sirien
8.8.2020 19:11
Podzimní Dálava 2020 [zrušena]
ZRUŠENO - viz #63

Jako vždy, detaily tady, zvaní jsou hráči/hráčky bez neherních doprovodů (psi a další chlupáči se počítají za hráče), v plánu bude hraní, pokec, grilování, deskovky atd.

Termín je pátek - pondělí, pondělí je svátek

ORG SPREADSHEET


  1. *? sirien
  2. *? Cemi
  3. *? Merlin
  4. *? Babaj
  5. ? Tarfill
  6. ? Log
  7. ? Ebon
  8. ? Filip
  9. ? Gurney
  10. ? Peter
  11. Dukolm
  12. Demonica
  13. Elgard
  14. Ugy
  15. Nachtrose
  16. Regis
  17. Almi
  18. Loki
  19. Jezus
  20. Pjotr
  21. Janča
  22. Jerson
  23. Pája
  24. Precht
  25. A15
Autorská citace #61
16.9.2020 15:34 - Necromancer
Jezus píše:
Škoda, byl jsem zvědavý na čerstvou (ve smyslu mladou :-) ) krev.

Ono, u nás ze Stínopádu se krve moc nedočkáš... Naposledy jsem ji u našich viděl, když jsme šli prozkoumat Barovii, jestli je ta zamě obyvatelná, ale bylo tam moc slunečno a když jsme se vraceli, Argynvost překousl kolegu ve dví v domnění, že je to jeden ze Strahdových špehů. Ach ti blbí draci...
Autorská citace #62
16.9.2020 15:35 - Necromancer
I když, já bych byl docela zvědavý zrovna na tvoji krev...
Autorská citace #63
16.9.2020 15:58 - sirien
LETOŠNÍ SRAZ JSEM DNESKA ZRUŠIL

Jaká platí nebo neplatí pravidla mi je docela jedno, když se dívám na současný velmi jednoznačný vývoj situace, tak by mi pořádání srazu (zejm. srazu lidí napříč republikou) přišlo krajně nezodpovědné.

Původně jsem doufal, že by podzim mohl být příčetný, ale zjevně není.

Další sraz uspořádáme nějak výhledově podle situace, takřka určitě ale až v příštím roce.
Autorská citace #64
16.9.2020 16:01 - LokiB
Chápu, škoda.
Tak snad jedině hrát Omegu online :)
Autorská citace #65
16.9.2020 16:19 - Ugy
no co se dá dělat. Tak snad příští rok to už vyjde.
Autorská citace #66
16.9.2020 17:38 - Log 1=0
Jako u všech podobných rozhodnutí mě to na určité emocionální úrovni mrzí a štve, ale racionálně to musím vidět jako správné a rozumné, takže chápu a schvaluji.

Trochu mrzuté je, že tradiční Jarní a Podzimní termíny budou nutně padat do nejrizikovějších období. Naši známí z RPG Fóra si letos udělali sraz v létě. Neříkám, že to je dobrý nápad (nebo jen schůdný konkrétně pro Dálavu), ale určitě nejsou jediní a má to svoji logiku.
Autorská citace #67
16.9.2020 19:13 - sirien
Bohužel, během léta Dálava neni k dispozici. Teoreticky by možná šlo léto natěsno obstřelit (i když i to letos bylo dost na hraně v obou případech) nebo se posunout víc do zimy. Pak to někdy proberu se Sathel. (Popř. pokud někdo bude mít poruce jinou lokalitu, tak samozřejmě může nabídnout - srazy se dřív dělaly i jinde.)
Autorská citace #68
16.9.2020 19:38 - Jezus
Log 1=0 píše:
Jako u všech podobných rozhodnutí mě to na určité emocionální úrovni mrzí a štve, ale racionálně to musím vidět jako správné a rozumné, takže chápu a schvaluji.


Souhlasím, akorát shledávám slovo "mrzí" jako hrubě nedostatečné :-/

Log 1=0 píše:
Naši známí z RPG Fóra si letos udělali sraz v létě. Neříkám, že to je dobrý nápad


Byl :-) Stejně vyšel nakonec relativně malý a byla to právě dost možná jedna z posledních šancí v delším časovém horizontu něco podobného udělat. Tedy ještě v relativně rozumné situaci. Osobně jsem doufal, že se to podělá taky až víc na podzim, takže se Dálava ještě těsně stihne.
Jak se ukázalo, konec léta byl v tomto ohledu docela prosíravý...

LokiB píše:
Tak snad jedině hrát Omegu online :)


Já bych do toho šel. Docela rád bych se naučil podobný jednoduchý systém pro "cokoli", abych měl v ruce něco pro strýčka příhodu :-)
Autorská citace #69
16.9.2020 20:14 - Jerson
Na Omegu online se mě už pár lidí ptali, tak do toho asi půjdu.
Autorská citace #70
16.9.2020 21:15 - Necromancer
Na iednu stranu bych stejně nejel, ale na tu druhou mě mrzí, že nemůžu vyčítat mamce, že mě tam nepustila. Jinak je to asi ale vážně rozumnější...
Autorská citace #71
17.9.2020 08:43 - Merlin
Sorry Ebone :). Tak EQ zase počká. Nicméně je fakt, že bych na 90% jet nemohl, protože by mi v práci dali zákaz.
Autorská citace #72
18.9.2020 12:21 - Ebon Hand
Ten EQ je teda slušně zakletý..
Se zrušením souhlasím, přijde mi to jako velmi moudré rozhodnutí, už vzhledem k rychlé eskalaci současné situace.
Autorská citace #73
21.9.2020 08:56 - Merlin
Ebon Hand píše:
Ten EQ je teda slušně zakletý..
Se zrušením souhlasím, přijde mi to jako velmi moudré rozhodnutí, už vzhledem k rychlé eskalaci současné situace.

Zdá se, že osud mi prostě říká, že je EQ sračka :D
Autorská citace #74
21.9.2020 11:17 - Tarfill
Tak se na ten EQ prostě vybodni (obzvláště pokud z toho sám prostě nemáš dobrý pocit) a vymysli něco jiného... :-D
Autorská citace #75
23.9.2020 14:06 - Ebon Hand
Přestaň tady uklidňovat toho ufňukánka. Z drtivé většiny případů se to nehrálo, protože nepřijel. :D
Autorská citace #76
23.9.2020 14:14 - Merlin
Ebon Hand píše:
Přestaň tady uklidňovat toho ufňukánka. Z drtivé většiny případů se to nehrálo, protože nepřijel. :D

To se nedá popřít...
Autorská citace #77
23.9.2020 14:14 - Merlin
Tarfill píše:
Tak se na ten EQ prostě vybodni (obzvláště pokud z toho sám prostě nemáš dobrý pocit) a vymysli něco jiného... :-D


:D když jsem si s tím dal takovou práci?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.082133054733276 secREMOTE_IP: 44.213.80.174