hadrian
21.4.2012 15:40
Herní setkání - Herní komunita D&D4e v Brně
Sekce pravidelně nepravidelných setkání lidí z Brna.

Seznam na herní akci brněnské komunity DnD (a jiných). Termíny nahazujte po libosti.
Účastníci:

---

Seznam místa Scuku s odkazem:
Čajovna za zrcadlem; http://cajovnazazrcadlem.cz

Termín:

DM: ShadoWWW (d&d 4e a KaM)
Hráči: hadrian (d&d 4e); ShadoWWW (d&d 4e, Pathfinder a KaM); Assassin (d&d 4e); Nerhinn (d&d 4e); Endrey (d&d 4e); Deputy
Autorská citace #1
21.4.2012 15:43 - Nerhinn
Takže na čem jste se shodli? Chcete hrát DnD4E? A kdo z vás?
Autorská citace #2
21.4.2012 15:44 - hadrian
A je to, takže kdo má zájem i o takovouhle akci, tak tohle je pro něj správné místo. Asi se nejdřív bude muset najít místo, kde by to bylo možno a až pak by se řešil případný termín a případné osazenstvo. Za sebe říkám že Brněnskej ČR mě moc nebere.
Autorská citace #3
21.4.2012 15:49 - hadrian
Nerhinn, jestli myslíš nějakej takovej malej hrací den v Brně, tak jak to dělají v Praze, tak žádná extra shoda nebyla. Resp. co si pamatuju, ShadoWWW to nahodil, já řekl že bych se tomu nebránil a ostatní se tvářili že o tom přemýšlí, nebo taky ne. Nic oficiálního. Takže se uvidí... Jinak myslím, že škoda žes nemohla dojít, protože některé věci dost trhaly bránice, myslím že Ti Gurney pak poví co a jak.
Autorská citace #5
21.4.2012 15:50 - Colombo
Píše:
Za sebe říkám že Brněnskej ČR mě moc nebere.

Co znamená Brněnskej ČR?
Autorská citace #6
21.4.2012 15:52 - hadrian
Se 4e bych taky souhlasil a Colombo - nápověda, nejedná se o český rozhlas, ale zkratka to na druhou stranu je :)
Autorská citace #7
21.4.2012 15:54 - Colombo
4e? Škoda. V tom případě:
Autorská citace #8
21.4.2012 16:00 - Colombo
A Tékumel by jste asi nikdo prubnout nechtěli, co:P
Autorská citace #9
21.4.2012 16:00 - Nerhinn
Budeme za tebe držet minutu ticha.
Autorská citace #10
21.4.2012 16:05 - pipux
ČR? Prý snad nějaký Červený rytíř?

Zahrál bych si pravidlově lehkou anebo přímo bezpravidlovou hru se zaměřením na příběh, prokládanou nějakým tím náhodným násilím (něco ve stylu Písně ledu a ohně). Tzn., že kudla do zad znamená mrtvý, nikoliv armor check.

Je skoro léto, takže hrát se dá kdekoliv venku, i někde na lavičce v lese ---když bude hezké počasí.

Colombo: kdybys byl býval včera přišel, připadal by sis obklíčený - zpočátku totiž mluvili výhradně jen o DnD (teda, abych nekřivdil, později došlo i na jiná témata ...)
Autorská citace #11
21.4.2012 16:12 - Nerhinn
hadrian píše:
jestli myslíš nějakej takovej malej hrací den v Brně, tak jak to dělají v Praze,

Ani ne. Opengamingů jsem se zase nasytila a lákalo by mě spíš dobrodružství s předem známými lidmi a asi i někde, kde se nebudu cítit jak ve vitríně.
Autorská citace #12
21.4.2012 17:25 - Assassin
Něco nastřelím http://cajovnazazrcadlem.cz , právě jsem to vygooglil, nikdy jsem tam nebyl, ale když přímo nabádají k hraní deskovek, proč ne RPG?
Autorská citace #13
21.4.2012 21:20 - Gurney
Přiznám se že 4e mě v poslední době už moc neláká, ale kdyby jste měli časem zájem dát one-shot v něčem jiném tak bych nebyl proti.
Autorská citace #14
21.4.2012 21:27 - Colombo
Tékumel?:D
Autorská citace #15
22.4.2012 17:08 - Shako
Assassin píše:
http://cajovnazazrcadlem.cz

Tam s hranim urcite mit problem nebudou. :)
Autorská citace #16
22.4.2012 19:08 - hadrian
Do té čajovny bych to měl z práce fakt kousek, z tohohle pohledu dobré :).
Autorská citace #18
24.4.2012 21:48 - hadrian
Takže 1. anketa (průběžné výsledky zobrazím v záhlaví) - všední den, nebo víkendový den? Pište i doplňkovou informaci, jestli vám některá z těch voleb neumožní se vůbec zůčastnit.

Výsledek (součet) budu brát zároveň jako předběžný počet těch, co mají ochotu se zúčastnit takovéhle akce
Autorská citace #19
24.4.2012 21:51 - hadrian
2. anketa - kdo by měl zájem být hráč a kdo by i dělal DM (pište i jaké systémy byste chtěli zkusit)
Autorská citace #20
24.4.2012 21:53 - hadrian
Jak se oboje vyjasní, hnedle můžeme hodit přesnej den. :)
Autorská citace #21
24.4.2012 22:16 - Nerhinn
Nebyla jsem na onom prvním setkání, proto nevím - zahrnuje nabídka i ty z nás, kteří se neúčastnili?
Autorská citace #23
24.4.2012 22:45 - Assassin
Rád bych viděl Dnd4e po dlouhé době zase z druhé strany, takže primárně bych si chtěl zahrát tento systém jako hráč.

Ke dnům se vyjadřovat nebudu, nechám na vás. Spíš než o den se pak budu zajímat o konkrétní datum.

Pokud by to nakonec sklouzlo k jinému systému než DnD4e, jsem ochotný doplnit počet hráčů, pokud by se tolerovala větší či menší neznalost pravidel.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.089694976806641 secREMOTE_IP: 18.222.69.152