Sethi
27.8.2009 10:07
Kafík Horror Team (hra na jarní sraz)
Kafík team:
Gabik, Ušák, Nachtrose, Alnag, Nerhinn, Almi

Úvodní titulky

Stejná bouře zastihla koráb Santa Laura. Tomuto korábu však nebyla štěstěna nakloněna. Nedaleko ostrova La Isla Saiilga najel na útesy a po marném vzdorování běsnícím živlům se potopil. Jedinými, kdo přežil bylo sedmero lidí. Tak rozdílných a přece spojených jedním okamžikem.

Protagonisté:
Šlechtic a jeho služebná, žoldnéř, zkušený námořník, básnířka, kupec a kněz svaté inkvizice,

kteří jsou ve skrytu:
Vrah, zrádce, informátor, následník trůnu, špeh, revolucionář nebo ochránce.

Technicky:
Postavy na třetí úrovni, lidé, předměty lvl6, lvl1

V hlavních rolích:
Nerhinn jako Básnířka (ardent)
Nachtrose jako Námořník (nachtík je tajemný)
Alnag jako Inkvizitor (je taky tajemný)
Ušatá jako Služebná (feylock)
Almi jako Kupec
Noir jako Voják (fighter)
Babaj jako Šlechtic (wizard)
Autorská citace #21
27.8.2009 12:44 - Merlin
pipux: ještě blokuju místo pro babaje...hra je pro 5-6 hráčů. Takže do uvolnění zatím bohužel ne. (vedlejší postavy nebudou, všechny jsou provázány s příběhem) Ale nechám tě zahrát klidně nějakou potvoru
Autorská citace #22
27.8.2009 12:47 - Nachtrose
Lotrando: a nemas nejaky hezky obrazek pro assassinku? Nebo taky klidne vic.

Z celeho nastinu hry mi zatim nejvetsi hruzu nahani ten Kafik v nazvu :-D
Autorská citace #23
27.8.2009 12:47 - Merlin
ufff..když tak nad tím přemýšlím..asi bych se na to měl trochu připravit, když budu mít ve hře tolik kritických očí...já snad budu nervozní nebo co.
Autorská citace #24
27.8.2009 12:47 - pipux
Merlin: ok, nechám to na tobě. Uvidíme, jak se to vyvine :)
Autorská citace #25
27.8.2009 12:48 - Merlin
Nacht: přišels na hlavního záporáka...no nic..hru odvolávám :)))
Autorská citace #26
27.8.2009 12:55 - Merlin
Nacht: ale já se tady přece zatím žádnou napjatou atmosféru nesnažím nastínit :) uvidíme až co po odeslání motivaček :P a hlavně pak bude záležet na tom jak to podám ve hře a jak to přijmete vy. Vy budete dělat velkou část hry
Autorská citace #27
27.8.2009 13:06 - Gabik
Co to vidí mé bystré oči - Merlinova hra a ty mi předem nedržíš místo - jsme zdcen :(. No aspoň jako divák nebo náhradník. :)
Autorská citace #28
27.8.2009 13:10 - Merlin
hlavně si od toho pls moc neslibujte :) třeba se to nepovede jak chci :P

dopis: potřebuju tvé potvrzení jestli chceš hrát nebo ne (je to hra se mnou, abys to zvládl :)). Jak vidíš jsou zájemci
Autorská citace #29
27.8.2009 14:28 - Sosáček
chci.

zkusil bych mnicha, kneze, nebo tak. jak moc vazne to planujes? standardni dnd nebo vaznou hru?
Autorská citace #30
27.8.2009 14:32 - Sosáček
ale mnich zni cool. nakopavat lidi a pritom mit kecy o vnitrni vyrovnanosti kterejm stejne neverim ... :D
Autorská citace #31
27.8.2009 14:35 - Merlin
nehodlám z toho dělat komedii...má to být hororový příběh
Autorská citace #32
27.8.2009 14:39 - Merlin
abychom si rozuměli...půjde to asi těžko, ale chci se pokusit navodit trochu hororrovou atmosféru. pokud to chce někdo pojmout jako komedii, parodii a další věci, není vhodné, aby se té hry zúčastnil, protože bude hodně záležet na hráčích. Možná jsou moje požadavky naivní, ale chci to zkusit
Autorská citace #33
27.8.2009 14:42 - Sethi
Ad žena ve skupině: Vzhledem k tomu, že zřejmě skutečné chmátnu po mladém šlechtickém floutkovi, tak mě crossgender ve skupině vážně nepálí - nakonec jde o oneshot. Kdybych se měla na vousatou chladnou krásku dívat delší dobu, budu se bouřit =)

Ad šlechtický floutek: Zabírám si ho právem silnějšího. Warlock nebo socka nebo bard nebo swordmage... podle toho, jakou roli by bylo třeba zaplnit.
Autorská citace #34
27.8.2009 14:45 - Sosáček
Dej si nejakyho meleera, at te muzu jako zoldak co nasel vnitrni klid prudit at se klidnis, ze me zamlada taky bralo, ale ve skutecnosti to vede jen ke smrti a niceni.

( :D )
Autorská citace #35
27.8.2009 14:46 - Merlin
Vbuši: je tvůj :) po víkendu ti k němu pošlu back
Autorská citace #36
27.8.2009 14:52 - Sethi
Dopis z Ganymed píše:
Dej si nejakyho meleera, at te muzu jako zoldak co nasel vnitrni klid prudit at se klidnis, ze me zamlada taky bralo, ale ve skutecnosti to vede jen ke smrti a niceni.

Koho budeš poučovat, dědo? Uměli už alespoň zpracovávat železo, když jsi byl mladý?
Autorská citace #37
27.8.2009 14:54 - Sosáček
*povzdech* Co ti budu vyprávět? Uvidíš sám jak to je, až budeš kopat hrob pro svojí první ženu.

Pokud ovšem víš co je to žena, mladíku. Tak to dneska chodí, chlapec ani neví co je to žena, ale už umí zabíjet.
Autorská citace #38
27.8.2009 14:59 - Lotrando
beru žebračku :)
Autorská citace #39
27.8.2009 15:02 - Sethi
Jsem si to tak prošla, pokud to někoho neurazí, swordmage se mi líbí.

Nakonec, někdo musí tady dědovi ukázat, jak se dneska bojuje.

Chápu, dědo, že ty sám možná těžko vzpomínáš, jak taková žena vypadá, ale já s rozpoznáním jistě problémy nemám. I když i takový pěkný chlapec není špatnou společností pro dlouhé zimní večery.
Autorská citace #40
27.8.2009 15:09 - Sosáček
Cítím se zvláštně ... nepřekvapen. Možná by mě nepřekvapilo i kdybys projevil zájem o ovce.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.096745014190674 secREMOTE_IP: 18.223.107.149