hadrian
21.4.2012 15:40
Herní setkání - Herní komunita D&D4e v Brně
Sekce pravidelně nepravidelných setkání lidí z Brna.

Seznam na herní akci brněnské komunity DnD (a jiných). Termíny nahazujte po libosti.
Účastníci:

---

Seznam místa Scuku s odkazem:
Čajovna za zrcadlem; http://cajovnazazrcadlem.cz

Termín:

DM: ShadoWWW (d&d 4e a KaM)
Hráči: hadrian (d&d 4e); ShadoWWW (d&d 4e, Pathfinder a KaM); Assassin (d&d 4e); Nerhinn (d&d 4e); Endrey (d&d 4e); Deputy
12.6.2012 20:22 - hadrian
No pokud by se hralo pristi tyden, tak bohuzel nemohu:(
12.6.2012 20:46 - Assassin
Příští i přespříští týden mohu.
14.6.2012 13:23 - Nerhinn
Tak přespříští týden?
15.6.2012 15:20 - hadrian
Přespříští bych mohl, to by bylo fajne :) Teď jen jestli může ShadoWWW a jak nám bude trvat vybírání z 20 magických předmětů levelu 11 a výše které jsme jistojistě našli u nekromanta (teda pokud mě DM neopraví...).
15.6.2012 15:29 - ShadoWWW
Slibuji, že během zítřka odpovím na všechny zde položené dotazy.

Časově by se mi hodil spíš ten přespříští týden, ale příští týden by to taky šlo.
17.6.2012 20:42 - hadrian
Aj, teď mi to došlo, já příští týden nemohu a ten přespříští je plánováno povídací sezení - což by už dělaloa 2 dny v týdnu a to je pro mě moc. :( Takže příští týden (18.6. až 22.6.) můžete hrát beze mne. Nebo ten další týden (25.6. až 29.2.) bych mohl buď na hrací sezení nebo na povídací. Nebo odložíme povídací. Záleží jak to vidíte.
17.6.2012 20:57 - Nerhinn
Navrhovala bych buďto odložit povídání, nebo dát prioritu hraní. Ale tak já jsem jenom prostý munchkin...
17.6.2012 21:17 - Endrey
Uz jsem se dneska o tom s Hadrianem bavil a byl bych taky pro odlozeni povidaciho setkani a dat prednost hernimu setkani.
18.6.2012 10:50 - ShadoWWW
Taky bych se přikláněl k tomu odložit povídací setkání a v dané době si zahrát.

Otázka je, jak má dobrodružství dál pokračovat? V podstatě jsou dvě možnosti:
- Zjistit, kde leží podzemní město Telos (zmiňované v dopise) a zajet se do něj podívat.
- Vypátrat koboldí vesnici a navštívit (nejspíš nějak inkognito) koboldovu rodinu a předat jí část nalezeného pokladu.

Možné jsou samozřejmě i jiné návrhy.

Co se týče pokladu, tak mimo již zmíněné nalezené věci jste ještě nalezli (každý):
- 2 500 zl
- Tři léčivé lektvary
- 1 kouzelný předmět na 5. úrovni, 1 kouzelný předmět až na 4. úrovni a 1 kouzelný předmět až na 3. úrovni. (všechny dle vašich přání)
18.6.2012 11:12 - Nerhinn
Koboldí vesnice se mi líbí víc, ale trochu se bojím masakru...
18.6.2012 12:38 - Deputy
s tydnem problem nemam, jen bych se primlouval za jiny den nez patek
18.6.2012 13:39 - Assassin
Také bych si spíše zahrál, než povídal o hraní. :)

Co se týče dalšího postupu, Mlha by rád pomohl splnění slibu koboldovi, ten snad i popisoval přibližné umístění jejich vesnice, co si tak vzpomínám.

Telos a duergaři v něm jej příliš nezajímají. Za to by se rád mrkl, co jsou zač ti Krvaví loupežníci, k těm však nemáme žádná vodítka.
18.6.2012 14:40 - hadrian
Já jsem taky pro odložení Povídacího. Hirkal by rád ukázal tomuto městu paty, takže budeli to do Koboldí vesnice nebo do Telosu je jedno (lze to spojit oboje, nikdy by to nepřiznal, ale za společnost je rád). Stejně nemá kam jít a budeli mít společnost někoho s kým už bojoval, bude rád. Hirkal radí Mlhovi, že Krvaví loupežníci dodávaj pro Telos, takže poptat se po nich v jeho kolí asi bude dobrý začátek.

Edit:
Nerhinn: Hirkal se zajímá, jakého masakru se bojíš? Jestli z naší strany na vesnici koboldů, nebo obráceně? koneckonců vrátit poklad jim má gnóm Peblig, když na něj dáme pozor a jestli se umí přestrojit za kobolda (výška by odpovídala), mohla by to být legrace.
18.6.2012 19:57 - Nerhinn
hadrian: No o koboldy se bojím. Ani nevím proč, možná zlá předtucha :D
18.6.2012 21:36 - hadrian
Nerhinn: Pravda, převlečený gnóm snažící se vám vrátit váš vlastní poklad je věc, před kterou varují chůvy malé děti napříč všemi rasami...
Edit: masakr pak je jediné snadné řešení...
18.6.2012 21:39 - Endrey
Zacinam mit pocit, ze tu nekdo nema rad gnomy...:/ :D
19.6.2012 07:23 - hadrian
Hirkala zajímá, kolik z těch 2500 zl na každýho bude vráceno jako poklad Koboldům. Protože pokud jim část ze svého nedáme, tak jim zatím nemáme co vracet.
19.6.2012 21:21 - Endrey
Se jen tak pro zajimavost zeptam, na jaky den v tydnu byste to videli?
20.6.2012 14:46 - hadrian
Jestli budu moct (a pevně doufám že ano), tak u mě připadá v úvahu jen čtvrtek anebo pátek.
20.6.2012 15:06 - Deputy
ctvrtek zni slibne, patek nemohu

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.079365015029907 secREMOTE_IP: 18.226.222.12