Felouen

Ikona uživatele
Komunikační klient: 230-595-416
Naposledy přihlášen 06.09.2011 15:56:37.

Popis uživatele:
Ahoj všichni!

Tak, jak jste se mohli dočíst z názvu, já jsem Felouen a tímto vás vítám na mém profilu. Doufám že se tu neztratíte.

..................////........./////...........tttttt
////////////fffffffrrrrrrrrrrrrrr........???------------
///////**************ssssss........................!!!!!!

Tak, a až vyřešíte tento zapeklitý problém, tak vám pogratuluji a poplácám přátelsky po zádech. Ještě pořád přijímám odpovědi. ;)

Hehehe. Jinak, asi by jste se rádi něco dozvěděli o mě, ne? Tak já vám tedy něco povím, takže si vemte hrníček čaje či medoviny a pomalu se usaďte a pročítejte (protože kdyby jste si to přečetli rychle, tak už by nebylo co číst, ne? :D).

Takže, hm. Bydlím v Praze, největším toť městě ČR, už pět let v kuse, což na jednu stranu je pro mne omračující, protože jsem zvyklá vždy za pár let měnit země...

Jsem moc ráda když mohu potkávat nové lidi a názory a bavit se (kdo by taky ne? až na nějaké askety zachumlané v nějaké...jeskyni...(Dračí!Dračí!)), vzdělávám se a evolvuji časem jako Pokémon do dokonalejších a lepších forem. No a teď seriózně. Ráda se střetávám s novými pohledy na věci, protože tím se mi rozpínají obzory a hranice myšlení a rozvíjím všechny stránky mé osobnosti i bytí. Tudíž ráda hraji RPGčka, čtu si různé příběhy a jiné zajímavé knížky a zabývám se širokým spektrem hobbies, když zrovna mě nechytne nemoc jménem Lenost. S oblibou jezdím na kolečkových bruslích (i když právě nedávno jsem zjistila, že mám moc oježděné kolečko, takže dokud to nespravím, tak nic), hraji na flétnu (zobcovou mám radši než příčnou, ale mám hodně ráda obojí. Navíc z příčné se mi častěji točí hlava, když po delší dobu na ní nehraji), a docela by se mi líbilo, kdybych mohla s někým založit fanouškovskou skupinu, kde bychom hráli na různé nástroje jen tak pro srandu různé soundtracky z filmů, her a anime. Nechce se někdo přidat? :)

Občas píšu povídky v angličtině, hlavně když to mám za úkol jako essay, tak to mě baví nejvíce, i když od té doby co jsem sem přišla, tak jsem nenapsala vlastně nic, takže je čas oprášit mé skilly a vyzkoušet se vrátit zpátky do toho stavu mysli, kde píšu a nevím jak to skončí dokud to nenapíšu, protože to píšu a zároveň jaksi úplně nepíšu já. Je to takový nádherný jakoby stav ve transu. Takže pokud se dokopu k tomu, abych napsala tu povídku na kamarádčin projekt Padající hvězda, tak možná konečně opět nastartuji můj sen stát se slavným spisovatelem (ano, čtete správně, ne spisovatelkou, ale spisovatelem). I když je pravda, že nevím, jestli mi to ještě půjde, a opět budu psát "úžasné" věci jak mi tehdy říkali, anebo ne. Ale doufám, že ano.

No, a samozřejmě pak ještě miluji bojová umění, mezi spousty dalšími věcmi. Co je lepšího než pořádně se protáhnout a u toho se strašně pobavit? Cítit svět kolem sebe, lidi, protivníka, všechny pohyby a částečky těla...oh yeah. Mám hit? Ok, super! Ty taky! A pravá sranda začíná!
 
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.073508024215698 secREMOTE_IP: 44.211.117.197