Dalcor
27.2.2010 16:04
DnD Game day 21.3.
I letošního roku si vyzkoušíme nové základní příručky pro Dunegons and Dragons 4th Edition. Jako první přivítáme Player's Handbook 3. Připojte se k tisícíovkám hráčů a vypravěčů po celém světě, kteří oslaví příchod nové příručky.

Kde: Herna Dunegon, U skládky 7, Praha 9, 50m od zastávky Metro B Českomoravská

Kdy: 21. 3. 2010, sraz a registrace v 11:00, začátek 12:00

Sebou: tužku, papír, dobrou náladu a kostky (k dispozici k nákupu na prodejně)

Vstupné: zdarma

Je to otevřená akce, kde se hraje DnD 4e. Je to skvělá příležitost si hru v klidu vyzkoušet, právě když ji neznáš - fakt tam není moc co vysvětlovat a většinou se to pohodlně zvládá za běhu - na druhou stranu Ti nikdo hlavu neutrhne, když se přijdeš jen podívat. Postavy a dobrodružství jsou předpřipravené, jediné, co tak člověk potřebuje je nějaká ta tužka, případně oblíbený set kostek.

Bohužel herna momentálně nevede sortiment DnD, na druhou stranu tuto akci bere jako test zájmu o DnD a zároveň jako průzkum trhu, pan majitel se pokusí do té doby sehnat PHB3 na prodejnu.

Zkuste i do tohoto threadu napsat o co by jste měli do budoucna z DnD (ale i jiných her, napříkld Pathfinder) zájem, zda by vás zajímali popřípadě tilesety (nejen wizards), přiručky a pod. Pan majitel je nakloněn diskuzi :)
Autorská citace #1
27.2.2010 16:13 - Sethi
Půjdeme se opít bez kitů?
Autorská citace #2
27.2.2010 16:43 - Alnag
Já osobně tedy nic organizovat nehodlám. Takže ano... pojďme se opít.
Autorská citace #3
27.2.2010 17:21 - Nerhinn
A zrovna, když jsem si říkala, že tentokrát bych se zúčastnila... kruciš.
Autorská citace #4
27.2.2010 18:01 - Fibriso
pry (PRÝ) je nejaka herna pobliz CR, kam se chodi hrat turnaje v DND minis, mozna to by stalo za pokus, ale nic blizsiho o tom nevim...
Autorská citace #5
27.2.2010 21:53 - Meldin
Škoda, rád bych si zahrál. Je to jen otázka prostoru nebo je problém v něčem jiném?
Autorská citace #6
28.2.2010 00:01 - ShadoWWW
BTW Už jste viděli DnD hraní autorů Robot Chicken, hru vedenou Chrisem Perkinsem? (Odkaz) A co na ni říkáte?
Autorská citace #7
28.2.2010 00:26 - Alnag
Shadoww píše:
BTW Už jste viděli DnD hraní autorů Robot Chicken, hru vedenou Chrisem Perkinsem? (Odkaz) A co na ni říkáte?


Je to trochu mimo téma, ale viděl jsem pár částí... a zcela nepřekvapivě už jsme viděl lepší DMy (vlastně spoustu lepších DMů... a jestli Chris Perkins je, jak WotC tvrdí, to nejlepší, co mohou nabídnout, jsou na tom fakt špatně). Všimněte si třeba, jak vede souboj (tragický nedostatek jakéhokoliv RP, absolutní redukce na mechaniky... popis nestvůry - vypadá takhle - a položí figurku), zranila tě za deset...)
Autorská citace #8
28.2.2010 15:24 - wlkeR
Nedávno v Praze založili hernu Dungeon, jestli se mluví o ní? S majitelem jsem se kdysi už o pořádání D&D Game Day dohadoval, ale už si nepamatuju výsledek...

Nanicovatá Wizárdí komunita, "DMG2 Game Day coming soon..." tam se toho člověk taky dozví.(

Hraní Robot Chicken sleduju pravidelně a přijde mi zajímavé - jako každá hra; není ani tak důležitý, co se tam vlastně děje, ale jaký poučení si z toho člověk vezme.

Mimochodem, jestli je tu čirou náhodou někdo z divokého západu (ČR), s ročním zpožděním se v sobotu 27. března s Sokolovském DDM bude konat D&D Game Day k PHB2, aneb ať žijí rekonstrukce areálu.
Autorská citace #9
28.2.2010 21:49 - raptoreček
Zdravím,
kamarád mě upozornil na tuto diskuzi.
Jsem spolumajitelem nově otevřené herny Dungeon (www.hernadungeon.cz) a je pravdou, že před nějakou dobou jsem se s někým o možnosti pořádání Game Day bavil.

Rád bych proto veřejně dal najevo, že pokud se najde organizátor, který si tuto akci vezme nastarosti, tak Dungeon je více než ochoten poskytnout prostory, možnost občerstvení a hlavně rozumný přístup. Na detailech (termín a další podrobnosti) bych se rád dohodl už přímo s člověkem, který by akci vedl. Prosím, kontaktujte mne v případě zájmu na emailu: stefan.conka@mysticshop.cz.

