Dalcor
31.8.2010 19:20
Worldwide D&D Gameday - Red Box
Worldwide D&D Gameday - The Red Box
Téma: Essentials
Datum: 11. 9. 2010 (sraz a registrace 11:00, začátek hraní 12:00)
Místo konání: Herna Dungeon, U skládky 7/1470, Praha 9

11. září vás zveme na další DnD Day! Nebudeme dobývat dvě veže, nebudeme se ploužit závějemi písku ani sněhu. Nebudeme proplouvat podzemní řekou, nebo procházet se neskutečnou jinozemí. Naopak se půjdeme podívat na základní prvky nejdůležitějších skutečností. Aneb Essentials 4E jsou zde! Retro Red Box DnD Game Day adventure vás očekává. Strýček WotC tě chce pro DnD!

DM:
Dalcor
Alnag
Beltar
Almi

POZOR: DCI REGISTRACE NUTNÁ. KDO NENÍ DCI REGISTROVÁN, BUDE REGISTROVÁN NA MÍSTĚ
Autorská citace #1
31.8.2010 19:31 - Vojtěch
Jo, já s tím počítám :)
Autorská citace #2
31.8.2010 19:38 - Jarik
Almi:
Kdyz jsi rikal, ze uz mas vse u sebe (nebo tak neco). Jake jsou pripraveny postavy pro tento dil DnDDay?
Abych si 'Co nejvhodnejsi figurku' vzal s sebou :D

Dekujeme
Autorská citace #3
31.8.2010 19:46 - Alnag
Jarik: Je to retro. Takže v nejlepším figurku z člověče nezlob se, ale ještě lépe oříšek nebo kovovou zátku od lahve. :)
Autorská citace #4
31.8.2010 19:53 - Jarik
Alnag> baru si zatku od lahve (piva) :D
Pripadne vesnicana s prasatkem :D (pokud je to pro prvni level) :D :D :D
Autorská citace #5
1.9.2010 09:16 - Almi
Jarik: Je to pro druhý level :o))

Dalcor: Koukej mne připsat jako DMa!! :-)

ALL: Postavy mám, jsou na stránkách šarlatánů..rád je někomu pošlu, aby je sem vyvěsil. Tak prosím o mail do PM, komu to mám poslat (Alnagovi?).

A vzhledem k tomu, co ShadoWWW vyvádí, tak to vypadá docela cool mapy..včetně prostorové s nasvícením :-)
Autorská citace #6
1.9.2010 10:47 - Smud
Planuji dorazit. Zamlouvam si smrt u Almiho :o)
Autorská citace #7
1.9.2010 11:38 - Meldin
Přijedu :-)
Autorská citace #8
1.9.2010 13:17 - Beltar
Já bych taky přišel, ještě se musím u Almiho informovat o tom co to vlastně je a jestli budu DM, enbo hráč.
Autorská citace #9
1.9.2010 13:35 - wlkeR
wlkeR se snad tentokrát dohrabe, ať už sám nebo s eskortou. ... Byť to vypadá, že tou dobou Compendium a spol. na skladě nebudou >.>
Autorská citace #10
1.9.2010 17:03 - Almi
Kýblohlav školní píše:
yť to vypadá, že tou dobou Compendium a spol. na skladě nebudou >.>


..sleduj nabídku mysticshop.cz Sám mám o stejné zájem, takže pokud se to u Raptorova dodavatele objeví, bude to. Ale trochu o tom pochybuji, objednávku finalizuje, tuším, dnes.. jinak, měl bych tam mít Castle of Ravenloft: Board Game :-)

Beltar: Já to taky ještě nevím, tohle je Dalcorova kompetence. Pokud bys rád vedl hru, dej mu vědět :-)

Smud: To toho nemáš dost z Encounters? :-) Každopádně speciálně Tobě se hra, hádám, bude líbit, neboj, nějakou zvláštnůstku zkusím přimyslet... :-)
Autorská citace #11
2.9.2010 08:53 - Kyblohlav anonymni
Almi: V nabidce MS sem videl jen Red Box jako takej, ale ty veci kolem maj vyjit taky, ne?
Btw, k Ravenloftu mi prisla v rewardsech naka promo karticka, ale mne je k nicomu, zajem?
Autorská citace #12
2.9.2010 09:27 - ShadoWWW
Red box vychází 7.9.2010. Další essential příručky:
Pro hráče:
Rules Compendium (kompendium pravidel z PHB1-3 včetně všech oprav) - 21.9.2010
Player Essentials: Heroes of the Fallen Lands (rozšíření Red boxu,další úrovně a buildy) - 21.9.2010
Player Essentials: Heroes of the Forgotten Kingdoms (rozšíření Red boxu, nová povolání) - 16.11.2010
(D&D Roleplaying Game Dice Set (sada kostek) - 17.8.2010)

