sirien
2.11.2009 15:38
Ukázková hra Exaltů na vyžádání... takže... si to nějak projděte a rozmyslete si, co byste asi tak chtěli hrát. Až si nějak ujasníte postavy tak se dohodnem na nějakém příběhovém námětu.
25.6.2010 18:00 - Sethi
Jak to vypadá nebo nevypadá? Nějaké tau nebo tak něco?
25.6.2010 20:10 - Alnag
Max mi volal, že psal, že je až do konce měsíce ve Skandinávii. Osobně nevím, kam to psal, ale never mind. Tím to asi hasne.
25.6.2010 20:51 - sirien
damn

Hele a co takhle se stejně sejít a zahrát něco jinýho? Osobně sem si třeba chtěl vyzkoušet, co se stane, když se bude příběh Hunter the Vigil hrát podle pravidel Esoterorists. Příběh kdyžtak mám...
nebo cokoliv jinýho na co by případně byla nálada, známe toho všichni dost abysme dokázali jít a něco odehrát, ne?
25.6.2010 20:51 - sirien
du mimo net, kdyžtak mi někdo (Till?) napište SMS
25.6.2010 23:11 - Geralt
HtV neznám, takže určitě rád vyzkouším.

Nicméně bych z cestovatelských důvodů potřeboval vědět eventuální kdy&kde, ať se stihnu dopravit do Prahy.
26.6.2010 01:32 - Sethi
Mně je to jedno. V Praze jsem nakonec zůstávala hlavně kvůli hře, čiže ten zítřek vyhrazený mám a vyhrazený zůstane přibližně tak do jedenácti dopoledne, pak si dovolím naložit s ním podle svého.

Navzdory rozšířenému přesvědčení nejsem Tukaní sekretářka a nesleduju síť 24/7, takže se nestyďte mě o případném programu informovat jinou cestou.
26.6.2010 09:00 - Alnag
Taky jsem si dnešek bookoval primárně pro hraní, takže bych něco zahrál. Jelikož mi ale není jasné ani to, zda se u Tukana dá hrát nebo ne ani od kolika kdo může, tak si dovoluji navrhnout toto.

Sraz u mně. Geralt napíše, kdy tak asi může dorazit. Předběžně navrhuji jedenáctou hodinu. Tukan vezme propriety na HtV (ale co budeme hrát se rozhodneme na místě).
27.6.2010 11:52 - Alnag
Jinak už jsem pochopil ten Maxův vzkaz. On mi poslal MMSku, jenže můj historický phone si s ní neporadil a než to T-Mobile zpracuje jako SMSku ve které vám napíšou, kde si můžete tu MMSku vyzvednout trvá to pár dnů...

Takže tady je:
Max píše:
Bohužel až do konce měsíce bloudím po skandinávii.
27.4.2016 13:39 - Gurney
Čistě pro zajímavost, tohle mi teď přistálo v mailu (a popravdě, nemám nejmenší tušení, kde jsem se Onyx Path Publishing upsal, že od nich dostávám newsletter)

TLDR: 3. edice Exalted je venku!
Onyx Path mi píše:
This is the tale of a forgotten age before the seas were bent, when the world was flat and floated atop a sea of chaos. This is the tale of a decadent empire raised up on the bones of the fallen Golden Age, whose splendor it faintly echoed but could not match. This is a tale of primal frontiers, of the restless dead, of jeweled cities ruled openly by spirits in defiance of Heaven’s law. This is a tale of glorious heroes blessed by the gods, and of their passions and the wars they waged in the final era of legends.

This is your tale. This is Exalted. What legends will they tell of your deeds?

Exalted 3rd Edition depicts both a revitalized and expanded Creation, and the triumphant return of the Solar Exalted—but whether their rebirth will herald the salvation or destruction of the world, none can say. The system redesign takes the best parts of the previous editions and streamlines the mechanics for maximum playability.

Exalted 3rd Edition includes:
New Fiction - Read a new tale by original Exalted developer and author Geoff Grabowski.
New Artwork – See the Realm in a new light with stunning artwork by both new and classic Exalted artists working under the direction of Maria Cabardo.
Expanded Locales – Expand your campaigns with a detailed overview of the sprawling and decadent Second Age of Man. In addition to classic locales such as Chiaroscuro and Nexus, find many new locations not detailed in previous editions, from the treacherous intrigues of Port Calin to the proud warriors of the frigid plains and forests of Medo, held in check only by the iron hand of the Realm.
Intrigue and Mystery – Discover a revitalized Realm, still standing at the brink of civil war, but more dangerous than ever before; and the Lunar dominions which harry its borders, seeking redress for ancient crimes while pursuing modern ambitions.
Expanded Character Creation – Create and play Solar Exalted characters and compelling mortal heroes with more information and fleshed out details.
Combat System – Fight with a new cinematic combat engine, primed to deliver dynamic, exciting, and easily resolved battles between heroes, gods, and armies.
Charms – Explore a vibrant new Charm set encompassing both classic Solar powers from previous editions and all-new powers to shift the course of Creation.
...and much, much more!

Exalted 3rd Edition is available now in PDF and Hardcover editions at DriveThruRPG.com!
27.4.2016 17:12 - sirien
Heh.

Tenhle článek bych měl smazat, protože sem do něj omylem vepsal tunu spoilerů velkejch jak stádo vypasenejch krav, fakt.

Anyway, Exalted 3e - super; nelíbí se mi obálka, 2e byla hezčí.
27.4.2016 23:40 - Vojtěch
Neříkal jsi u Mouse Guardů nááááhodou, že 3E Exaltůů bys ignoroval? :P
28.4.2016 00:47 - sirien
Koupil sem si ho snad? :p

(jinak tenhle výrok se mi... nějak nezdá... upřímně si nic takového nepamatuju a jsem si skoro jistý, že bych nepoužil takovou formulaci, minimálně ne jen tak bez nějakého kontextu)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.18637990951538 secREMOTE_IP: 3.236.107.249