Jinak už dvakrát u nás byli hráči, kteří hrají s DnD figurkami. :)

díky
Raptor
Autorská citace #10
1.3.2010 08:26 - Naoki
mám takový pocit, že největší problém je právě ta absence organizátora...
Autorská citace #11
1.3.2010 09:37 - Sněhulák
No on by se (možná) aj našel ALE je v Ostravě a o organizování (ZATÍM) nic neví. Snažíme se to rozjet ale nějak nám k tomu chybí informace a BF má plné ruce ... práce? tak hledáme o DnD lize i gameday co se dá, pokud by někdo chtěl poskytnout info tak na mail radim.kucera@mujmail.cz
Autorská citace #12
1.3.2010 16:55 - wlkeR
Není to pod WPN? Do toho já se kýblovat nemůžu, páč nemam venue, a navíc sem slyšel, že se to celý překopalo... :(
No, mail dostal Dalcor, a je na tom tím pádem asi líp než my všichni ostatní XD Já jen navrhuju alternativu k ČR, s tím, že esi se bude shánět někdo na od-DMení, klidně se přidam, pokud se mi to nebude kousat s pravidelnou hrou u nás, nebo, nedej peklo, s Gamedayem z loňska...
Autorská citace #13
1.3.2010 18:27 - Almi
Kýblohlav zkouškový: není problém v Rytíři. Spíš tom, že Wizardi prý hodně osekali podporu pro Evropu. Nicméně, sám jsem mail taky dostal, tak zkusím pozjistit, co vlastně mají a zda to za to stojí.
Autorská citace #14
2.3.2010 17:43 - Dalcor
Právě jsem z BF dostal doporučení an Dungeon a pana Čonku jsem již nakontaktoval.
Dobrovolníci na spolupráci?
Autorská citace #15
2.3.2010 17:54 - ShadoWWW
Pokud by byl zájem, mohu pomoct s překladem (např. deníků postav). Do Prahy se bohužel teď nedostanu.
Autorská citace #16
2.3.2010 18:13 - Naoki
a s čím bys tak potřeboval helpnout?
Autorská citace #17
2.3.2010 18:28 - Dalcor
DM...
Autorská citace #18
2.3.2010 19:20 - Naoki
Pokud se pro to seženou věci, tak roman a kin by určitěla DMovali
Autorská citace #19
2.3.2010 19:43 - wlkeR
Mohlo by se sem dodat nějaký info jako kdy by se to teoreticky mělo konat? Třeba bych si zvlád vykydat rozvrh...
Autorská citace #20
3.3.2010 03:14 - Meldin
Dalcor píše:
DM...


Když se na to předtím spolu mrknem tak proč ne?

A kdy, že to má jako bejt?
Autorská citace #21
3.3.2010 08:56 - Beltar
Taky si rád přijdu pomoct s DMováním.

V Dungeonu se nám bude hrát dobře. Prostory jsou aspoň částečně odděleny, takže se nebudeme překřikovat všichni najednou.

S majiteli herny máme za DnD Miniaturskou komunitu také skvělé zkušenosti.

A nejlepší nakonec - je tam teploučko :-).
Autorská citace #22
3.3.2010 09:38 - wraiths
pokud by bylo potreba neco vytisknout(nakopirovat) tak jsem napomocen.
Autorská citace #23
3.3.2010 14:17 - LZJ
Říkal jsem, že kdyby nebylo kde, tak bych se poptal v Kladenském Labyrintu, ale když máte něco takhle v Praze u metra, tak se nebudu namáhat. :-)

Už je určený termín?
Autorská citace #24
3.3.2010 18:53 - wlkeR
Na internetu jsem potkal datum 20. března, což je... brzy, přiznávám, ale datum, kdy bych si mohl návštěvu Prahy dovolit i já.
Autorská citace #25
4.3.2010 11:29 - Dalcor
Já uvidím jestli je 20.3. aktuální, dneska mám schůzku v Dungeonu
Autorská citace #26
4.3.2010 12:12 - Jarik
20.3. :(
to uz mam program :(
Autorská citace #27
4.3.2010 15:51 - Assassin
Asi se zeptám jako idiot (ale i to je účel diskuzního fóra ne?), hlavně, když vy tu řešíte organizaci akce, zatímco já o tom nevím vůbec nic.
O čem DnD Game Day vlastně je? Je to otevřená akce pro všechny? Hrálo by se tam jen DnD 4E? Může se člověk přijít jen podívat?
Stačilo by mi odpovědět taknějak obecně, vidím, že zatím nevíte, kdy to bude, jestli to bude atd., ale já nevím vůbec nic o takových akcích, RPG s přáteli hraju sice řadu let, ale na čistě "neprofesionální" úrovni. Hrajem to co nás baví, a když dojde inspirace tak kouknu třeba sem nebo na jiná známá fóra o RPG, ale přestože jsem častý návštěvník, tak nepřispívám.
Zkrátka, různý GameCony, DnD Game Days atd. jdou naprosto kolem mě, ale kdybych se chtěl přijít podívat, co by to pro mě znamenalo? DnD 4E jsem nečetl a nejsem si úplně jist jestli do nich chci investovat. Hrát je tedy veřejně pro mě nepřichází v úvahu, dlouho by trvalo, než by mi to někdo vysvětlil, ale rád bych se podíval...
Autorská citace #28
4.3.2010 15:58 - Sethi
Je to otevřená akce, hraje se DnD 4e. Řekla bych, že je to skvělá příležitost si tu hru v klidu vyzkoušet, právě když ji neznáš - fakt tam není moc co vysvětlovat a většinou se to pohodlně zvládá za běhu - na druhou stranu Ti nikdo hlavu neutrhne, když se přijdeš jen podívat. Většinou jsou předpřipravené postavy i dobrodružství (i když na posledním dni si hráči skládali dobrodružství sami z připraveného materiálu a pak ho odehrávala jiná skupina) jediné, co tak člověk potřebuje je nějaká ta tužka, případně oblíbený set kostek.

