sirien
2.11.2009 15:38
Ukázková hra Exaltů na vyžádání... takže... si to nějak projděte a rozmyslete si, co byste asi tak chtěli hrát. Až si nějak ujasníte postavy tak se dohodnem na nějakém příběhovém námětu.
Autorská citace #41
4.11.2009 22:17 - sirien
Btw., Sethi: máš už nějak ten nástřel postavy co do systému?
Autorská citace #42
4.11.2009 22:18 - sirien
hm... a podělíš se? :)
Autorská citace #43
4.11.2009 22:18 - Sosáček
Jo, podel se.
Autorská citace #44
4.11.2009 22:19 - Sethi
Vždyť já nikdy nechtěla katanu ve WoD. Chci ji v Exalted. Jednu, dlouhou, jednoduchou. Žádné zdobení. Prostě dlouhý studený kus kovu, co zabíjí lidi.
Autorská citace #45
4.11.2009 22:23 - Sethi
NSFW.

Vlastně ani nevím, jak dlouho to na IS vydrží, než to někdo sestřelí.
Autorská citace #46
4.11.2009 22:30 - SEB
SToval jsem asi tucet sezení exalted první edice a hrát druhou edici mi přijde hodně šílený.

Buď musíte svět pekelně upravovat nebo hrát s anime maniakama... Varuju všechny kdo o Exalted nic neví (z pozice člověka co netuší jak to sirien pobere) že to může bejt hodně těžce stravitelná věc.

Kdyby ale bylo místo tak se rád zapojím!:-)
Autorská citace #47
4.11.2009 22:35 - sirien
...vzhledem k tomu jak se SEB vyhraňuje k čemukoliv co plně nesplňuje jeho představy ho radši neberte až tak za slovo, ta hra je vpohodě, ale SEB ji pojal trochu vážnějc než byla myšlená.
Autorská citace #48
4.11.2009 22:37 - Sosáček
Ten seb co rikal ze podstatou WoDu je sex upir s vlkodlakama? A ze magove jsou hiphoperi co jezdi v jeepu?

(magove jezdi v SUVech, abyste vedeli, zejo tukane :) )
Autorská citace #49
4.11.2009 23:08 - sirien
No, do džípu tu lopatu, krumpáč, pytle a další nekromantické potřeby narveš taky. Pravda že když tam přidáš tělo tak už se tam zbytek cabalu skládá blbě (bez prostorové magie)

Každopádně ano, ten.
A jen pro ostatní - jako obvykle říká Jakub pravdu a nic než pravdu, až na to, že natolik překroucenou a převrácenou, že to s tím co SEB říkal nemá už takřka nic kromě pár písmen společného.
Každopádně ten vtip s mágama v jeepech se mu na tý přednášce poved, o tom zase žádná...
Autorská citace #50
4.11.2009 23:30 - Max
UšIuŠiUšI™ píše:
Jednu, dlouhou, jednoduchou.

?
Autorská citace #51
4.11.2009 23:34 - SEB
jo jo, toho vypichování ojchylnejch příkladů se nezbavim... ale je vidět co sosáka zaujalo nejvíc, o podstatu sdělení mu nešlo. A to jsem se tenkrát tak snažil to na Onom Fóru uvést na pravou míru. Zbytečná snaha, zbývá prostě tiše polykat hořkou nakrknutost. Chjo.

no nic, zase zalézám.
Autorská citace #52
4.11.2009 23:43 - Pety
Postovni panacek píše:
A ze magove jsou hiphoperi co jezdi v jeepu?


A ja furt co je mi na nich tak sympatickeho
Autorská citace #53
5.11.2009 01:27 - sirien
Pety píše:
A ja furt co je mi na nich tak sympatickeho

Jestli si to fakt představuješ takhle tak to prosím se mnou nehraj... nic proti když Tě to baví, ale osobně bych svojí milovanou hru v téhle podobě asi neunesl...
Autorská citace #54
5.11.2009 08:09 - Pety
Siriene to byl humor,magy si takhle taky nepredstavuju,spis sem ti narazel na to co mi vadi v ostatnich hrach z Wod
Autorská citace #55
5.11.2009 08:29 - Sosáček
Tak magove jsou znami dredari, prece. Viva la revolucion! :D

Ve skutecnosti jezdi starou omlacenou hondou civic 1.6 VTEC a poslouchaji ska-punk.
Autorská citace #56
7.11.2009 11:36 - Geralt
První nástřel postavy

Wilfred pochází ze starého šlechtického rodu de Meulengracht , jenž byl v posledních desetiletích spíše urozený, než majetný. Přesto se díky svému dobré pověsti těšil slušnému vlivu ve vysokých kruzích, neboť Meulengrachtové byli známi svojí loajalitou a zásadovostí. Postupně však postavení rodu upadalo, jak se počal tenčit jeho majetek a vymírat budoucí nástupníci. V tomto ohledu měla současná generace de Meulengrachtové vysloveně smůlu. Obě dcery v dětství zemřely na černý kašel, Wilfredův starší bratr pro změnu tragicky zahynul při lovu, když v divoké jízdě nezvládl svého koně a při pádu si zlomil vaz. Nejmladší Wilfred tak zůstal posledním potomkem, neboť v dalšího už stárnoucí manželský pár nemohl doufat. Není tedy divu, že jej rodina začala hýčkat a opatrovat až s přehnanou starostlivostí.

