Dalcor
31.8.2010 19:20
Worldwide D&D Gameday - Red Box
Worldwide D&D Gameday - The Red Box
Téma: Essentials
Datum: 11. 9. 2010 (sraz a registrace 11:00, začátek hraní 12:00)
Místo konání: Herna Dungeon, U skládky 7/1470, Praha 9

11. září vás zveme na další DnD Day! Nebudeme dobývat dvě veže, nebudeme se ploužit závějemi písku ani sněhu. Nebudeme proplouvat podzemní řekou, nebo procházet se neskutečnou jinozemí. Naopak se půjdeme podívat na základní prvky nejdůležitějších skutečností. Aneb Essentials 4E jsou zde! Retro Red Box DnD Game Day adventure vás očekává. Strýček WotC tě chce pro DnD!

DM:
Dalcor
Alnag
Beltar
Almi

POZOR: DCI REGISTRACE NUTNÁ. KDO NENÍ DCI REGISTROVÁN, BUDE REGISTROVÁN NA MÍSTĚ
Autorská citace #41
7.9.2010 07:40 - Dalcor
jo jinak 23. října má být GAMMA WORLD DND GAME DAY...
Autorská citace #42
7.9.2010 10:46 - wlkeR
Dalcor: Tak to slysim podruhe, ale poprve jsem se nezajimal o co jde. Takze.. O co jde?
Autorská citace #43
7.9.2010 11:57 - Naoki
futuristické DnD
Autorská citace #44
7.9.2010 13:42 - Dalcor
pulp DND já ještě taky nevím
Autorská citace #45
7.9.2010 13:44 - Dalcor
Joa ještě jedna věc - kdo jste registrovaní u wizardů, vemte si DCI čísla. WOTC vyžadují nyní plné reporty na DND Day včetně DCI čísel. Všichni hráši co ho nemají se tam budou muset registrovat. Více na místě.
Autorská citace #46
7.9.2010 13:47 - Almi
Dalcor: Potřebné DCI čísla by měla být pro případ potřeby kitech...
Autorská citace #47
7.9.2010 14:13 - Ben
Zdravím,

pokud je tam ještě volné místo pro jednoho případně pro dva hráče, je možné se dostavit a nejsem-li registrován na DCI, tak to snad není problém. A poslední hloupý dotaz, pravidla atd. budou předpokládám k dispozici na místě.

Díky Ben
Autorská citace #48
7.9.2010 15:14 - Geralt
Ben: V tom by opravdu neměl být problém, já se také upíšu DCI až na místě. Vlastní pravidla (příručka) nejsou potřeba, D&D 4e je hodně intuitivní hra a co bude potřeba, to vysvětlí vypravěč, nebo poradí zkušenější spoluhráči. V podstatě si postačí přinést tužku a ideálně také kostky (a možná neuškodí i figurku, už nejsou součástí kitů). Zbytek tj. deníky předpřipravených postav bývají zajištěny dobrodinci, kteří mají možnost je vytisknout a donést na setkání.
Autorská citace #49
7.9.2010 16:01 - Sethi
DCI? Registrace? Čísla? C'est pourquoi?

A dostaneme čipy pod kůži, nebo tetování na vnitřní stranu rtů?
Autorská citace #50
7.9.2010 16:03 - bog
tetovani do usi - jako stenata
Autorská citace #51
7.9.2010 16:04 - Sethi
Ouch.
Autorská citace #52
7.9.2010 16:37 -
Geralt:

Díky za vyčerpávající info.


Ben
Autorská citace #53
7.9.2010 19:01 - Vojtěch
Asi se dostavím, ale že bych skákal z 4E Future zase říct nemůžu. Keby se horor dostail, nebo něco jako D&D Past...
Autorská citace #54
7.9.2010 19:13 - Almi
Vojtěch: Jediné, co pro Tebe můžem udělat, že tě dáme k DMovi, který ti udělá ze hry horror :o)))

ALL: Díval jsem se na ty předpřipravený postavy..a chtělo se mi plakat..jestli tohle je Essentials, tak to enchci..je to hrůza, odpad a děs. Proč jsou ze 6ti postav 2 válečníci, a oba úplně stejný? Jen se liší mečem a sekerou? Proč má zloděj víc životů než válečník? Proč má zloděj jen basic attacky a nemá daily? Ježíšku na křížku..ty postavy jsou tak strašně NUDNÝ! Jo, dýchla na mne 2. edice. Možná i třetí. Uvědomil jsem si, jak vlastně skvělá je 4e.. nevím, jestli s tímhle něco prodají..ale dost bylo pláče!

Aspoň quest se pokusím udělat takový, aby ti, co se mnou budou hrát, si ho užili naplno a na dřeň! Jako vždy! :-)))
Autorská citace #55
7.9.2010 19:32 - Vojtěch
Já mluvil o tom Gama Worldu na 23.9.

3E a stejně jako cokoli jiného je tak nudné, jak si to jen uděláš. Já se k zábavě nepotřebuji ohánět kartičkami. Chce to nápady...

A nezapomeň, že tohle MÁ být retro :oD

EDIT: Hele, jsou to fakt postavy z toho kitu? nepodstrčili nám nějakou faleš (klamné cíle). Tohle není ubohé, to je UBOHÉ! Co ty dva obrázky na jednom deníku? nepomíchalo se jim to nějak? POMOC!
Autorská citace #56
7.9.2010 19:35 - noir
Almi: Měl jsem úplně stejný dojem - teda ne ze všech postav, ale třeba ten zloděj vysloveně tloukl do očí. Něco tak nudného jsem už dlouho neviděl, kromě sneak attacku tam není nic-žádné velké možnosti taktizování, nic.

Proč dali dva slayery, když existují dva buildy fighterů, to jsem vůbec nepochopil.

Ale třeba Mage se mi docela líbil, přišel mi "učesanější" než Wizard; i ty powery byly použitelnější. Zatím jsem rozpolcen...
Autorská citace #57
7.9.2010 19:56 - Redgar
Ať tak či jinak já přijedu. jen doufám že to nebude herní horor na téma dobrodružství které nemá ani hlavu ani patu.
Autorská citace #58
7.9.2010 20:03 - Vojtěch
Alternativa zdééé :oD
Autorská citace #59
7.9.2010 21:09 - wlkeR
Wizards move in mysterious ways..
Postavy jsou jednim z duvodu, proc radeji budu hrat svoji domaci kampan.. doma. Ikdyz se priznam, ze statistiky jsem nevidel, zabily me uz obrazky.
Autorská citace #60
7.9.2010 22:32 - Almi
Kýblohlav školní : Vidíš, a to já si zase DnD day užívám...je to vždy monžnost potzkat lidi a hrát s lidma, co jinde nepotkám..a večer je hospoda, tak s tím POČÍTEJTE! :-))

noir: Hele, dokázala bys udělat jinou postavu válečníka? Ten druhý build? A pohrát si s tím zlodějem? Hmm? Prostě..trochu je poupravit? :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.072739839553833 secREMOTE_IP: 3.136.18.48