Sethi
27.8.2009 10:07
Kafík Horror Team (hra na jarní sraz)
Kafík team:
Gabik, Ušák, Nachtrose, Alnag, Nerhinn, Almi

Úvodní titulky

Stejná bouře zastihla koráb Santa Laura. Tomuto korábu však nebyla štěstěna nakloněna. Nedaleko ostrova La Isla Saiilga najel na útesy a po marném vzdorování běsnícím živlům se potopil. Jedinými, kdo přežil bylo sedmero lidí. Tak rozdílných a přece spojených jedním okamžikem.

Protagonisté:
Šlechtic a jeho služebná, žoldnéř, zkušený námořník, básnířka, kupec a kněz svaté inkvizice,

kteří jsou ve skrytu:
Vrah, zrádce, informátor, následník trůnu, špeh, revolucionář nebo ochránce.

Technicky:
Postavy na třetí úrovni, lidé, předměty lvl6, lvl1

V hlavních rolích:
Nerhinn jako Básnířka (ardent)
Nachtrose jako Námořník (nachtík je tajemný)
Alnag jako Inkvizitor (je taky tajemný)
Ušatá jako Služebná (feylock)
Almi jako Kupec
Noir jako Voják (fighter)
Babaj jako Šlechtic (wizard)
16.3.2010 11:19 - Sethi
Lákají mě žoldnéř a básník (básnířka už méně). Kdybych měla jít s něžným pohlavím, tak nejspíš služebná.

Vůbec je tam nějak málo sukní. To bude divoké. =)
16.3.2010 11:28 - Merlin
rvačku o posty nechám na vás...další informace budu dodávat později...jinak se nebráním prozatím lehkým úpravám..pokud někdo bude prosazovat něco jiného, než jsem popsal.
16.3.2010 11:44 - Alnag
Kněz a kupec vypadají jako zajímavé výzvy. A kdyby to měl být cross-gender, šel bych do šlechtičny. Ale to byste nepřežili... :)
16.3.2010 11:45 - Nachtrose
Píše:
Šlechtična a její sluha(služebná), žoldnéř, zkušený námořník, básník (básnířka), kupec, kněz svaté inkvizice


Tak tohle jsem se celou dobu snazil z Merlina vytlouct. A ted, kdyz to konecne dodal, tak si nejak nevim vybrat. Ne proto, ze je toho tak moc, ale proto, ze si opet nejsem jisty, jak bych co zvladnul. Prvni me do oci uderil basnik/basnirka, ktera primo rve "BARD!" ale ja a basnik... hmmm... ne... urcite ne "on the fly", jak to bude vyzadovat hra :-)

Dalsi me zaujal inkvizitor, i kdyz na toho jsem se nejvice tesil do nejakeho WH40k settingu ;-)

Marlin: je rozlozeni "sukni" definitivni, nebo je mozno zachovat roli ale zmenit pohlavi?
16.3.2010 12:28 - Merlin
No.."sukně" musel by přijít návrh, abych to přehodnotil.
Jinak..:) jak už to u mě bývá, není všechno zlato co se třpytí...a ne každý je tím čím se zdá :D

btw. Nachte...těžko ze mě něco vytlučeš, když to sám nemám...a pozor :) Babaj by ti řekl, že když na mě bude někdo tlačit moc, je to v háji...šprajcnu se :)
16.3.2010 12:58 - Nachtrose
No, zatim ses nesprajcnul a ja konecne dostal, co jsem chtel ( vicemene ) od zacatku, cos nadhodil, ze udelas dalsiho Kafika. A navrh... no, nic konkretniho a jisteho, jen sonduju moznosti, ale zajimala by me moznost inkvizitor -> inkvizitorka. Ciste pro pripad pripadu.
16.3.2010 13:04 - Merlin
Nacht: sukně v pozici inkvizitora..hmm..ne :) on má sukni už sám o sobě...:). Ber, že se píše rok 1526 a ve "Španělsku" řádí inkvizice :D