edit: A abych tedy odpověděla na původní otázku, o čem že to jako je. Lidé se slezou, ujmou se jich jiní lidé, kteří předem četli návod, a pak se odehrává taková ta běžná geeky zábava zahrnující nějaké to válení kostkami, občas někdo vykřikne nějaké to přirozené číslo nebo zahraje krátkou etudu na téma "já jsem tu pán a vy mocní draci mi koukejte jít z cesty," prostě nic neobvyklého =)
Autorská citace #29
4.3.2010 16:14 - Assassin
Děkuji, hned se cítím o něco chytřejší. Ještě bych se rád zeptal jak velká akce to obvykle bývá, nemám absolutně žádnou představu o tom, kolik lidí se může sbalit a dojít hrát DnD s lidmi, které nezná(ikdyž předpokládám, že nějaké to elitní jádro akce se zná dobře, ať už ze společného hraní nebo netu.) Jestli bych se na místě ztrácel v davech, přeplněné stoly, lidé na pultech, bágly v cestě, panika, řev, skupina hráčů převlečena za trpaslíky s bečkami na zádech. Nebo je to spíš poklidnější akce s pár (desítkami) účastníků.
Autorská citace #30
4.3.2010 16:19 - Jarik
je to poklidnejsi akce s par desitkami clenu.
byl jsem tam tusim 2x a pokazde to bylo cca 25lidi + 5 GM. takze pohoda.
Minimalne budes znat 5 novych lidi z prostredi RPG :D
Autorská citace #31
4.3.2010 16:22 - noir
...z toho já a Sethi jsme dokonce i sympatičtí...
Autorská citace #32
4.3.2010 16:23 - Sethi
No, někteří z účastníků možná vypadají jako trpaslíci (celkovým vzhledem, nikoli výškou)... ale jsou vcelku neškodní, vážně. Je to jen půldenní akce, většinou se začíná něco před polednem a končí tak nějak k večeru, a nemám pocit, že by se na posledních akcích počet účastníků přehoupl přes čtyřicet, včetně vypravěčů (věřím, že ti tu někdo dokáže dát i přesnější čísla).

Poslední Game Day sliboval výkřiky hrůzy od vedlejších stolů, ale ke svému zklamání jsem žádné nezaznamenala, tolik co se řevu a paniky týče.
Autorská citace #33
4.3.2010 16:26 - Assassin
Fajn, díky za info. Popřemýšlím o tom, do Prahy to nemám nejblíž a D1 je nevyzpytatelná:D, ale láká mě to...ještě jednou dík.
Autorská citace #34
4.3.2010 16:34 - Shako
Tak to zni skutecne zajimave. Nastesti uz se nekdo zeptal tak blbe prede mnou, takze jen posledni blby dotaz. Ten termin uz je jisty tj. bude to 20.3.? Pripadne neco jako vstupne nebo jine potreby (papir, tuzka..)?
Autorská citace #35
4.3.2010 16:44 - wlkeR
Raptor pravil, že 20. března je herna volná a teoreticky by to šlo. Domluvovat se bude neska večer s Dalcorem, takže ještě vydržte tu chvíli napětí :)

O vstupném jsem zatím nikdy nic neslyšel, z toho co vím organizátoři dostávají veškerý matroš zadarmo (nebo to tak fungovalo před rokem, jak je to teď věděj všichni čerti).

Papír se hodí, tužka jakbysmet, a ještě to chce nějaký kostky... který by se možná měly dát koupit na místě, jdu mít inteligentní připomínku.)
Autorská citace #36
4.3.2010 16:57 - Almi
Kýblohlav letně-semestrový: Tak já už kit mám. Co můžu prozradit, že quest je docela zajímavej. Jen Wizardi začli šetřit a je to hodně znát - figurky totiž nejsou, jen barevný kolečka/tokeny, z mizernýho papíru. Nicméně - podařilo se mi s Dalcorem zajistit v BF nějaké staré kity, takže oblíbené figurky by byly třeba z nich..co říkáš?

Jo, a postavy budou na 6. levelu. V kitu však nejsou, asi budou na netu wizardů a budou odrážet PHB3 (je na něj pár narážet v questu).
Autorská citace #37
4.3.2010 17:24 - LZJ
No, zrovna 20.3. se moc nehodí. :-( Když všechno dopadne dobře, tak bych mohl někde lyžovat.
Ale zahrát si s jinými je vždycky dobrá zkušenost.
Autorská citace #38
4.3.2010 17:24 - Blaine
Almi:
Bude moznost si ty chary upravit? Protoze na poslednim DnD game day jsem byl velmi nespokojen s tim warforgedem, byl postaven dost podivne...
A dole na karte byla moznost si postavu upravit, teda aspon to si vybavuji, ze to tam bylo napsane. A na 6. lvl uz ty postavy maji trochu vic moznosti a voleb. A nastesti jeste nejde rozhodit balance natolik, pokud bych byl hrozny munchkin:)
Autorská citace #39
4.3.2010 17:35 - Prcek
Bude někde předem přihláška, nebo jako hráč prostě můžu přijít, když mi to vyjde?
Autorská citace #40
4.3.2010 17:45 - wlkeR
Figurky nějaký mám (a v případě nejvyšší noutze bych pár common i investoval) a v brzké době plánuju ještě nasockovat od spoluhráčů tady v Červenym Draku. Což mi připomíná, proč vlastně nepořádáme Game Day taky v ČB... Zkusím v úterý zjistit.

Prcek: Řek bych, že nějaká před-organizace je žádoucí, vhledem k tomu, že 1 dobrodružství je připraveno právě pro 5 hráčů a 1 DM. Nixméně by snad neměl bejt problém do nějaký hry někoho přibrat, protože úprava soubojů ve 4E není žádná DM-vražda a někteří lidi by si očividně rádi zahráli nějakej vlastní build (viz. Blaine.)
Autorská citace #41
4.3.2010 17:47 - Almi
Blaine: No, já bych se tomu nebránil, ale ještě jsem neviděl postavy. Na webu wizardů jsem je nenašel :(( Ale třeba jsem špatně hledal. Jinak kity jsou dost chaoticky balený - v jednom kitu je 2x víc tokenů, než je třeba, ale jen jedna příručka s questem...

