Sethi
27.8.2009 10:07
Kafík Horror Team (hra na jarní sraz)
Kafík team:
Gabik, Ušák, Nachtrose, Alnag, Nerhinn, Almi

Úvodní titulky

Stejná bouře zastihla koráb Santa Laura. Tomuto korábu však nebyla štěstěna nakloněna. Nedaleko ostrova La Isla Saiilga najel na útesy a po marném vzdorování běsnícím živlům se potopil. Jedinými, kdo přežil bylo sedmero lidí. Tak rozdílných a přece spojených jedním okamžikem.

Protagonisté:
Šlechtic a jeho služebná, žoldnéř, zkušený námořník, básnířka, kupec a kněz svaté inkvizice,

kteří jsou ve skrytu:
Vrah, zrádce, informátor, následník trůnu, špeh, revolucionář nebo ochránce.

Technicky:
Postavy na třetí úrovni, lidé, předměty lvl6, lvl1

V hlavních rolích:
Nerhinn jako Básnířka (ardent)
Nachtrose jako Námořník (nachtík je tajemný)
Alnag jako Inkvizitor (je taky tajemný)
Ušatá jako Služebná (feylock)
Almi jako Kupec
Noir jako Voják (fighter)
Babaj jako Šlechtic (wizard)
5.4.2010 20:08 - Nachtrose
Merlin: Tak pro poradek. Zatim pocitam s tim, ze pojedu, ale stat se muze cokoli. Vybral jsem si zkuseneho namornika, par detailu uz jsme spolu resili pres PM.
5.4.2010 22:26 - Nerhinn
Básnířka.
Hm... co všechno si můžeme/máme připravit?
5.4.2010 22:48 - Alnag
Já bych si vzal inkvizitora (pokud ho teda nikdo nemá a nechtěl... nevím, jak přesně to probíhalo).
5.4.2010 23:02 - Merlin
Nerhin: připrav si povolání na 3 lvl. Spojíme se PM, nebo ICQ.
Alnag: to samé.

Dostanete pozadí a další informace důležité pro hru

uši: napiš prosím to co bylo voleno do záhlaví...
6.4.2010 09:15 - Sethi
Služebnou.
6.4.2010 09:19 - Merlin
šikulka...:) že děkuju....
snad během tohoto týdne začnu zasílat nějaké informejšn k postavám
6.4.2010 10:52 - Almi
Merlin: Já si troufám stejně dobře zahrát žoldnéře jako kupce. Typově mi asi o trochu víc sedí kupec, takže bych volil jeho, ale nemám problém se podřídit.
6.4.2010 11:00 - Merlin
Takže...v současné době intenzivně pracuji na zápletce ke kafík story. (nejspíš se opět nevyhnu rádoby strašidelným scénám). tím jak se mi zápletka zaplétá (a hlavně pozadí) dochází k drobným změnám. Hru nám opouští kacíř a falešný prorok a smrtonoš a nahrazují je informátor, revolucionář a ochránce

doufejme, že nebudete příliš zklamaní :)

Další informace podám průběžně. už pracuji na pozadí pro postavy a budu vás zásobovat.
Zatím budu informovat jen ty co jsou jistí. S almim počítám, jen nevím co. Gabik je nejistý. Uvidíme tedyžto co bude dále. Záloha: babaj, sirien a každý koho už si nevybavuji...mimo ty se kterými hrát nechci :D

Edit: ááá...tak Almi se už ozval...škrtám si :)
Dále protože tentokrát nebudu dělat cross gender..tak šlechtičnu zaměnit za šlechtice
6.4.2010 16:29 - Merlin
heh...vzpomene si někdo jak to bylo s itemy? 1* 3lvl a 1* 1lvl?
6.4.2010 16:43 - Merlin
Pokud máte někdo kontakt na Gabika (že Almi) tož mi zjistěte, lesliva pojede nebo ne
6.4.2010 17:07 - Nachtrose
Pokud se budeme striktne drzet DMG, tak by to byl 1*4lvl, 1*3lvl a 1*2lvl + penize v hodnote itemu 3lvl. Ale nevim proc, mam pocit, ze snad neco bylo i lvl6. Kouknu doma, jeste mam denik i karticky.
6.4.2010 19:23 - Nachtrose
Merlin píše:
Nacht/Kuši: nemám tady příručky ale dobrá, budu vařit z vody. Běžné vybavení je libovolné v závislosti na roli. Každý může mít 1 magický předmět až do výše 6 lvl a jeden 1 lvl. Stačí?


Takhle to bylo na prvni hre. Itemlvl6 znamena prvni +2 veci.
6.4.2010 21:38 - Merlin
Nachtrose píše:
Pokud se budeme striktne drzet DMG, tak by to byl 1*4lvl, 1*3lvl a 1*2lvl + penize v hodnote itemu 3lvl. Ale nevim proc, mam pocit, ze snad neco bylo i lvl6. Kouknu doma, jeste mam denik i karticky.

striktně se ničeho nedržím :) takže tak jak minule
7.4.2010 16:13 - Almi
Merlin: Tak nějak náhodou jsem se dozvěděl minulý týden, že Lotrando nejede, když mi bylo sděleno, že povezu pro Tebe nějaký tilesy :o))

..ale k podstatě dotazu - vzhledem k tomu, že Gabík by jel z KV sám, asi se nebudu moc mýlit, když řeknu že nebude ani on. Možná mi to i Lotrando říkal, ale já si toho v horečce pamatuju ještě míň, než obvykle a ani tak to nebývá valné..nicméně zjistím a dám vědět.
7.4.2010 16:26 - Merlin
Almi: bez juice! a kdyžtak grep! :)

Jinak dnes jsem zaslal první z backgroundů :) zůstaňte v očekávání
8.4.2010 14:32 - Merlin
poslána další vlaštovka...: v terénu jsou tedy již Básnířka a Námořník
8.4.2010 16:08 - Almi
Merlin píše:
bez juice! a kdyžtak grep! :)


..já fakt vážně zvažuju, že ti ho koupím a na pár dní nechám louhovat..vzhledem k tomu, že jsou částečně 3D, měl bys určitě radost :o))

btw: Merline, po prozkoumání nových tilesů jsem zjistil, že jako obvykle jsou ideálně potřeba dvoje sady. Nechceš ještě jednu dokoupit tady v Práglu a přivést?
8.4.2010 17:38 - Merlin
Almi: díkes...jeden kusan už mám z Rytíře...díky...:)
8.4.2010 17:42 - Nachtrose
Ja uz od nejake doby automaticky kupuju vse po dvou.
9.4.2010 14:05 - Merlin
Odeslán Kupec

pro všechny: je to zatím první vlaštovka, ať víte s čím počítat. Detaily a obdobné věci proberem po PM, nebo na ICQ

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.072213888168335 secREMOTE_IP: 18.216.186.164