hadrian
21.4.2012 15:40
Herní setkání - Herní komunita D&D4e v Brně
Sekce pravidelně nepravidelných setkání lidí z Brna.

Seznam na herní akci brněnské komunity DnD (a jiných). Termíny nahazujte po libosti.
Účastníci:

---

Seznam místa Scuku s odkazem:
Čajovna za zrcadlem; http://cajovnazazrcadlem.cz

Termín:

DM: ShadoWWW (d&d 4e a KaM)
Hráči: hadrian (d&d 4e); ShadoWWW (d&d 4e, Pathfinder a KaM); Assassin (d&d 4e); Nerhinn (d&d 4e); Endrey (d&d 4e); Deputy
20.6.2012 15:52 - Assassin
Čtvrtek mi vyhovuje.
20.6.2012 15:56 - ShadoWWW
jj, mně taky vyhovuje čtvrtek
20.6.2012 21:59 - Nerhinn
Budu s tím počítat a těšit se :)
21.6.2012 13:38 - Endrey
jsem na tom podobne:)
22.6.2012 15:44 - Assassin
Připomínám, že jsme se domluvili na přidání theme a backgroundu postavě. Je k tomu potřeba neoficiální update a tuším, že Deputy říkal, že ho taky nemá.

Stáhl jsem ho tady http://www.demonoid.me/files/details/2755001/001007074653/
Jedná se o soubor CBLoader 1.3, mimo torrent jsem ho nikde nenašel, můžu ho případně někam upnout.

Instaluje se to na ten poslední oficiální October 2010 patch, a super je, že instalace je externí a nijak nezasáhne do původního Character builderu (dá se pak souběžně pouštět starej i novej).

Jak jsem však minule říkal, instalace mi vždy v závěru hodí do konzole hnusnou a nic neříkající chybu. Přesto vše funguje a žádné podivnosti jsem nezpozoroval.

---

Co se týče Mlhy, zatím před postavami tají theme Devil's Pawn s naprosto dokonalým backgroundem On the Run from the Devil.
24.6.2012 22:17 - hadrian
Assassine: Už jen ty názvy (hlavně těch kořenů) jsou tak výborný, že není třeba ani dál popisovat. V názvech je vše :)

Hirkal má Kořeny "Refused Admittance" (Odmítnutý vstup/vyhození), kdy ho vyhodili z Akademie, což možná bude ten důvod, proč se nechce (nebo nemůže) vrátit domů a radši se toulá po světě (ne že by se tím chlubil na potkání). (Ještě nevím, jestli by se spíš k postavě nehodily kořeny "Arcane Student Who Saw Too Much").
I když byl až doteď sám, nebyl přesto úplně osamocený, protože je člen řádu (Order Adept - jakého, to se možná svěří později).
26.6.2012 19:59 - Endrey
Ahoj vsem,
mame dva dotazy:
1. Na kolikatou hodinu se domluvime( 16:00)?
2. Muzes opet objednat stul v te cajovne Shadowwwe(klidne muzem i sami:)?

endrey a hadrian
27.6.2012 16:15 - Assassin
Jak jsme na tom tedy? Já od 16:00 můžu být na místě.
27.6.2012 16:23 - hadrian
já mohu být od 16:00 taky na místě.

Kdo má objednat stůl, pokud už to ShadoWWW nezařídil?

P.S. Měl sem mít figurku, pochlubit se vespolek jak mi sluší, ale bohužel ničehož nic, kamarád to nedoladil.
27.6.2012 16:33 - Assassin
hadrian píše:
Kdo má objednat stůl, pokud už to ShadoWWW nezařídil?

Ty :)
27.6.2012 17:01 - hadrian
Assassine, já se právě nenápadně ptám ShadoWWWa jestlu už to objednal či nikolivěk, aby tam nebyly najednou 2 rezervace. ;)
27.6.2012 17:06 - ShadoWWW
Zarezervováno od 16:00. Paní z čajovny mi doporučila stůl v salónku, tak jsem ho zarezervoval.
28.6.2012 12:26 - Nerhinn
Vadí vám přítomnost nemocného člověka? Jsem taková trochu nachlazená...
28.6.2012 13:15 - Endrey
Nerhinn: pouze upoutani na luzko te omlouva:-)
28.6.2012 14:51 - hadrian
Nevadí, navíc tam se můžeš poléčit nějakým čajem.
29.6.2012 00:19 - hadrian
Nakonec to nebylo tak špatné, vyladila se spousta věcí :). Mimochodem založíme to téma s čistě herníma záležitostma jako separé diskuzi?
29.6.2012 01:27 - Nerhinn
To je imo zbytečné. Spíš bych přejmenovala tuhle diskusi a upravila záhlaví.

EDIT: Btw, dneska to bylo super! Úplně mě to nakoplo :)
29.6.2012 07:59 - hadrian
Myslíš jako hodit ty historie postav přímo do záhlaví? No jo ale kam budem dávat zápisky z hraní? (aby to nebylo rozbíjeno debatou o termínech atp.). Nevím, jestli v záhlaví by to šlo rozestránkovat, když se jedná o "diskuzi" a ne o "článek". Úplně nejlepší by bylo to mít jako článek a debata pod tím by byla o termínech a dalších věcech. (aby nebylo nutno sledovat 2 různé věci zaráz kvůli jedné herní skupině). Uvítám jakékoliv rady, přece jen v tomhle sem tak trochu lama.

Jinak debata k názvům:
1) Za zrcadlem (tam kde to začalo); 2) Nuda v Brně (tam kde by to nemělo skončit); 3) Jedna rána (z čeho to vzniklo)
Co byste zvolili?

EDIT: Zajímavé, 2x se ShadoWWWem a 1x bez něj a pořád výbornej pocit ze hry. Už teď se těším, až se příště budou naše postavy spolu bavit, jak se budem bavit my (viva la Jump street :-D ).
29.6.2012 08:39 - Nerhinn
Aha, tak to jsem ti špatně porozuměla. Já myslela, že se bavíme o tom, že tohle je diskuse k nějakému hraní a ty chceš udělat diskusi k Našemu hraní.

Každý z nás si může v rámci skupiny založit postavu (příklad1, příklad2-některé odkazy už nefungují) a tam to hodit. Jelikož je to upravovatelné jako kterýkoliv text tady, můžou se tam dát i odkazy na jiné postavy. Není to úplně ideální, ale dá se s tím prozatím vyjít. Ale můžem to klidně dát i jako stránku do článku se zápisy/sumarizacemi.

Ještě bylo ve hře "No humans allowed". Ale nejvíc se mi líbí (1) a (2).
29.6.2012 16:40 - Assassin
Jestli chápu místní systém, musíme udělat skupinu, pod tu se pak dají řadit články, diskuze i postavy.

Pak může vzniknout třeba něco takového http://www.d20.cz/skupina/121/postavy/

Skupina se zakládá zde http://www.d20.cz/skupina/zalozit.html

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.067806005477905 secREMOTE_IP: 3.145.16.90