Prcek: Přihláška není třeba žádná, jen je fajn říct dopředu, že přijdeš, aby se tak nějak s tím počítalo. Ale bude 5-6 DMů, takže určitě se někam vejdeš.
Autorská citace #42
4.3.2010 17:54 - Prcek
Když se mi na ten den někam podaří udat manželku s dcerou, tak rád přijdu. Nějaké figurky a kostky bych samozřejmě taky přivezl.
Autorská citace #43
4.3.2010 18:04 - Darien
Game Day pořádáme také v Pardubicích, kdyby se někdo chtěl zastavit. Budeme mít 2 DM a zatím je místa dost, vybavení taky.
Postavy na webu ke stažení jsou až ve chvíli, kdy je událost založena na WPN. Protože je to ku příležitosti vydání psioniky, tak jsou tam jak normální, tak dost podivné charaktery (Mínotaur, Krystalec apod.) :-) . Není tam sice možnost si charakter upravit, ale jestli chce někdo donést svůj hotový deník (6. úroveň), může.
Kontakt na nás je jannovakpce@centrum.cz
Autorská citace #44
4.3.2010 19:33 - Blaine
Kybohlav: ono hlavne, kdyz jsem predtim tu classu hral a vedel jsem, ze bych si ty powers vybral trochu jinak, aby se s nimi daly delat veci, ktere ja chci.
To je jenom takove povzdechnuti, ale v tom kombatu (nebo dvou, ktere jsem stihl, nez jsem utekl) bych asi ve dvou pripadech vyuzil tu power, kterou bych si jako artificir vzal. To ber jenom jako povzdech, ale bylo by prijemnejsi hrat svoji vlastni postavu.

Almi: Super. I kdyz pokud by tam byl Seeker, tak bych si ho klidne vzal i postaveneho, ta classa me zajima:)
Autorská citace #45
4.3.2010 19:45 - wlkeR
Blaine: Tak když seš zkušenej hráč, nic (moc) ti snad nebrání v tom si přivléct vlastní postavu, dokud je na správnej úrovni a moc nenaruší herní rovnováhu. Na druhou stranu předpřipravenou postavu může hrát každej a jejich autoři možná (nebo tomu ve své naivitě aspoň věřím) nestavěli ani tak pro výkon, jako pro jednoduchost ovládání, abych tak řek.

Bohužel, protože PHB3 už je pro pokročilejší hráče, docela doufaám, že se tam objeví taky nějaký ten stabilizační prvek z původního PHBčka, maximálně 2ky.
Autorská citace #46
4.3.2010 23:06 - Nachtrose
Pokud vim, tak vsechny postavy maji byt z PHB3, coz by mohlo trochu zkomplikovat jejich predvyrobu doma.
Autorská citace #47
4.3.2010 23:14 - wlkeR
Nachtrose: Tak kdo říká, že mají být předvyrobené postavy z PHB3? Nicméně toho matroše je venku celkem dost, co jsem koukal.
Autorská citace #48
4.3.2010 23:27 - Nachtrose
Kýblohlav letně-semestrový: nekde jsem to zahlid tusim na ENworldu. A jelikoz to je game day u prilezitosti vydani PHB3, tak je to jen logicke. Ale mozna jsme se jen nepochopily a ja to trochu zamotane napsal. Tak znova a lip: vsechny predvytvorene postavy v kitech maji byt z PHB3, pokud vim.
Autorská citace #49
5.3.2010 07:32 - Dalcor
I letošního roku si vyzkoušíme nové základní příručky pro Dunegons and Dragons 4th Edition. Jako první přivítáme Player's Handbook 3. Připojte se k tisícíovkám hráčů a vypravěčů po celém světě, kteří oslaví příchod nové příručky.

Kde: Herna Dunegon, U skládky 7, Praha 9, 50m od zastávky Metro B Českomoravská

Kdy: 20. 3. 2010, sraz a registrace v 11:00, začátek 12:00

Sebou: tužku, papír, dobrou náladu a kostky (k dispozici k nákupu na prodejně)

Vstupné: zdarma

Bohužel herna momentálně nevede sortiment DnD, na druhou stranu tuto akci bere jako test zájmu o DnD a zároveň jako průzkum trhu, pan majitel se pokusí do té doby sehnat PHB3 na prodejnu.

Zkuste i do tohoto threadu napsat o co by jste měli do budoucna z DnD (ale i jiných her, napříkld Pathfinder) zájem, zda by vás zajímali popřípadě tilesety (nejen wizards), přiručky a pod. Pan majitel je nakloněn diskuzi :)
Autorská citace #50
5.3.2010 07:35 - Dalcor
Chary nepůjdou upravit, DnD Day není sraz munchkinů power gamerů. Postavy jsou vyvážené v družince a oproti dobrodružství.
Autorská citace #51
5.3.2010 08:00 - Nachtrose
Jeste pred nejakym mesicem a pul jsem byl rozhodnutej na pripadnej DnD day jet. Ted musim bohuzel rict, ze s pravdepodobnosti hranicici s jistotou prijet nebudu moct :-(
Autorská citace #52
5.3.2010 08:23 - wlkeR
Nachtrose: Ahaa, už jsem pochopil, dobrý.)

