladineovi pod vedením Dalcora (svíce, kropenky, kadidlo a jiný kraviny ať si k tomu doveze sám….kdo by se s tím tahal)
6:00 - Učení se novým kouzlům. Lektoruje Anatom
8:15 - Obětování snídaně bohům, přírodě, vyššímu dobru, vyššímu zlu a všemožnejm fiktivním entitám, který nikdo nikdy neviděl, ale všichni jsou přesvědčený, že nějaká z nich existuje. Individuálně
8:40 - Přednáška na téma návykovost Léčivých lektvarů a pojednání o vysoké hladině psychotropních látek v Lektvaru levitace. Odin
9:35 - Krátká pauzička na vydechnutí, cigárko apod.
15:45 - Pro nováčky - Nácvik útočných technik s prakem
Pro pokročilé – nácvik obranných technik s prakem
Pro zkušené – nácvik servírování brambor pomocí praku.
Vše pod mistrovským dozorem Malabara.
16:50 - Rozbor tématického dilematu „Je lepší proti Lamii použít trojzubec nebo kostku d20?“ v podání Jakoba
17:30 - Asketická večeře (vývar z vody)
18:00 - Baletní vystoupení mladých druidek „Harpyjí jezero“ pod uměleckým vedením Siriena
19:50 - „Vliv hladkosti povrchu stolu na výsledek hodu kostkou“ – odborné diskuzi předsedá Alnag
21:15 - Poetické pásmo „V náručí dryády“ recitují Merlin a Marguša.
22:00 - O ubohosti, neužitečnosti a celkové společenské neprospěšnosti hraní RPG her. Odbornou dišputaci moderuje Trinitron.
00:00 - Ebonovo půlnoční překvapení
00:15 - úklid po překvapení a odchod do stanů

Neděle
4:30 - Ranní meditace, potlačování kocoviny, atd…..
5:00 - Dlouho očekávané zkušební hraní v systému 4e – mástruje Alnag
5:15 - Terčin Seminář na téma „Výhody a vylepšení, které přináší 5. edice DnD“ s výkladovými vsuvkami Gurneyho a Daphnee
8:00 - Obětování snídaně….
8:30 - Workshop – „Šíření dobré nálady a rozverné tanečky pro Enty“ – teorie Vannax, ukázky předvádí a kolektivní aktivity řídí Suky
10:00 - Briefing na téma „Migrace žlutých draků z ropných oblastí“.
11:00 - Asketický oběd (drcené proso s vodou) a rozjímání
12:15 – Odpočinkové závěrečné dramatické představení v nastudování Rytířova divadelního spolku „Rytiřem proti své vůli“
15:00 – Zhodnocení koncilia a rozdělení úkolů do dalšího Koncilia
16:30 – Sbalení tábořiště, osedlání a odjezd
17:00 – Uhašení ohňů – Andtom
31.10.2008 20:44 - Alnag
Vannax: Dost husté! Málem jsem spadnul ze židle. :)
Technická for all: V článku, který patří k této diskusi je mimo jiných informací i seznam účastníků, který mám pocit, je krajně neaktuální. Byť jsem se snažil jej nějak updatovat. Není to životní nutnost, ale bylo by fajn vědět, kdo jede... tak pokud na něm chybíte a jedete pište, pokud nejedete a jste tam, taky pište.
Zároveň by možná bylo fajn, kdyby člen koncilia Yoltan dodal svůj mobil, pro případné ztracené a bludné existence :))
Jinak protože se mně pořád všichni ptají, co povedu za hry...
  • D&D 4e: Poslední případ (detektivka)
  • SW Saga Ed.: Rozkaz 66 (pulp thriller)
  • Pantheon a jiné hry (hlavně ty jiné hry)
  • Event. zvažuji Og, ale myslím, že ho nabízel Goran
31.10.2008 20:56 - Vannax
Kontakt na Yoltana 739328130

Do CDM jsem nechal vyvěsit leták s touhle akcí, tak je možný, že se objeví i lidi, kteří se nepřihlašovali tady přes d20.
Kromě možných náhodných účastníků dorazí i naše herní banda (Yoltan, Marguša, Daryl, Foraker, Beltar a možná Krašana). Tím pádem si někdy v průběhu soboty střihneme hraní (2e Spelljammer).
31.10.2008 22:37 - Malabar
Thief : To je skoda, snad te tam uvidime ;)
31.10.2008 22:59 - sirien
Hm. Zejtra ráno se dozvim jak to budu mít s tim autem a tak... tak dám pak vědět jestli to platí nebo ne (a jestli vůbec jedu, trochu se to viklá...)
31.10.2008 23:02 - unknown
Programje vleice pikantní a proto si myslím že si každý najde ten svůj kousek svého a nebude se doufám nudit :D To Vannax: Good work :)
31.10.2008 23:03 - trinitron
rogramje vleice pikantní a proto si myslím že si každý najde ten svůj kousek svého a nebude se doufám nudit :D
To Vannax: Good work :)
BTW: sry zapomněl jsme se přihlási a proto tu spodní odpověd neberte vážně
1.11.2008 14:39 - sirien
ok, tak to vypadá že mi tenhle výlet projde a auto je k dispozici... ale chtělo by to ke mě, Alnagovi a Jersonovi ještě aspoň jednoho člověka.
1.11.2008 14:53 - Almi
Ty jo..tak jsem právě ze seznamu zjistil, že na tu akci taky jedu :o)) Tož se to pokusím nějak zajistit.. a v takovém případku bych se nakýbloval k sirienovi do auta... ;-)
1.11.2008 15:47 - Alnag
Almi: Super!!!
1.11.2008 16:06 - yokuzava
S politovanim ani nedokazu rict jakym se nemohu zucastnit jedine akce pobliz :( ach jo.... Pekne se bavte a prineste nejake ukazky ze setkani.
1.11.2008 16:22 - Alnag
Odin: Škoda no... :(
1.11.2008 19:57 - Gurney
Nenašel by se náhodou někdo kdo by kolem půl deváté v pátek večer vyjížděl autem z Liberce? Mám tam jenom vlak kterým bych dorazil někdy o půlnoci..
1.11.2008 21:09 - sirien
Možná, MOŽNÁ, přijede Qualdezar

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.074879884719849 secREMOTE_IP: 3.145.119.199