Kultura

Gurney
31.12.2015 19:32

Hotové překlady

- Základní triáda (PHB, DMG, MM) - ShadoWWW
- Basic rules + Starter Set - ShadoWWW
- Úvodní sada - Essentials Kit - ShadoWWW

- Dobrodruhův průvodce Mečovým pobřežím - Chrochta, Merlin, ShadoWWW, Sirien
- Xanatharův průvodce vším - Log 1=0, Maelik, ShadoWWW, Pan Bača
- Volův průvodce netvory - by Merlin, ShadoWWW, Sirien

- Curse of Strahd - Demonica & exi
- Poklad dračí královny - MartinCZ, Pan Bača, Pilchowski
- Hlubina: Dračí loupež - exi, pan Bača
- Drak z Ledového štítu - exi, ShadoWWW, wlkeR, Pan Bača
- Ztracený důl Fendelveru - exi, wlkeR, Pan Bača
- Alcrosský řezník - Ugy, Aegnor, Pan Bača
- Pobřeží snů - Demonica, exi
- Rudá ruka zkázy - Chrochta, exi
- Tales from the Yawning Portal - Chrochta
- Kaple na útesech - Ugy, Aegnor, Pan Bača
- Tomb of Annihilation - Merlin, Pan Bača, Pilchowski, Tarfill

- Různé doplňky a samostatné dílčí věci vč. nějakých těch dobrodružství: Materiály a odkazy pro pátou edici D&D

Dílčí překlady

Různé
- Witchhunter (Matova classa pro D&Diesel) (by Sirien&ShadoWWW)

Běžící překlady

- Xanathar - ShadoWWW (& Maelik a Log)
- Misty fortunes - wlker
- Tales of Yawning Portal - některá dobrodružství (Sunless Citadel, Forge of Fury, Hidden Shrine of Tamoachan, Against the Giants) - chrochta
28.7.2016 11:43 - Merlin
ShadoWWW píše:
Good job! Já teď opravuji v MM chyby, co objevil Tarfill. Ale mám teď jen minimum času, tak to ještě pár dní zabere. :(

jde to pomalu..nemám moc času, takže se prokoušu několika stránkami za den (když je čas)..navíc musím hodně konzultovat s překladovým slovníkem a Chrochtou, aby to bylo +- kompatibilní
28.7.2016 11:59 - Dungo
super práce kluci :)
28.7.2016 12:23 - PetrH
Uz aby to bylo venku, mozna nejaky donate us? Podle meho by to stalo za uvahu, aby kazdy kdo stahne preklad poslal dolar, dva tri, 5:)
28.7.2016 12:47 - Merlin
PetrH píše:
Uz aby to bylo venku, mozna nejaky donate us? Podle meho by to stalo za uvahu, aby kazdy kdo stahne preklad poslal dolar, dva tri, 5:)

čas si nejde koupit :D:D
28.7.2016 12:53 - Babaj
no aby jsi se pak nedivil.. mozna je na case setrit na cas :-)))

http://www.csfd.cz/film/281357-vymereny-cas/videa/
28.7.2016 14:40 - Merlin
Nezávislé říše: Vysoký Hvozd, Kancoskolův most
1.8.2016 13:39 - Merlin
Panská Jednota, Amphail
1.8.2016 13:56 - Aegnor
ShadoWWW píše:
P.S. Byl by zájem převést pravidla do html a vystavit třeba na Kostce online? (Mohlo by to být pohodlnější pro pravidla na mobilu.) Bylo by to bez grafiky, čistě text (priorita: rychlé načítání).

To by mohlo být zajímavé a docela užitečné:-) Možná k tomu přidat třeba roztřízení kouzel dle povolání? (Abych při hledání kouzel pro kouzelníka nemusel listovat celým seznamem, ale měl je včetně pravidel a popisu hezky na jednom místě.)
5.8.2016 11:47 - Merlin
Panská jednota, Amphail, Baldurova brána, Brod dýky
8.8.2016 07:32 - Lucas
Diky za preklady. EN pro me sice neni neznamy jazyk, ale v te cz je to takove stravitelnejsi, hlavne pro dlouhe cteni :)
U kouzel bych mozna pridal i anglicky nazev pro snadnejsi synchronizaci s knihou a popripade dalsimi hraci.
A trochu me mate vzdalenostni system sahy vs stopy. Respektive cloveka to zacne mast, pokud zase pouziva i orig knihu nebo hraje s hraci, kteri pouzivaji orig jednotku, a musi to prepocitavat zpatky.

Jestli koukam dobre, bude i preklad advetures guidu? jsou tam pro gm take nejake rozpracovane questy jako ma starter set? Krom vlastniho sveta premyslim, ze bych zkusil i ty pripravene pribehy a kampane z Mecoveho pobrezi - a cele v en se mi to cist nechce :)
8.8.2016 09:36 - Merlin
Lucas píše:
Jestli koukam dobre, bude i preklad advetures guidu? jsou tam pro gm take nejake rozpracovane questy jako ma starter set? Krom vlastniho sveta premyslim, ze bych zkusil i ty pripravene pribehy a kampane z Mecoveho pobrezi - a cele v en se mi to cist nechce :)

Ne, v knize nejsou žádné questy. jedná se o fluff, geografii, politiku atd. Pak jsou tam bohové, rasy (víceméně PHB, jelikož ten je dělán podle FR)
9.8.2016 12:12 - Merlin
Panská jednota, Amphail, Baldurova brána, Brod dýky, Dlouhé sedlo, Mirabar, Letohrad
9.8.2016 12:15 - sirien
Merlin: jestli na nás vletí Policie ČR nebo dokonce BIS a sestřelí nám Kostku z titulu toho, že tu dochází ke kryptované komunikaci kriminální podstaty, tak mi budeš mít co vysvětlovat.
9.8.2016 12:15 - Vojtěch
Daggerford - Nožibrod :D
9.8.2016 12:42 - ShadoWWW
Mně se ten Nožibrod líbí.
9.8.2016 12:49 - Merlin
ShadoWWW píše:
Mně se ten Nožibrod líbí.

Po konzultaci s Chrochtou jedu podle překladového klíče. Taky jsem chtěl pár jiných věcí, ale nakonec jsem se domluvil, že se budu držet standardu
9.8.2016 12:55 - Merlin
sirien píše:
Merlin: jestli na nás vletí Policie ČR nebo dokonce BIS a sestřelí nám Kostku z titulu toho, že tu dochází ke kryptované komunikaci kriminální podstaty, tak mi budeš mít co vysvětlovat

já? já čekám, kdo se chytne a toho seberou :)..jsi první
28.8.2016 18:42 - SHaitan
V PHB u barda vybavení překlep :(a) diplomatický malíček
29.8.2016 14:31 - Merlin
Ostrovní království
30.8.2016 22:05 - sensys
Aegnor píše:
Možná k tomu přidat třeba roztřízení kouzel dle povolání? (Abych při hledání kouzel pro kouzelníka nemusel listovat celým seznamem, ale měl je včetně pravidel a popisu hezky na jednom místě.)

Mám tak kúzla roztriedené vo Worde a cez navigáciu sa tam dá dobre orientovať, tak ak by sa dalo, mohol by som ti to nejako poslať.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.21625185012817 secREMOTE_IP: 34.236.216.93