Co se D&D sortimentu týče, tak pravidelně nakupuju jen základní příručky (PHB, DMG, MM; 1, 2, 3...) ale výhledově si brousím zoubky i na Dungeon Tiles.
Autorská citace #53
5.3.2010 08:40 - Jarik
Ja si brousim zuby na Tilesy (nebo to holt poresim s Almim a koupim si je na dalku).
Vse ostani resim pres Ch.B., kdyz jsem hrac :D
Autorská citace #54
5.3.2010 08:51 - Blaine
Dalcor: :( skoda ohledne toho upravovani charu. No nic, budu se muset spokojit s tim co dostanu.
Autorská citace #55
5.3.2010 09:18 - Jarik
Blaine: minule ti to slo velmi dobre. Nemusis vse vyresit za skupinku (co se upravovat nehodla) :D
Aspon tim rozsirujes svoje hranice schopnosti zahrat realneho tvora, ktery ma sve chyby :D
Autorská citace #56
5.3.2010 09:23 - Sethi
Jsem slyšela, že Almi upeče bábovku.
Autorská citace #57
5.3.2010 10:07 - Blaine
Jarik: No ono je to o necem jinem:) Ono je to o tom, ze jsem si v tom souboji pripadal podivne slabsi - rozumej nemel jsem moznosti, ktere jsem chtel mit. Protoze jsem clovek, ktery pri staveni postav ma vzdycky v hlave nejaky koncept a k tomu konceptu se snazi ohnout co nejvic veci, ktere 4. edice umoznuje (od powers pres featy po itemy) tak se mi sice princip warforged artificiera, tak se mi krasnym jmenem Vež libil, ale nelibilo se mi, co si vzal za schopnosti. Proste bych si vzal nejake jine. Lehce. Ale jak rikam, to bylo zpusobeno tim, ze jsem artiho stavel jenom mesice pred tim a hrozne jsem si s nim vyhral, hlavne po itemove strance:)
Autorská citace #58
5.3.2010 10:35 - Fibriso
Dalcor píše:
Chary nepůjdou upravit, DnD Day není sraz munchkinů power gamerů. Postavy jsou vyvážené v družince a oproti dobrodružství.


vzhledem k minulémo dobrodružství bych spíše dodal, že postavy jsou již dostatečně naboostované....
Autorská citace #59
5.3.2010 10:58 - Blaine
Fibrioso: O.O no nevim, kdyz jsem se podival na chudaka artificiera, tak jsem videl ze se mu tak nejak par veci nedostava.
Autorská citace #60
5.3.2010 11:10 - noir
Fibriso: No, třeba ten barbarský půlčík byl trapně slabý. A invoker? To byla hrůza - ještěže bylo na mapě tolik míst, kam se daly věci šoupat :o)
Autorská citace #61
5.3.2010 13:56 - Dalcor
PHB 3 by mohly být! a v ceně srovnatelné se zahraničními předobjednávkami. Budu vás informovat
Autorská citace #62
5.3.2010 17:19 - yokuzava
Take musim s politovanim oznamit, ze se nebudu ucastnit. A to jsem se celkem tesil na dalsi DnD Day. Mno, mam ale ted jedno permanentni RPG - narodil se nam pred par dny kluk :)
Autorská citace #63
5.3.2010 17:43 - noir
yokuzawa: Gratulace! Ale bacha, tenhle skill quest potřebuje sakra moc úspěchů. A so dovednostma se začíná na nule...
Autorská citace #64
5.3.2010 18:10 - Dalcor
Změna termínu an 21.3..
Autorská citace #65
5.3.2010 18:34 - Prcek
Co? Opravdu, to mě mrzí. Neděli už nedávám, rodina volá.
Autorská citace #66
5.3.2010 18:45 - Jarik
Dalcor> FAKT? Nedelas si srandu?
Tos kvuli mne nemusel. Tak nedele je u mne 100% ANO :)
supeeeer :D
Autorská citace #67
5.3.2010 18:58 - yokuzava
Noir, diky :) Mno prave. Takovy Quest chain s nekonecnem neznamejch odbocek.
Autorská citace #68
5.3.2010 20:28 - Smud
Ahoj, pokud mi do toho neco nevleze, planuji se zucastnit. S DnD 4e mam zkusenosti, i kdyz neprilis velke...zatim :)
Autorská citace #69
5.3.2010 20:57 - andtom
yokuzava: Vítej v klubu! :-)

V neděli 21.03. nebudu v Praze. Navrhoval bych v následujícím týdnu se sejít k hraní pro ty, kteří nemohou v tu neděli ... pokud bude k dispozici kit. DM a do 5 hráčů ... nepřetahovat lidi z neděle, jenom pro ty, kteří fakt nemohou ... Byl by to problém, Dalcore?
Autorská citace #70
5.3.2010 21:10 - Meldin
To Dalcor: Oba dva dny jsem v poho, kdybys potřeboval s něčím pomoct, tak se ozvi :-)
Autorská citace #71
6.3.2010 10:00 - Almi
andtom: Já to klidně přo kohokoliv v týdnu odpánuji zvlášť..

Ušatý perníček: Bábovka? a kdebych asi tak vzal formu? Opět přijedeš? ;);)

Dalcor: Se změnou termínu jsi mne nepotěšil. Účast nemůžu na 100% slíbit, pořeším.
Autorská citace #72
6.3.2010 10:07 - Sethi
Almi píše:
Ušatý perníček: Bábovka? a kdebych asi tak vzal formu? Opět přijedeš? ;);)


Formu samozřejmě zapůjčím.
Autorská citace #73
6.3.2010 11:45 - Nerhinn
Neděle je výborná, přijedu :)
Autorská citace #74
6.3.2010 12:06 - Prcek
Pokud uvažujete nějaký další termín, tak já bych se přimlouval za tu původní sobotu.
Autorská citace #75
6.3.2010 16:26 - raptoreček
Žádná další změna termínu již nebude, o ten jeden den se to posunulo kvůli figurkářům, kteří díky tomu budou moci přijet (a udělat předváděčku pro zájemce) a tak na místě bude ještě více příznivců DnD ;)

Přestože v obchodě nemáme nyní žádný sortiment k DnD, připravil jsem pro zájemce předobjednávku na cca 70 produktů. Samozřejmostí jsou právě nejnovější Player´s Handbook 3! Stačí si tedy vybrat o co budete mít zájem a na uvedenou adresu poté poslat svou objednávku. K vyzvednutí bude vše v rámci Game day.

