Sethi
27.8.2009 10:07
Kafík Horror Team (hra na jarní sraz)
Kafík team:
Gabik, Ušák, Nachtrose, Alnag, Nerhinn, Almi

Úvodní titulky

Stejná bouře zastihla koráb Santa Laura. Tomuto korábu však nebyla štěstěna nakloněna. Nedaleko ostrova La Isla Saiilga najel na útesy a po marném vzdorování běsnícím živlům se potopil. Jedinými, kdo přežil bylo sedmero lidí. Tak rozdílných a přece spojených jedním okamžikem.

Protagonisté:
Šlechtic a jeho služebná, žoldnéř, zkušený námořník, básnířka, kupec a kněz svaté inkvizice,

kteří jsou ve skrytu:
Vrah, zrádce, informátor, následník trůnu, špeh, revolucionář nebo ochránce.

Technicky:
Postavy na třetí úrovni, lidé, předměty lvl6, lvl1

V hlavních rolích:
Nerhinn jako Básnířka (ardent)
Nachtrose jako Námořník (nachtík je tajemný)
Alnag jako Inkvizitor (je taky tajemný)
Ušatá jako Služebná (feylock)
Almi jako Kupec
Noir jako Voják (fighter)
Babaj jako Šlechtic (wizard)
16.3.2010 14:29 - Nachtrose
Primou souvislost s kafikem to nema, toho nam tim prasit nehodlam.

Kazdopadne, jeste k tematu: pokud bude postava ritual caster, budou ritualy zakazany komplet, nebo bude jen jejich konkretni vyber podlehat tvemu schvaleni?
16.3.2010 14:30 - Merlin
samozřejmě, že bude podléhat schválení :)

edit: ad wow...chudák Babaj už si dává pozor na slova při hře :) a to je panečku nějakej závislák na wowku. Vždycky, když mu to ujede, se zatváří jak kdyby šlápl na minu a čekal :) ani nevím proč to vě mě vyvolává tak šílený odpor...
16.3.2010 14:33 - Nachtrose
Uplne volny vyber jsem ani necekal ;-)
16.3.2010 14:34 - Merlin
jinak poprosím ušáka, aby hodil do záhlaví těch málo info co jsem zatím pustil
16.3.2010 16:24 - Nachtrose
Sethi: definitivne sluzebna?
16.3.2010 17:09 - Nachtrose
Hmmm... jeste si zacinam pohravat s volbou namornika. I kdyz to slovicko "zkuseny" me trochu desi, nakolik o lodich vim asi tolik, ze plavou po vode :-)
16.3.2010 18:30 - Nachtrose
Merlin píše:
inkvizitor-bard,


Neco jako



???
16.3.2010 19:39 - Sethi
Nachtrose píše:
Sethi: definitivne sluzebna?

Co já vím, počkám, jak se bude vyvíjet zbytek.

16.3.2010 19:54 - Nachtrose
Ja uz asi definitivne skrtnul inkvizitora. Ted zalezi, co mi Merlin odpise do PM. Podle toho to bude bud namornik, nebo basnirka. V obou pripadech si zadelavam na komickou postavicku ( ztrapneni se ) ;-)

Slechticnu skrtam uz jen proto, ze bych nejspis silne kopiroval Gabika z minule hry.
16.3.2010 20:52 - Nachtrose
16.3.2010 21:00 - Nerhinn
16.3.2010 21:04 - Nachtrose
Nerhinn: stojis moc o tu basnirku?
16.3.2010 21:13 - Nerhinn
Nachtrose: Mno, je jediná, kdo mi tam přijde zajímavý a hratelný (pakliže bych se chtěla vyhnout crossgenderu a opakování rolí)... ale uplácet ani svádět se mi kvůli ní zas nechce :)
16.3.2010 21:17 - Nachtrose
Nerhinn píše:
ale uplácet ani svádět se mi kvůli ní zas nechce :)


No, kdyz jsi to ted nakousla... ;-)

Ok, z meho pohledu je tva. A mas do srazu cas popremyslet nad odmenou 0:-)

A ja se teda pokusim poprat s namornikem. Jen jsem zvedavej, jak mi ho ten despota s maskou DM zase proskrta... :-P
16.3.2010 21:19 - Nerhinn
Juchů! :)
16.3.2010 22:23 - Merlin
abych to správně vysvětlil...uplácet máte mě..ne ostatní hráče...nicméně...
Nerhinn....to, že ti nějaká "role" přijde nezajímavá, neznamená, že není...:) já třeba například bych jako hráč jen tak nešel do kupce...ale jako vypravěč vím...ehm..ehm..no nic
16.3.2010 22:30 - Nachtrose
Merlin píše:
abych to správně vysvětlil...uplácet máte mě..


Jsem z hloubi duse presvedcen, ze jakozto spravny cesky policista jsi absolutne neuplatitelny :-P Jeste bych si tema pokusy mohl neco vykoledovat...
17.3.2010 00:27 - Merlin
nemám s tím problém..zvládám přijímat
17.3.2010 07:14 - Nachtrose
Merlin: technicka - beres i svou sbirku figurek? Obavam se, ze ve sve skromne zasobe asi vhodneho moreplavce nenajdu ^^
17.3.2010 07:26 - Merlin
Nacht: vezmu aktuálně...celá bedna se mi nechce tahat

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.078664064407349 secREMOTE_IP: 3.12.36.30