Sethi
27.8.2009 10:07
Kafík Horror Team (hra na jarní sraz)
Kafík team:
Gabik, Ušák, Nachtrose, Alnag, Nerhinn, Almi

Úvodní titulky

Stejná bouře zastihla koráb Santa Laura. Tomuto korábu však nebyla štěstěna nakloněna. Nedaleko ostrova La Isla Saiilga najel na útesy a po marném vzdorování běsnícím živlům se potopil. Jedinými, kdo přežil bylo sedmero lidí. Tak rozdílných a přece spojených jedním okamžikem.

Protagonisté:
Šlechtic a jeho služebná, žoldnéř, zkušený námořník, básnířka, kupec a kněz svaté inkvizice,

kteří jsou ve skrytu:
Vrah, zrádce, informátor, následník trůnu, špeh, revolucionář nebo ochránce.

Technicky:
Postavy na třetí úrovni, lidé, předměty lvl6, lvl1

V hlavních rolích:
Nerhinn jako Básnířka (ardent)
Nachtrose jako Námořník (nachtík je tajemný)
Alnag jako Inkvizitor (je taky tajemný)
Ušatá jako Služebná (feylock)
Almi jako Kupec
Noir jako Voják (fighter)
Babaj jako Šlechtic (wizard)
12.4.2010 16:51 - Merlin
Babaj: tebe vlaštovky míjejí..:) sám ses jich pro veřejné blaho prozatím vzdal...ale seš první náhradník, pokud nebude chtít Sirien
12.4.2010 20:27 - Babaj
ja vim :-) ale muzu aspon prudit ne?:-)))
12.4.2010 20:33 - Merlin
ne nemůžeš...vytvářej si další postavu...Marash dostane zítra sadu ...muhahahhahaha
12.4.2010 20:36 - Babaj
no jelikoz jedu na dajliky a ty nemam .-)) tak muzes mit pravdu :-))) zitra budu jen pricmrndavac :-))
14.4.2010 14:18 - Gabik
Takže bohužel oficiálně potvrzuji svoji neúčast.
Nevyšla se mi doprava nyní to jde do kytek i v práci.

Takže je mi líto, hlavně po loňském loňské úžasné hře, že o to letos přijdu, ale bohužel beze mne.

Přeju všem příjemnou zábavu.
14.4.2010 14:23 - Merlin
Mě sereš, víš to?!!!
14.4.2010 14:28 - Merlin
Dávám Tukanovi rok, maximálně dva...jinými slovy...pokud dá vědět do pátku, že má zájem o hru, tak fajn, pokud ne, beru náhradníka :)
16.4.2010 09:09 - Merlin
Takže, protože Sirien bohužel neprojevil o hru zájem je nadále místo bráno jako volné. Pokud nikdo nebude mít zájem, připadne vlaštovka Babajovi :)
16.4.2010 21:35 - Babaj
ze by prislo jaro a vlastovky se vraceli :-)
19.4.2010 10:17 - Merlin
Zítřejším ránem končí nominace na Kafíka a já pošlu vlašťofku Babajovi...

pro všechny: "Období" a "čas" je cca pseudorenesance v pseudošpaňelsku
19.4.2010 10:29 - noir
Mńam! Ty postavy si máme vyrobit sami? S pomocí kterých příruček?
19.4.2010 10:39 - Nachtrose
noire, nestourej, nebo to merlin zase nejak omezi. ;-) jinak ja to tvorim v cb, takze co tam mam beru jako legal, co tam nemam, jako by nikdy nevyslo :-)
19.4.2010 11:08 - Sethi
Ještě že je to jen pseudo, moje znalosti historie jsou také takové pseudo...
19.4.2010 11:14 - Merlin
Noir: ano, vytvoříte si to jak chcete. člověk, 3 úroveň. Příručky klidně všechny. S detaily a nejistotou se nebojte mě zeptat. například můžu dopředu říct, aby jste si nebrali familiára :).
Kafík je specifické dobrodružství založené na "tajemství" a jeho odhalování, komunikaci a atmosféře. Bojuje se málo.
Nacht: já nic neomezuju náhodou....jen dávám mantinely, páčto se nejedná o klasickou kampaň, ale o specifické dobrodružství (navíc máš výhodu, že už jsi podobné hrál)
Perník ušatý: no..já nemám ani ty pseudoznalosti, ale pro tuto chvíli se mi to období zdá vhodné (i pro postavy)
19.4.2010 11:58 - Nerhinn
Merlin píše:
například můžu dopředu říct, aby jste si nebrali familiára :).
Aha, tak já to teda zase opravím. Sbohem, Bubo :.-(
19.4.2010 12:56 - Merlin
nerhinn: hele kotě..máš icq..není tak těžký se zeptat :D
20.4.2010 09:03 - Merlin
Tímto uzavírám nominace :) Kdo se nepřihlásil, tož ten má štěstí a bude oproštěn od nepříjemných zážitků.
20.4.2010 09:43 - Merlin
Babaj: poslal jsem ti na mail vlaštovku

Ušák perníkový: přiřaď Babajovi šlechtice

následně vás poprosím jen o informaci, jaký class jste si kdo vybrali
20.4.2010 10:12 - Nachtrose
Merlin: muj class znas, ale dokud to nebude opravdu nutne, nechal bych si ho pro sebe zatim. Jen kdyby se nahodou sesli dva stejne classy, dej echo.
20.4.2010 10:35 - Merlin
Nacht: klidně si ho nech pro sebe..když ho vím já :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.080143928527832 secREMOTE_IP: 52.54.111.228