Deadline je 10. března, proto kdo má zájem, ať neotálí!

Tabulku s nabídkou si můžete stáhnout zde:
www.mysticshop.cz/download/dnd.xls
Autorská citace #76
6.3.2010 17:21 - Felouen
Taky se přidám, pokud do toho nic nevleze. :)
Autorská citace #77
6.3.2010 18:46 - wlkeR
599 *whimper* Pitomá krize...
Autorská citace #78
7.3.2010 12:33 - Dalcor
Bohužel změna data byla vyžádán obchodem...
Autorská citace #79
8.3.2010 18:43 - wlkeR
Hmm, šance mé účasti se přehoupla nad 50%, za předpokladu že NeoLuxor otevírá i v neděli ráno :D
Edit: Helem, jak se nahlíží na nějaké to menší zpoždění..?
Autorská citace #80
9.3.2010 10:14 - Dalcor
blbě - ale jedna hra začne určitě s hodinovým zpožděním (ta moje)
Almi - už jsi vychytal čas?
Autorská citace #81
9.3.2010 10:52 - kin
Jinak, jestli nemáte dostatek vypravěčů, tak se toho rád ujmu. Jestli máte, tak si rád zahraju ;)
Autorská citace #82
10.3.2010 07:59 - Almi
Dalcor: Jo, můžeš se mnou počítat... :-)

ALL: Už jste někdo na ENWorldu našel chystané postavy? Pokud ano, nalinkujte je do záhlaví pro všechny ke stažení, ať se mohou podívat. Zvlášť, pokud budou z PHB3 (tj. různí psionici a podobná chátra :o))
Autorská citace #83
13.3.2010 11:02 - Almi
ALL: Na stránkách Wizardů jsou už ke stažení postavy pro DnD Day. Je to oboustranná barevná A5, 6. postav z PHB3.
Autorská citace #84
13.3.2010 12:04 - ShadoWWW
Dal bych se do překládání pro začátečníky, co neumí anglicky. Přidá se někdo?
Autorská citace #85
13.3.2010 12:50 - noir
ALmi: Nemůžu to najít. Když mi pošleš link, mohl bych to zkusit vytisknou v množství menším než malém.
Autorská citace #86
13.3.2010 13:04 - Sethi
ShadoWWW píše:
Dal bych se do překládání pro začátečníky, co neumí anglicky. Přidá se někdo?

Proč ne.
Autorská citace #87
13.3.2010 13:05 - Naoki
dibs monka
Autorská citace #88
13.3.2010 16:41 - Almi
noir: odkaz je zde

S překladem bych pomohl rád, ale moc se v psionice nevyznám, nejdřív musím sám načíst PHB3 :o)) Každopádně mi postavy nepřijdou příliš složité a po minule mám pocit, že by to hráči mohli zvládnout. Spíš je fajn to mít barevně v dostatečném množství (každá postava tak 7x) vytisknuté.
Autorská citace #89
13.3.2010 21:04 - Korax
Tisk zajisten :-) 10x :-)
Autorská citace #90
13.3.2010 21:49 - Almi
Korax: Excelent!! :o))
Autorská citace #91
14.3.2010 14:53 - wlkeR
Bezva, to info by mělo jít do záhlaví. Spolu s infem, kdo je teda DM nebo aspoň kolik jich bude...
Autorská citace #92
14.3.2010 15:07 - Jarik
jsem si konecne mohl v klidu projit popisy postav.
rekl bych, ze 4 z tech 6 si zahraji velmi raaad.
nemusim byt porad defender (i kdyz ten je taky hezkej) :D

edit: Foostus a Balashi to jsou moji horci favoriti :P
Autorská citace #93
14.3.2010 15:15 - noir
A to já bych si zas jednou rád zkusil. Kor když budu moct po nepřátelích házet vlastní kudlibabky (pro středočechy: čumbrky)...
Autorská citace #94
15.3.2010 17:42 - Babau14
Lidičky počítejte i s mojí učastí chci vidět lidi se stejným postižením které mě drží už 20 let :)
Autorská citace #95
16.3.2010 16:10 - noir
Kdyby byl nějak extrémní zájem, jsem schopen udělat DnD dni malou propagaci na jednom nejmenovaném webu :o)
Autorská citace #96
17.3.2010 17:00 - Beltar
Co vypravěči, nedáme si krátký předsraz v té hospůdce co je na začátku ulice s hernou?

Je někde možnost dostat se k dobrodružství dřív než v neděli?
Autorská citace #97
17.3.2010 18:40 - Dalcor
Noir - zájem o propagaci z mé(naší strany) na nejmenovaném webu by určitě byl!
Autorská citace #98
17.3.2010 18:47 - Dalcor
Beltar - jelikož je na jeden kit pro 3*DM + 3*6 hráčů (dobrodružství dokonce uvádí 5!!!!!) jen JEDNO dobdrodužství tak ho budu dneska večer skenovat - pošli mi prosím email.

Almi - myslíš že by jsi si mohl vzít svoje ze svých kitů, případně jendo na půjčení.
Autorská citace #99
17.3.2010 18:55 - noir
Dalcor: Tak počítej s tím, že v pátek něco malého vyjde, zkusím to udržet na místě, kde to i někdo zahlédne :o)
17.3.2010 19:38 - wlkeR
Protože klub Červený Drak v ČB dostal svojí kopii a já jí urval (ale zatim nečet), můžu jeden adventure book přivlect. Kdybych věděl, že toho Praha dostane tak málo, byl bych býval socnul i naše mapy a žetony, páč tady víc jak jedna družina hrát nebude. Mam se k tomu ještě zkusit dostat?
17.3.2010 19:56 - ShadoWWW
A Brno zase nic :-(
18.3.2010 07:39 - Almi
Dalcor: Své materiály si přineslu, žádný strach...

