Vannax
19.6.2008 16:15
Listopadový d20 sraz (Česká kamenice)
Nějakou dobu se tady zvažovala aj víkendová akce d20.cz i s hraním apod. Takže přicházím s návrhem
  • 7. až 9. listopadu
  • k dispozici tři místnosti na hraní i se stoly a židlemi, zároveň slouží i jako noclehárna.
  • k tomu kuchyňka i s nějakým základním nádobím
  • kapacita: ideálně kolem 20 lidí, strop je tak 30 lidí, ale v případě většího zájmu (který nepředpokládám) se daj zapůjčit i další místnosti
  • spacák + karimatka s sebou; spí se na podlaze
  • cena ubytování: 30,- Kč
  • místo: Česká Kamenice, Centrum dětí a mládeže
Uvítací výbor: Yoltan (kontakt 739 328 130)
3.10.2008 19:12 - Fritzs
Dalcor: Ty máš Squirrel Attacks...? jaká to je? Stojí to za koupi?
8.10.2008 00:40 - sirien
hele, sem tak koukal na seznam věcí co mám brát s sebou, a nedá mi to se nezeptat - co když si sebou nevezmu d20tku? :)
8.10.2008 01:21 - Alnag
Sirien: Tak to ani nechtěj vědět... :)
8.10.2008 07:15 - Merlin
Sirien: Kacíři!!!!!
8.10.2008 10:52 - Goran
Doufejme, že na d20tku nezapomenu :) Ale určitě vezmu Og Unearthed a nabízím i Chuť magie, takže se mnou můžete zapařit i něco jiného než d20.
13.10.2008 18:48 - Vannax
Bohužel nemám poslední dobou moc čas sem chodit a kontrolovat aktuální stav....Jen potvrzuju, že termín platí. Prosím někoho ze šéfstva, jestli by mohl nějak aktualizovat seznam účastníků a rozdělit to na lidi, kteří potvrdili a kteří zatím nepotvrdili, že přijedou, abysme měli aspoň přibližnou představu, kolik lidí přijede určitě a kolik lidí možná.
Žádný hry jsem nepřipravoval, maximálně si tam zahrajeme s naší bandou chvíli Spelljammer. Jinak spolíhám na vás, že si s sebou nějakou tu zábavu přivezete :) Zdar VNX
14.10.2008 10:23 - Jerson
Sathel mi včera řekla že nepojede. Ája mi řekla, že by jela.
16.10.2008 19:34 - yokuzava
Dotaz na objevivsi se GM na srazu. Jelikoz jsem novacek a vlastne jse mdoopravdy na zivo jeste nehral zadne dnd, ale mam pravidla. Jak to bude s tvorbou postav? Budou se tvorit na miste pri hrani nebo mate nejake predvytvorene ktere bych mohl ozivit a nebo si muzu neco sam zkusit predvytvorit?
16.10.2008 20:03 - Alnag
Kontrolní otázka: budou tam vůbec nějací DMové? :))
16.10.2008 20:41 - yokuzava
To je velmi dobra otazka, bude-li se sraz opravdu konat :)
16.10.2008 20:52 - Alnag
Odin: Což o to. Sraz se konat bude (i když Vannax mi visí čas zahájení... Vannaxi!!!), ale taky se může stát, že přijedou samí hráči a žádní DMové :)
16.10.2008 21:57 - yokuzava
No a nebo nedej DM neprijedu ja a byla by pak vubec ta akce? (Dela v lese kde nikdo neni padajici strom hluk? ) :)
16.10.2008 22:34 - Merlin
když bude nejhůř něco zdíemuju
16.10.2008 22:38 - Goran
Já zaGMuju určitě, i když DnD ani jiné d20 to určitě nebude. Og, Chuť magie (tedy, to je GM-less, ale víte jak to myslím) a včera jsem dostal i nápad na jedno dobrodrůžo ve Wushu, takže můžu posloužit i v tomto směru. Jako hráč hrát nemusím, počítám s tím, že budu kecat a mástrovat.
16.10.2008 23:34 - Vannax
O víkendu sem přihodím doplňující info.
19.10.2008 00:28 - Vannax
Přidávám doplňující informace:
Až budete hledat Centrum dětí a mládeže (CDM), nejdřív se podívejte na foto, abyste věděli, jaký barák vlastně hledáte.
Ať přijedete odkudkoli, nejlíp se zorientujete podle kruhovýho objezdu. Ten je v Český Kamenici jeden jedinej, takže si ho NEMŮŽETE SPLÍST :).
Od toho kruhovýho objezdu je CDM asi tak 150 metrů ve směru na Liberec. Prostě se jen přejede, nebo přejde most přes řeku Kamenici a hned za tím mostem to je.
Projdete železnou bránou, která bývá většinou pořád otevřená a vejdete do té žluté budovy a do druhého patra. (Po dřevěném schodišti - to nejde minout - je tam jediný).
Tam už budu já.
Příchody a příjezdy po 18. hodině OK, pokud někdo přijede dřív, musí hold počkat, než dorazím.

Auta by se měla dát zaparkovat ve dvoře za domem - donaviguju pak na místě.

Na tuhle akci udělám nějaký plakátek do CDM, takže přijdou možná na čumendu i nějaký místní dračákisti, to jen abyste to věděli předem.
Přemejšlím, jestli vám na pátek mám uvařit nějakej guláš nebo něco na uvítanou. Jestli si vezete svoje jídlo, tak na to kašlu. Jestli je zájem, dejte vědět.
Co se týče organizace akce, jak jsme se dohodli už dříve, nic nepřipravuju, takže co se nevyvrbí nebo si nepřivezete s sebou, to nebude.
Ukončení v neděli předpokládám tak kolem 15:00, ale asi to bude dost záležet na tom, jak kdo bude potřebovat odjet.
Jestli potřebujete vědět ještě cokoli dalšího, radši se zeptejte. Jsem na příjmu :)
19.10.2008 09:54 - Goran
Pro mě je jedním z podstatných bodů programu setkání s některými lidmi ze Srdce Erinelu (minimálně s Paskalem), a tohle setkání se pravděpodobně odehraje na půdě CDM.
19.10.2008 21:05 - yokuzava
Tak ja hlasim ze se objevim az v sobotu nejspis kolem devate rano. Nebudete nahodou jeste spat vsichni? :) Rad bych prijel uz v patek, ale nevychazi mi to :/ tak doufam ze vikend budu mit nerusene volny na tohle setkani. Jestli chapu dobre tak jidlo vsichni sebou nebo je mozne se tam nekde stravovat pripadne nechat si neco dorucit z mistni pizzerie apod?
19.10.2008 21:09 - Vannax
Hm, pizzerie v Kamenici zrovna nejni, ale na jídlo do hospody se zajít dá. Případně jídlokrámy jsou taky otevřený.
19.10.2008 22:00 - yokuzava
Tak dobry :) ja neco privezu a kdyztak nekam skocim.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.042965888977051 secREMOTE_IP: 3.145.131.238