Pro DM:
Monster Manual: Lords of Madness (figurky) - 21.9.2010
Dungeon Tiles Master Set: The Dungeon (mapy) - 21.9.2010
Dungeon Tiles Master Set: The City (mapy) - 19.10.2010
Dungeon Master's Kit (Příručka DM) - 19.10.
Monster Vault (bestiář) - 16.11.2010
Dungeon Tiles Master Set: The Wilderness (mapy) - 21.12.2010
Dungeon Tiles: Caverns of Icewind Dale (mapy) - 18.1.2011
Autorská citace #13
2.9.2010 14:05 - Almi
ShadoWWW: Jako obvykle dokonale podaný jízdní řád :-))

nestálo by za to, ho napostovat někam do záhlaví? Sám to vždycky pracně hledám na Amazonu (protože šarlatáni jsou sami tajuplný, jak hrad v Karpatech).

Z toho vyplývá skutečně, že reálně bude na DnD Day pouze Red Box starter Set. A já si ho tam budu vyzvedávat (hlavně kvůli té oboustranné mapě :-)).

Kýblohlav: Já se o tu kartičku hlásím, vezmi mi ji na DnD Day nebo na Dálavu, ju? Jestli je k Ravenloftu, tak jí využiju :-)
Autorská citace #14
2.9.2010 14:09 - Alnag
Ono to ještě není tak jednoduché. Prémiové obchody mohou prodávat zboží 10 dnů před tímhle datem. Tedy prémiové obchody budou mít 11. září i Rules Compendium. Ale Dungeon asi nebude prémiový obchod. Ostatně zavezené jsou některé už teď (podle toho, co běží v diskuzích...)
Autorská citace #15
2.9.2010 14:34 - raptoreček
Tak vážení, aktualizoval jsem naši nabídku D&D produktů. Během dneška a zítřka ještě přibudou Power cards a některá jednotlivá dobrodružství, ale jinak je tam vše.

Kdo si objedná do 6.září, může počítat s tím, že bude mít objednávku k převzetí na Game day 11. září. Tedy na 99%.

Rychlý odkaz do nabídky:
http://www.mysticshop.cz/katalog.php?idc=114
Autorská citace #16
2.9.2010 14:59 - Almi
Alnag: Dungeon není premiový obchod, ale je otázka, zda je premiovým ten, u koho to bere :o)) Mám tušení, že asi ano, ale je mi jedno, zda to budu mít o 14 dní později...
Autorská citace #17
2.9.2010 20:33 - ShadoWWW
A je americký Amazon prémiový obchod?
Autorská citace #18
2.9.2010 20:40 - Alnag
ShadoWWW: Myslím, že ne. Ale tam to taky mívají o chvíli dřív. (Ale to je tím, že nedodržují pokyny vydavatele. On je musí zavést dřív, aby k tomu datu mohli distribuovat a Amazon to trochu zneužívá...)
Autorská citace #19
2.9.2010 20:56 - ShadoWWW
A jsou nějaké odkazy na prémiové internetové obchody, které zasílají i do ČR?
Autorská citace #20
3.9.2010 01:12 - raptoreček
Nezlob se na mne, ale mám na tohle trochu jiný názor. Místo toho aby se podpořila domácí scéna a obchody, lidé se snaží si za každou cenu koupit produkty z Amazonu. Myslím, že cenový rozdíl je zanedbatelný a Amazon a jiné tzv. "prémiové" obchody vám asi těžko umožní uspořádat Game Day. Jestli to takhle bude dlouhodobě pokračovat, tak se taky za čas může stát, že se u nás žádnému kamennému obchodu či herně nebude vyplácet, chtít držet a nabízet D&D produkty a tím pádem organizovat a hostovat nějaký Game day. A tohle není o žádném patriotismu...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.061743974685669 secREMOTE_IP: 3.138.33.87