..ale stálo by silně za to, prověřit, zda Wizardi nechtějí podat nějaký report. Mám podezření, že Blackfire o tom informace dostal (něco bylo anglicky v mailu, co nám rozesílal), ale samotný Blackfire se tváří, že nic není třeba. A vzhledem k tomu, že Wizardi vše tlačí do DCI podoby, může se stát, že tohle bude poslední DnD Day pod Blackfire záštitou...a pochybuji, že někdo si dá tu práci s organizací přímo.
19.3.2010 07:31 - Dalcor
copak o to, ono toho je normálně dost - kdby v kitu byly jako pokaždé 3 dobrodružství a ne jedno.

Korax - děkuji, bomba, můžete mi dát někdo ještě link na charaktery, nebo mi jepsoalt do mailu? Blackfire, poté co jsem jim vynadal, nekomunikuje ;-)

Almi - report se podává skrz Blackfire...
19.3.2010 08:24 - Nachtrose
Dalcor: cimze si tu "pochvalu" zaslouzili? Neni-li to tajne nebo moc osobni.
19.3.2010 09:28 - wlkeR
Tak, deníky pro ČB vytištěny (1×), ale vezmu je do Prahy jako zálohu~
19.3.2010 11:04 - noir
Tak minipozvánka je tady: http://tn.nova.cz/magazin/hobby/volnycas/chcete-si-vyzkouset-jak-zabit-draka.html

Je viditelná zatím i z homepage tn.cz - sice až úplně dole (vpravo), ale zase ji díky tomu vidí i ti, co se dívají na www.Nova.cz. V podstatě jsme pokryli, co jsme mohli :o)

Pokud jsou tam nějaké chyby, omlouvám se, ale s tou dnešní migrénou nic lepšího nezvládnu. Au.
19.3.2010 12:56 - Dalcor
nachtrose - Pokud příjdeš tak se to v neděli dozvíš.

Noire vezmeš v neděli kameru? A děkuji za tu pozvánku!
19.3.2010 13:09 - Nachtrose
Dalcor: bohumzel. Od vyhlaseni planu se mi situace ponekud zmenila a navsteva Prahy je ted ponekud mimo dosah :-(
19.3.2010 14:06 - noir
Dalcor: Asi jo. Teda mám to v plánu, ale je malá šance, že mi ji ještě někdo vyfoukne...
19.3.2010 14:21 - Blaine
No ja to mam stejne. Musim bratrovi pomoct s pripravou jeho klauzurni prace do Fotografie. Teda jako bude delat "modela" do jeho prace... krucis, ze ja se k tomu upsal:(
19.3.2010 15:46 - wlkeR
Wow, tak to bude ještě zajímací :D
19.3.2010 16:22 - andtom
Znovu se připomínám s návrhem pro ty, co z objektivních příčin nebudou v neděli na DnD Day (ani já tam nebudu, budu odcestovaný), ale v týdnu budou v dosahu - co si to odehrát někdy příští týden v nějaké hospodě, případně nabízím prostor jednoho stolu v Praze-Radlicích... Dalcore, zůstane Ti nějaký kit? Pokud se tedy nasbírá pár lidí ...
19.3.2010 17:07 - Prcek
Já bych se klidně nějaký den přidal, v neděli mi to rodinné poměry nedovolí. Hlasuju pro úterý nebo středu večer.
19.3.2010 17:12 - Babau14
Doufám že tam alespoň někdo bude se mnou příjde skoro kompletní skupiná hráču co se mnou hrají ( hrdinové Norisu )
19.3.2010 19:38 - Dalcor
Noire, prosím můžeš mě kontaktovat na emailu (nemůžu najít tvojí adresu). Černý rytíř si přeje stáhnout ten spot natáčený v jejich herně.
19.3.2010 20:24 - Meldin
To myslí v Černém Rytíři vážně???
19.3.2010 21:37 - noir
Dalcor: Tak to je ale pořádnej trapas. Odpověď jsem ti poslal na tvůj seznamový mejl. Každopádně poslední doba, kdy to můžu změnit, je dnes do půlnoci, pak už budu mimo počítač až do neděle.
19.3.2010 23:23 - Wan-To
Pánové, tentokrát to asi budete mít s kompletním mediálním servisem, přijdu k vám udělat fotoreportáž za tiskovou agenturu Mediafax ;-)
20.3.2010 13:59 - Fibriso
Wan-to: Možná by bylo dobré, nejdříve to Dungeonu oznámit a potvrdit, že jim to nevadí a že s tím souhlasí a že si pak nebudou na tu reportáž dělat nároky (jako ČR)
20.3.2010 15:29 - Wan-To
Fibriso: Neboj se, když se ty fotky z Dungeonu nepoužijou za rok na propagaci Černého rytíře, tak je to v pohodě. Když jo, tak to není problém ani můj, ani agentury, ale toho, kdo ty fotky takhle blbě použil.
21.3.2010 22:34 - wlkeR
První post po akci, asi jako jedinej nejsem dost mrtvej.
AWESOMENESS.
Teď: zejtra bych o tom rád napsal něco inteligentního, ale mimo Almiho, Naokiho a Sari si nemůžu zaboha vzpomenout na jména spoluhráčů ^^;
22.3.2010 00:19 - Sethi
Já tedy mrtvá jsem, nicméně...

Jakub rozuměl Lenčinu výkladu a tiše se odebral do sklepa. (rozumí, rozumět)

vs.

