Střípky

sirien
1.7.2009 00:30
Piráti nebo ninjové?
Tohle je (prý) prastaré dilema. Zajímalo by mě, jak se na to kouká místní osazenstvo...

29.7.2009 16:24 - noir
Slavní známí ninjové: Jusaku přezdívaný Skřet a Rokuriki z Odawary.
29.7.2009 16:30 - Trey
jak si mam udelat svoji diskuzi?
29.7.2009 16:35 - Lokken
Trey: Raději nijak, vaše rodina jich i tak má nejvíc... Pujč si nějákou od bratra!
29.7.2009 16:52 - Trey
Lokken:fakt vtipni
29.7.2009 17:25 - Nachtrose
Treyi: skutecne nezapres, ze jsi bratrem sveho bratra.
29.7.2009 17:34 - Magus
We are twins YEAAAH!! To je dobre ne =)
29.7.2009 18:03 - Sethi
to dost záleží na úhlu pohledu...
29.7.2009 18:39 - Trey
Ja ji mám vimišlenou tak jak se to deláá?
29.7.2009 18:45 - Nachtrose
Treyi: kolik ze ti to je let?
29.7.2009 18:51 - Trey
7
29.7.2009 19:51 - yokuzava
Beltar, placas jak posledni z piratu tichou vodu. Ninjove byli jak pise Fibriso,
cim mene v obecne povedomosti tim lepsi! Takze vetsina jich byla dokonalych.
29.7.2009 21:23 - Felouen
odin píše:
Felouen, toho tlustyho pirata se dvema pristavnima .... bych se ani neleknul, spis by me rozesmal.

No účel toho motivátoru nebyl ten pirát, ale ty dvě pirátské slečny vedle něj. :) I když musím uznat, že existuje mnoho hezčích pirátech než jsou ony, ale...

Blaine: Ty obrázky jsou trefné. :D Podle mě obojí má něco do sebe...

Odin: Mno, neni ale lepsi byt znamy? Takhle o nich nikdo nevi a tudiz jako by ani nebyly...jen obcas se o nich neco doslechne...:D
29.7.2009 21:27 - sirien


I z opačné strany barikády musím ocenit skutečně luxusní kvalitu tohoto díla... :D

Víte, proč jsou piráti definitivně víc cool? Protože se o nich daj vyprávět mnohem zajímavější příběhy.
Ninjové furt někde poskakujou a sneakujou se, sem tam nějaká bitva.
Piráti vymetaj bary, přepadaj lodě, města, pevnosti, sneakujou se když potřebujou, vkrádaj se, lžou, podváděj, podrážej se, honěj se za pokladama, za pomstou...

Mimochodem, piráti že doháněj věci silou a přesilou? CHACH. Co ti piráti co lstí vyloupili vojenské pevnosti? Nebo ti co odvážnými manévry zpanikařili nepřátele a tak porazili přesilu?

Jedinej důvod proč se ninjové schovávaj je že se za sebe styděj, a tak sou furt někde zbaběle zašitý a nechávaj o sobě kolovat cool storky bez pravdivýho základu za který se schovávaj.
BOHOVÉ! Kdyť mluvíme o lidech co se CHVÁSTAJ tim, že zabít ze zálohy týpka co zrovna seděl na záchodě je velký a slavný úspěch!!!
Představte si to bez ninja cover: Bankovní lupič přijde do drsný motorkářský hospody a řekne: "Hele, vole, zrovna sem odkrágloval jednoho fízla" "Jo? Hustý! A kde a jak?" "No, čekal sem na záchodcích v kabince a když se šel vych*at tak sem mu ze zádu probod ledvinu a pak sem ho ubodal. Hustý ne?"

Kulový hustý. Totálně lamersky zbabělý...

Trey: Je tu na to tlačítko.
Věk Tě omlouvá, dost si se toho ještě ani neučil, ale prosím, slib mi, že za pět let budeš mít lepší pravopis i/y než Magus...
29.7.2009 21:54 - Magus
We are twins...In worse thinks and in good thinks.
29.7.2009 22:03 - sirien
eh... nejsem si úplně jistý, ale nechtěl jsi napsat things?
29.7.2009 22:10 - Magus
Nejsem Vec(jak ñáká stetka)...A kdo se navazi Tukan...
29.7.2009 22:13 - Nachtrose
Magusi: ch jo. cestinu prznis, anglictinu prznis... btw. kdo rikal, ze things melo byt misto twins? Tak mi aspon vysvetli, co presne jsi mel na mysli pojmem "thinks".
29.7.2009 22:18 - sirien
Magus: Zaprvé, nick "Tukan" patří do rukou pouze některým - a Ty mezi nimi nejsi.
Zadruhé - stále se domnívám, že jsi chtěl napsat "things". To že nemáš šajna za které slovo se to má v mé představě nahradit ve mě vyvolává trochu zděšení nad Tvou úrovní angličtiny, když používáš anglické fráze.
29.7.2009 22:23 - Felouen
A navíc, když už jsem u toho rýpání do gramatiky, by tam správně mělo být bad a ne worse -> bad x good / worse x better
29.7.2009 23:12 - Sosáček
Good? They have anything good in common? Or at all? Relly?

Well anyway (studna jakkoli)

Videl ninju? Nooo ...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.080070018768311 secREMOTE_IP: 3.149.234.141