Střípky

sirien
1.7.2009 00:30
Piráti nebo ninjové?
Tohle je (prý) prastaré dilema. Zajímalo by mě, jak se na to kouká místní osazenstvo...

28.7.2009 19:27 - Trey
Siriene!
28.7.2009 20:16 - Felouen
Jé, Trey mě docela pobavil (nic ve zlém).

Trey: Hele, to není video, ale takzvaná "animace" (tedy pokud se nepletu, neznám přesné české názvy). A odkud je zjistíš tak, že right-clickneš na ten obrázek a dáš "Copy Image Location" a pak dáš "Paste/Vložit" do adresového řádku (mám pocit, že ten command by měly mít všechny prohlížeče). Jinak tady máš stránky autora té animace s další jeho tvorbou: CookieMagiK

Jo a každý chodí různě na Net, tak nemusíš hned tak volat...:D
28.7.2009 20:55 - Rytíř
Sosáček píše:
Pirati jsou precejen pokrocili a maji lode ;)


Ha, konečně sme se dobrali jádra! Piráti (a zvlášť ti vesmírný) prostě co nemaj ve svý čchi, to doháněj technologicky. A početní převahou. :) Tak nevím, co je víc cool, trapná pěchota co mušketama zabije 50 chlápků během jedný minuty.. nebo jeden borec, co zvládne totéž sám.. s jednou obskurní čepelí? ;)))

Ukažte mi jedinýho piráta, kterej se sám postavil přesile a vyhrál! Nejsou, přátelé, nejsou! Dycky potřebujou svou posádku a loď.. samo tu nej posádku a nej loď, hohoho, to je teda hrdinství

Prdlavý pošuci píšící potají ptákoviny po prastarých pergamenech podléhaje pocitu, že jsou pány podsvětí :)
28.7.2009 21:15 - Felouen
Rytíř píše:
Ukažte mi jedinýho piráta, kterej se sám postavil přesile a vyhrál! Nejsou, přátelé, nejsou! Dycky potřebujou svou posádku a loď.. samo tu nej posádku a nej loď, hohoho, to je teda hrdinství

Ale zato ani milión jich nikdy nechytne jediného piráta...:D Tak co je lepší?
28.7.2009 21:27 - Alnag
Tak jako motivační plakáty umíme také, a lepší... :)







28.7.2009 21:30 - Sosáček
Dobry "bloncky" ;)
28.7.2009 21:39 - Felouen
Tak tohle jsem si nemohla nechat jen pro sebe...sice je to pro-Jedi, ale neuvěřitelně mě to roztlemilo/rozesmálo.


Jinak u motivátorů jde také o kvalitu, nejen kvantitu. :)
28.7.2009 21:40 - Alnag
Felouen píše:
Jinak u motivátorů jde také o kvalitu, nejen kvantitu


A víš jak to pak dopadne?

28.7.2009 21:42 - Felouen
Wow...ten moc jako pirát nevypadá...a taky by se měl naučit pořádně spelling : "kidnapped". :D
28.7.2009 21:50 - Felouen
Mwahaha.

IMHO ten cosplay je nádherný.


Ninjové si prostě milují hrát na pštrosy. Nebo že by náhodou potkali piráty na pláži?
28.7.2009 22:35 - Spize
Felouen:
29.7.2009 07:27 - Blaine
tak ja bych ty motivatory tak nejak rozsekl ne motivatorem, ale jasnym obrazkem, ktery to vsechno vysvetluje...
29.7.2009 11:30 - yokuzava
Siriene, nez neco s tou lodi udelas tak je ninja pryc :)

Alnagu, pekny naborovy obrazky :)

Felouen, toho tlustyho pirata se dvema pristavnima .... bych se ani neleknul, spis by me rozesmal.

Felouen, Sirien a spol > Pirati vsecko dohanej presilou, at uz inteligenci nebo neschopnost ci technologickou zaostalost. Je podstatne lepsi vse zvladnout bez pomucek jako je prave presila nebo bambitky.

Ninja rulez! :))))))))))
29.7.2009 12:07 - Trey
Tak promin
29.7.2009 12:49 - Beltar
Né vážně je to jednoduchý!
Zkuste si napsat jména těch nejslavnějších a kchůl ninjů a vedle to samé, ale s piraty. A co zjistíte? Že žádnej ninja historii nestál za to, aby si ho zapamatovala. To i suchozemští piratelos jako Robin Hood, Vilém Tell nebo Jánošík byli lepší než nějací zakuklenci.
Jo otázka jsou lepší Ninjové nebo Mumie by měla smysl, ale srovnávat je s piráty???
29.7.2009 13:10 - Alnag
Beltar: Stačí jmenovat jenom jednoho a půjdeš se schovat do kouta - Chuck Norris.
29.7.2009 13:28 - Fibriso
u ninjů je to obráceně, čím méně lidí ho znalo tím lépe. když byl nějaký ninja hodně známy, bylo pro ostatní "pako, co po sobě nechává stopy"

Chuck norris není pirát či ninja, nýbrž demogod
29.7.2009 13:33 - Jerson
Chuck Norris je ninja? No tak to je potom rozhodnuto, kontumačně.
29.7.2009 13:50 - Beltar
Fibriso: To je příliš starý a hloupý ninjovský argument. Vyvrátím ti ho takzvaně sporem:
špatný ninja by byl známý. Znáte nějakého ninju? ne = nebylo špatných ninjů = všichni ninjové jsou dokonalý = hloupost.
29.7.2009 14:16 - Fibriso
ale jsou známí ninjové, je jich málo ale jsou (a u nás se o nich opravdu běžně nedozvíš)
je to stejné jako s piráty - kolik jich bylo a kolik jich je opravdu známých (Rudovous a pár dalších)
slavný pirát budil hrůzu tím, že byl známý (s tím, že většina před ním utekla a on neměl s pleněním zase tak moc práce)
Ninja naopak assasinoval správce hradu, načež správce vedlejšího hradu měl pak strachy staženou prdel... (nebo stačilo poslat lehký výhružný dopis a dotyčný pak pár dní nespal...)

(poz: beltare, "ninjové jsou dokonalí" ... překlepy mě osobně nevadí, ale z takových chyb mě jímá hrůza)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.078802824020386 secREMOTE_IP: 18.226.251.68