Btw. Nachtíku...vyčerpal si dva ze svých tří možných návrhů...třetí si doooobře rozvaž, nebo si sežeň další oříšky :P
16.3.2010 13:05 - Nerhinn
Taky mě na první pohled zaujala básnířka/inkvizitor :) Takže kdyby vám to s básníkem nevyšlo, hlásím se na třetí místo v čekacím seznamu.
16.3.2010 13:09 - Merlin
To je houby rvačka...prostě přijdu a řeknu..já to chci! a někdo jinej řekne..já taky..a..pak si budete vyhrožovat a tak....a uplácet mě..a svádět a tak...sakra. Vy to neznáte, nebo co?
16.3.2010 13:10 - Nachtrose
Tu PM do toho taky pocitas? Jinak Merlin píše:
Ber, že se píše rok 1526 a ve "Španělsku" řádí inkvizice :D
si mohl napsat uz drive, usetrilo by mi to minimalne jeden, nejspis oba, orisky. Ono by to celkove chtelo trochu vic nastinit nejake to zarazeni ohledne settingu, at vim, kde ze jse to vlastne budeme pohybovat. Treba na takovy samanizmus ( i druidizmus atd ) se jinak nahlizi v africe, jinak v indianske americe a jinak v inkvizici ovladanem "Spanelsku".
16.3.2010 13:19 - Merlin
Nachtík: já se nechci opakovat..ale tak udělám to ještě jednou : Já nic víc zatím nemám, co bych vám chtěl sdělit..prostě nemám. Věci, které mám, vám sdělovat nechci :)
16.3.2010 13:24 - Merlin
Neberte to prosím negativně...ale nejedná se o žádnou kampaň, takže stejně jako minule, nemám žádný specifický svět a není to pro mě v tuto chvíli důležité. Do srazu je spousta času a stejně tak potřebuju čas si všechno připravit. na jednotlivé otázky rád odpovím, ale konkrétní věci jako..jací jsou tam bohové, jakými se mluví jazyky, jak vypadá běžná mince, nebo v jakém světě se hraje...:) je jednotná odpověd...nevím :)
16.3.2010 13:27 - Merlin
Nacht: vím, že jinde nemáš možnost hrát...to ani já. Ale v tehle hře půjde (doufám, že stejně jak minule) o konverzaci, odhalování tajemství a atmosféru. Tady se komba a jiné věci moc neodskouší. :)
16.3.2010 13:42 - Nachtrose
Merlin píše:
Ale v tehle hře půjde (doufám, že stejně jak minule) o konverzaci, odhalování tajemství a atmosféru. Tady se komba a jiné věci moc neodskouší. :)


Presne na tohle celou dobu myslim, a proto ti posilam PM jake posilam a ptam se na nejake to dobove zarazeni misto toho, abych se ptal na pocet a level magickych veci, co postavy budou mit ( i kdyz casem dojde i na to ). A snazim se timto zpusobem rozvijet i sve predstavy o ruznych moznych postavach. Stejne jak s tim samanizmem, treba i bard byl neco jineho ve starem recku, neco jineho ve stredoveke anglii a neco uplne jineho v renesancni italii. Ale tebou nadhodene Spanelsko 1526 je aspon zakladni odrazovy mustek, se kterym snad uz dokazu nejak obecne zapracovat :-) I kdyz verim, ze po dodani pozadi od tebe to zrejme cele skrtnu a predelam znova :-)
16.3.2010 13:50 - Sethi
Momentálně se mi nejvíc zamlouvá služebná.

Mladá tichá dívka tmavé pleti, její rodina možná slouží rodině téhle šlechtičny už po generace, takže se vypracovali od okopávání banánovníků až ke stlaní postelí. V tomhle nebezpečném světě se ale děvče musí umět postavit samo za sebe, takže je jen ráda, že ji babička naučila nějaké to voo(a pokud půjde do tuhého tak i hoo)doo.

Technicky by byla buď warlock, nebo se ještě podívám, jaké možnosti nabízejí primalky.
16.3.2010 13:55 - Nachtrose
Sethi: tos krasne popsala shamana :-)
16.3.2010 14:06 - Blaine
Nacht: Praveze ne:) To je uplne presny warlock (vestige pact - predci) pripadne invoker. Prece jen kletba (zaklad voo/hoo/doo) je zakladni schopnost warlocka:)

EDIT: prominte, ze se sem seru:P
16.3.2010 14:13 - Nachtrose
Ok. To ta moje wow-trolli deformace. :-)
I kdyz minimalne invokera bych videl spise v inkvizitorskem havu.
16.3.2010 14:19 - Merlin
Nacht: ne..prosím..nezmiňuj wow...mám alergii na rajčata a na tu stupidní hru..tak prosím neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
16.3.2010 14:22 - Merlin
ještě mě napadla taková žertovná věc a to, že bych třídy určil zcela náhodně :). takže by jste si pak museli vyhrát s kombinací: inkvizitor-bard, námořník -paladin :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.071161031723022 secREMOTE_IP: 3.136.18.48