Sethi
27.8.2009 10:07
Kafík Horror Team (hra na jarní sraz)
Kafík team:
Gabik, Ušák, Nachtrose, Alnag, Nerhinn, Almi

Úvodní titulky

Stejná bouře zastihla koráb Santa Laura. Tomuto korábu však nebyla štěstěna nakloněna. Nedaleko ostrova La Isla Saiilga najel na útesy a po marném vzdorování běsnícím živlům se potopil. Jedinými, kdo přežil bylo sedmero lidí. Tak rozdílných a přece spojených jedním okamžikem.

Protagonisté:
Šlechtic a jeho služebná, žoldnéř, zkušený námořník, básnířka, kupec a kněz svaté inkvizice,

kteří jsou ve skrytu:
Vrah, zrádce, informátor, následník trůnu, špeh, revolucionář nebo ochránce.

Technicky:
Postavy na třetí úrovni, lidé, předměty lvl6, lvl1

V hlavních rolích:
Nerhinn jako Básnířka (ardent)
Nachtrose jako Námořník (nachtík je tajemný)
Alnag jako Inkvizitor (je taky tajemný)
Ušatá jako Služebná (feylock)
Almi jako Kupec
Noir jako Voják (fighter)
Babaj jako Šlechtic (wizard)
17.3.2010 07:30 - Nachtrose
Merlin: Ok, v pohode. Btw. co ma PM?
17.3.2010 08:37 - Merlin
Nacht: zatím v pohodě...uvidíme co se s tvým konceptem stane, až ti pošlu další informace...ale zatím v pohodě
17.3.2010 08:54 - Nachtrose
Merlin: hlavne mi slo o odsouhlaseni classu, i kdyz jsi rikal, ze na nem vubec nezalezi. Jsem otevreny zmenam a uz me i nejake napadli mimo to, co jsem ti psal. I kdyz mam nejakou ramcovou predstavu o charakteru a nejaky nastin historie postavy, pockam, az co mi posles a jak to pujde zkloubit dohromady. A mozna si pro tentokrate necham class pro sebe. Takove male tajemstvi ;-)
17.3.2010 08:57 - Merlin
S historií postavy si nedělej hlavu :) nějakou ti dodám...
17.3.2010 09:29 - Nachtrose
Ja mel na mysli historii, ktera neni primo zpjata s hrou, ale treba by vysvetlovala, proc ma postava povolani jake ma a tak. Nic dlouheho a svetoborneho, jen par radku. Ale ok, pockam, co mi posles, pak to pripadne zkusim nejak skloubit.
17.3.2010 09:31 - Merlin
iniciativě se meze nekladou...:) Já jen, ať se moc do toho nezapleteš. V podstatě jste herci, kteří dostanou napsanou roli a jen ji vdechnou své specifikum...:)
17.3.2010 09:53 - Nachtrose
Ano, to si pamatuju jeste z minula :-) A neboj, lvl1 megahera uz popisovat nebudu.
17.3.2010 15:40 - Merlin
Další dílčí informace. Z toho si vybírat nebudete. Jen je potřeba vědět, že ve vaší skupince sedmi přeživších je:

Vrah, zrádce, smrtonoš, následník trůnu, špeh, falešný prorok, kacíř

může se změnit ale jen drobně
17.3.2010 16:37 - Nachtrose
Merlin: mam drobny problem s pojmem smrtonos. Co si pod tim predstavit?
17.3.2010 17:30 - Merlin
nic :) až to bude potřeba objasním..tomu, komu bude potřeba
17.3.2010 17:37 - Nachtrose
Merlin: jenze ja nejak ani nevim priradit samotny vyznam k tomu slovu. Vim, kdo je to vrah, vim, kdo je to zradce, vim, kdo je to naslednik trunu, ale netusim, kam zaradit smrtonose. To nemuzes prozradit ani tolik?
17.3.2010 22:54 - Merlin
:) ne,,,prozradím za 12 hodin. 16 minut
18.3.2010 06:08 - Nachtrose
Tou dobou zrovna chodim k obedu :-)
18.3.2010 13:33 - Merlin
Takže milý Nachtíku...smrtonoš je složenina dvou slov... smrt a nosit :) Jeho indiánské jméno zní: "ten který nosí smrt" nebo taky" ten který nosí krajkové tanga"-podle kmene...:)
18.3.2010 13:54 - Nachtrose
Primou spojitos s nosenim ( prinasenim ) smrti muze mit z tveho seznamu prakticky kdokoli, snad krome nasledovnika trunu.

Vrah - tady neni co resit.
Zradce - svou zradou mohl prinest smrt mnoha nevinnym i vinnym na vlastni strane
Speh - svou spionazi mohl prinest smrt mnoha nevinnym i vinnym na nepritelove strane
Falesny prorok - jeho neprave vize a proroctvi zlakali na ztesti a do naruce smrti mnoho obcanu
Kacir - jeho podnecovani rebelie prineslo smrt mnoha tem, kdo se dali oklamat jeho bezboznymi slovy...
18.3.2010 14:22 - Nachtrose
Pak je tu jeste moznost nejake nadprirozene entity. Smrtak, grim reaper, posel smrti, smrtizvestec, nekdo/neco, co je jen vykonavatelem, ci pripadne oznamovatelem, nejvyssi vule a nevyhnutelneho.
18.3.2010 14:22 - Merlin
a co teprve Vypravěč :) ten přinese smrt nejméně sedmi postav :D

neber vše tak moc vážně :)
18.3.2010 14:27 - Nachtrose
Jen se ptam na neco, cemu nerozumim, co si neumim zaradit.
18.3.2010 14:34 - Merlin
Já vím, ale já ti teď k tomu nechci nic bližšího říkat...ostatně ani k těm dalším věcem :) Až to bude potřeba, podám další informace, až to budu mít zcela přichystáno, nebo bude potřeba předat další informace, tak to udělám.
Tyhle věci si nevybíráte, tyto budou přiděleny a to třeba ne všechny, nebo se něco ještě změní...:)
5.4.2010 16:55 - Merlin
poprosím ty co jedou a budou hrát, aby mi napsali..nebo spíš sem, kterou z rolí si vybrali...pomalu se blíží čas, kdy bych mohl začít posílat další informace

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.07934308052063 secREMOTE_IP: 3.145.156.46