Dostalo se mu kvalitního a širokého vzdělání, které jej mělo připravit na budoucí dráhu diplomata. Bylo nepsaným pravidlem, že zdědí úřad zastávaný svým otcem. Tak, jako jej převzal jeho otec po svém otci, ten zase po svém otci – a tak dále už několik generací. Dlouholeté držení úřadu však bylo trnem v oku konkurenčním aristokratickým rodinám, které se sice nemohly honosit takovou urozeností nebo dobrou pověstí jako Meulengrachtové, ale o to více byli majetnější a ambicióznější. Několik z nich tak potají zosnovalo spletitou síť intrik, očerňování a machinací, kterými začali oslabovat vliv Meulengrachtů ve vyšších kruzích. Tu posloužily peníze, tu lživé obvinění, jinde příslib budoucího povýšení – a Meulengrachtové začali ztrácet půdu pod nohami. Dřívější spojenci se začali nenápadně odvracet zády a noví se nehrnuli. Vrcholem byl pečlivě vykonstruovaný falešný skandál, po němž musel starý de Meulengracht předčasně rezignovat ze svého úřadu. Zlomený starý muž se stáhl na rodové panství, aby se věnoval výchově svého nyní téměř dospělého syna, do něhož skládal budoucí naděje, že vrátí rodu čest a dobré jméno.

Pletichářským rodinám však nestačil úspěch, kterého dosáhly. Obávaly se, že dokud je na živu byť jen jediný Meulengracht, mohl by nějak získat své postavení zpátky. Proto zosnovaly konečný úder, když najatí žoldnéři za hluboké noci přepadli panství Meulengrachtů. Ti se bránili statečně, leč tváří v tvář přesile se bitva stávala beznadějnou. Starý Meulengracht se odhodlal k zoufalému kroku. V čele posledních věrných se vrhl vstříc nepříteli, aby nalezl čestnou smrt na bitevním poli a zároveň poskytl drahocenný čas k útěku svému synovi a manželce. Vévoda se bil se zuřivostí starého lva a mnoho útočníků padlo jeho zbraní, než byl nakonec doslova utlučen k smrti. Urozená paní de Meulengracht se odmítla zachránit útěkem. Takový ústup shledala nedůstojným svému věku i cti. A v tajné rodové stáji byl beztak jenom jeden kůň. Nešťastný a rozervaný Wilfred podlehl zoufalému naléhání matky, ať se zachrání alespoň on. Poté, co se rozjel do hořící noci, vzala si jeho matka život, aby unikla horšímu osudu z rukou útočníků.

Sotva co Wilfred zmizel matce z očí, vybuchl v něm koktejl vzteku, beznaděje, pocitu viny, nenávisti a touhou pomstít rodinu tady a teď. Hořké slzy mu stékaly po tvářích, na kterých mu sotva začaly růst vousy. Cítil zoufalou touhu obrátit koně a vrhnout se do ztracené bitvy, padnout po boku rodiny, jak si žádá čest šlechtice. Již se chystal, že otočí koně a v udatném, leč zbytečném gestu nalezne hrdinskou smrt. Pak jím ovšem prostoupila podivná síla, která mu otevřela oči. Uvědomil si, jak sobecké by to od něj bylo. Opět myslet jen na sebe. Pachatelé by dosáhli svého, unikli by nepotrestáni a oběť jeho rodiny by přišla vniveč. Naplněn neznámou energií vykřikl do noci strašlivou přísahu. Nebude mít klid, dokud neodhalí viníky a neočistí rodné jméno. Nezastaví se, dokud bude vládnout byť jediný tyran uzurpující si moc. Jako temný jezdec se prohnal nocí. Stráže ze zadního voje útočníků, skrz jejichž řady prolétl jako blesk, poté přísahaly, že viděly ujíždět démona.

Již je tomu několik let od oné tragické noci. Wilfred zvážněl, poněkud zahořkl, ale nezlomné odhodlání dostát svému slovu jej stále naplňuje. Zdá se, že nyní bez rodiny, domova a budoucnosti se odplata ve jménu spravedlnosti stala jeho jedinou náplní života.
Autorská citace #57
7.11.2009 12:30 - Alnag
Já mám už postavu naťupkovanou...
Autorská citace #58
7.11.2009 14:26 - Sethi
Max píše:
?


Tohle mi předtím uteklo. Ne, takhle dlouhou ne. Jen trochu moc dlouhou na drobné děvče.

Ťupky mám někde na papíře, jsem líná to dižitalizovat.
Autorská citace #59
7.11.2009 14:58 - PeCi
Čo je príliš dlhé to je subjektívny pohľad =D





skôr možno niečo takéto ako sa vyskytlo v galérii ľudí čo majú vlohy na fanart.
Autorská citace #60
7.11.2009 15:34 - Sosáček
Alnag: nechybi ti dva charmy?

(ale pokud myslis to "drakokrevny" vazne tak si je ani nezasluzis :P )

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.079381942749023 secREMOTE_IP: 3.141.100.120