Vannax
19.6.2008 16:15
Listopadový d20 sraz (Česká kamenice)
Nějakou dobu se tady zvažovala aj víkendová akce d20.cz i s hraním apod. Takže přicházím s návrhem
  • 7. až 9. listopadu
  • k dispozici tři místnosti na hraní i se stoly a židlemi, zároveň slouží i jako noclehárna.
  • k tomu kuchyňka i s nějakým základním nádobím
  • kapacita: ideálně kolem 20 lidí, strop je tak 30 lidí, ale v případě většího zájmu (který nepředpokládám) se daj zapůjčit i další místnosti
  • spacák + karimatka s sebou; spí se na podlaze
  • cena ubytování: 30,- Kč
  • místo: Česká Kamenice, Centrum dětí a mládeže
Uvítací výbor: Yoltan (kontakt 739 328 130)
3.11.2008 10:05 - Ebon Hand
Musím se omluviti, ale vzhledem k přiznivé konstalaci hvězd a matky přírody, očekávám každým dnem přílet draka s prvním potomkem mého rodu a musím zůstat po boku své lesní víly.
Jest mi z toho smutno, na tento sabat se nemohu dostaviti, páč můj létající koberec jest moly značně prožrán a rychlostí svou se soumaru podobá, času se mi nedostává.
Tož příjemnou zábavu a až se uvidíme, tak patrně bude malé Ebondě v této sféře bytí a my to vskutku řádně zapijeme!
3.11.2008 16:20 - Alnag
Ebon: No je to škoda, ale zase důvody jsou pochopitelné.
3.11.2008 16:45 - Ebon Hand
Taky mi to je líto.. Docela jsem se těšil.
Ale zodpovědnost zvítězila.
3.11.2008 19:38 - Vannax
Ebon, to mě mrzí, že nepřijedeš, ale těší mě, že je z tebe zodpovědný pan otec :-)
3.11.2008 22:21 - Goran
Meldine, pojedeš přes Litoměřice (nebo těsně vedle)? Vlakem bych sice cestovat mohl, ale vychází mi to na dva a půl hodiny. Auto je rychlejší a pokec je lepší než osamocená cesta.
4.11.2008 03:03 - sirien
Malý problém - letní pneu. resp - letní pneu, je to problém? :)
4.11.2008 07:16 - Jerson
No, už by to skoro chtělo přezout.
4.11.2008 07:33 - Rytíř
Sirien: záleží, jaký máš gumy.. taky sem to ještě nestih přezout, a autíno sedí jako přibitý i brzo ráno na vlhký silnici. Podle mýho, když nebudeš blbnout, problém to není žádnej.
Ebon: pane kolego, gratuluji velice! A jako důvod je to rozhodně pochopitelné, pro mě je důvodem omluvit se ze srazu i bejt doma o víkendu s ročním klukem, natož kdyby se rodil.. :)
4.11.2008 08:14 - Merlin
Ebon: předběžná gratulace
andtom: nějaké podrobnosti k odjezdu? kdy, kde ..jak
4.11.2008 09:30 - Alnag
Merlin: Snad můžu jen stručně za Andtoma, protože jsem s ním krátce psal po Jabberu. Říkal, že chce jet v pátek po práci (což je +/- 14:30). Ostatní podrobnosti, ale nevím. Tak doufám, že dá vědět :)
4.11.2008 13:10 - Meldin
Goran: V Litoměřicích tě rád vyzvednu, ale pojedu až v sobotu ráno a budu se vracet nejpozději ten samý den po půlnoci. Jestli je to pro tebe OK, tak zavolej ať se domluvíme na 602 720 817 :-)
4.11.2008 15:35 - sirien
Eh... já vim jak se jezdí v zimě s letníma, ptal jsem se jestli je cestou nějakej úsek, ve kterym by to moh bejt problém. Třeba sem se teď s Honzou bavil o organizaci Silvestrovské párty u něj na chatě a tak mi oznámil že jako bez řetězů ať na to ve dvou úsecích vůbec nemyslim. Tak sem se jen chtěl ujistit že tady to neni nějak podobný...
Jerson: Chtělo by to, ale mám smůlu - táta mi oznámil že obě auta přezouvat nebude, takže mám jezdit opatrně :)
4.11.2008 15:54 - Ebon Hand
Děkuji za podporu!
4.11.2008 20:18 - Goran
Meldin: v sobotu ráno je to úplně ideální. Zavolám.
Ebon: opožděně se připojuji k všeobecné gratulaci! Hodně štěstí a zdraví potomkovi!
5.11.2008 07:19 - Jerson
Tak Ája definitivně nejede, v pátek má kurs s motorovkou, v sobotu má kurs s motorovkou a oba vynechat nemůže.
5.11.2008 09:19 - Alnag
No takže to vypadá, že v sirienově autě z Prahy (v pátek) je místo. Zájemci?
5.11.2008 11:49 - yokuzava
Ebon: Hodne zdravi, stesti a pevne nervy ;)
5.11.2008 17:00 - Alnag
Ok. Tak další neveselá (začínám si myslet, že je ten sraz prokletý). Týká se hlavně Yashamaru(a) a Merlina, jejichž účast je tím pádem asi na vážkách.
Andtom píše (snad to můžu takhle postovat z SMSky): Ahoj Alnagu, jsem mimo net, možná budu v noci. Měl jsem dnes drobnou nehodu, blatník, blinkr a názraník na výměnu, kolo naražené, musí být udělaná geometrie. Likvidátor pojišťovny má přijít do tří dnů a pak teprve ho můžu dát do servisu. Česká Kamenice pro mě s autem žel padá. Dej prosím vědět Merlinovi a Yashovi, pokud jsi na netu.
No kluci, dělám si u vás otazníček...
5.11.2008 17:27 - Alnag
Ok. Merlina bere Sirien z Prahy autem. Odjezd spolu se mnou a Jersonem v cca 18 hodin. Upřesníme.
5.11.2008 18:04 - Jerson
Přijedu v 17:30 Na knížecí.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.079668045043945 secREMOTE_IP: 54.227.104.229