Slíbila jsem, že se k celé věci postavím rozumně a vrátím se včas domů. (rozumný, rozumně)

Možná se ráno za střízliva zastydím a smažu se, nicméně teď jsem si (pod vlivem ninjadůchodců, záludných tlačítek na dveřích u metra, zlomených nehtů a 100 ml ethanolu) poměrně jistá.
22.3.2010 00:21 - Sethi
Přiznám se, že v tomhle okamžiku mi ani slovo "rozum" nedává příliš smysl. Vypadá to jako nějaký latinský patvar pro růži...
22.3.2010 07:01 - Babau14
To je opička a hurá do práce. Jak jste na tom lidičky Jarika se ani neptám tan asi dneska nevstane před polednem :)
22.3.2010 07:08 - Beltar
Akce byla skvělá, ale to ráno!

Probudil jsem se ve tmě a přede mnou svítil mobil. Jo a v dálce jsem slyšel řvát spolubydlícího. :-).

Ušatá: Mých 100ml ethanolu je horších než tvých :P.
22.3.2010 07:25 - Jarik
Ahoj.
Jarik se rano prubudil.... a citi se napul jako Ghar = sakra, kdo mne to opil? Aha... to ja sam. :D
Prekvapive pro vsechny mam za 20 minut ucit:) (a je fakt, ze mi nejakej malinkatej makak za krkem sedi)

Za 3 hodinky napisi mozna report z akce (a kdyz ja pisi napisi, tak to znamena cca 5-10 vet) :D

Babau> klidne se zeptej :D
22.3.2010 07:40 - Nachtrose
Jak tak na to koukam, nejak se nemuzu rozhodnout, jestli mi ma byt lito, ze jsem nemohl jet, nebo ze mam byt nakonec rad. Teda minimalne moje jatra rady jsou :-D
22.3.2010 08:00 - noir
Od pěti jsem v práci, sluníčko svítí, v srdci mě hřeje vzpomínka na dobře zahranou hru a pohodové posezení v hospodě. Teda až na toho Jarika, ten byl ale opravdu hrozný!
22.3.2010 08:14 - Jarik
Noir>
Ze ja s Vama vubec nekam chodim :)
A to jsem se jeste krotil :D
22.3.2010 08:20 - Naoki
Píše:
Teď: zejtra bych o tom rád napsal něco inteligentního, ale mimo Almiho, Naokiho a Sari si nemůžu zaboha vzpomenout na jména spoluhráčů ^^

Ještě tam byl Kin (Shardmind ;) ). Ale osobně si taky nemůžu vynachválit hru :D Zvládli jsme Almiho upgrade verzi dungu bez jediné smrti (i když mě se dvakrát zastavilo srdce z toho jak jsem jí byl blízko) - tady bylo vidět jak krásně se hraje s lidmi, kteří ovládají pravidla a navíc zvládají při tom i dobře RP :)
Velkým plusem byla rovněž herna - dobře udělaná, nesmrdící záchody, pohodový prodavač a příjemný majitel, který nám v mnoha směrech vycházel vstříc, co víc si přát? :D
Celkově vzato jsem spokojený a těším se na další DnD Day :)
22.3.2010 08:36 - Prcek
A bude ještě tento týden dohrávka pro ty, kteří včera nemohli? Dalcor něco nabízel, ne?
22.3.2010 08:48 - Sethi
Iontová disbalance minimální, nádhera...

Jen jsem se celou noc budila kvůli tomu pitomému n v rozumně. Nestává se mi tak často, abych se hrabala z postele dřív, než musím, jen abych šla hledat pravidla českého pravopisu...
22.3.2010 09:54 - Smud
Koukam, ze jsem minul druhe, vecerni, dobrodruzstvi :)

Kazdopadne diky za Game Day, rad jsem si zahral a potkal nove lidi.

PS: Ja jsem "ten" co se navrhl zacit s DnD Encounters (viz odkaz)
22.3.2010 12:15 - Jarik
Tak jsem se konecne dostal do stavu, kdy mohu bez obtizi zhodnotit vcerejsi DnDDay.

Jak to shrnout, cim zacit? Nevim. Zkusim od zacatku.

DnDDay byl tentokrat (a mozna i na delsi dobu) presunut do prodejny Dungeon vedle stanice metra Ceskomoravska. Herna to utulna, prijemne prostredi i obsluha. Tato herna se mi libila.
Hralo se DnD 4e, s moznosti osahat si nova povolani vychazejici v PHB3 (ktery bylo mozno na miste zakoupit, a nejeden nadsenec toho vyuzil). Hraci se rozdelili do skupinek po 5 (na vyber meli 6 archetypu - monkem pocinaje, psionikem konce).
Dobrodruzstvi (Dungeon) byl opravdu klasickym Dungeonem.
Skupina dobrodruhu se po bourlive noci objevila v jeskyni. Bez svetla, bez informaci, se vsim vsudy (vybavenim). Ukolem bylo projit tento Dungeon a vyporadat se s hlavymi hleny, pomoci rozzurene bile dracici, a zabranit skupine okultistu, aby pomoci jisteho portalu pritahovala ku sobe obeti (toliko k tomu, proc se postavy obejvili v jeskyni).
Pokud jsem spravne informovan, tak se to vsem povedlo (nekde ovsem se ztratami :) ne tak v nasi druzince).

Po celoodpolednim hrani prisla na chut pivni konzerva v podobe nekolika pullitru ci nevine vinne sklenicky.

Dekuji organizatorum i hracum za fajn den :D
22.3.2010 12:46 - Dalcor
Já nic neslibocval to andtom...
Ja ani nic nestihnu protože mě dohnal FANTOM Print.
Smude vecer se vrhnu an to Encounters probrat a s Almim to zacneme resit

Hrozne me mrzi ze jsem s vami nemohl posedet, jen na 5 piv...
22.3.2010 13:17 - Almi
ALL: Děkuji Naokimu, Sari a Kýblohlavovi za perfektní hru. A snad byl i Korax konečně odměněn pěknou hrou. Zážitek s vámi byl vynikající, družina sehraná od prvního momentu a to včetně Sari (speciální pochvala za prostudovanou postavu i za výbornou hru).

Roleplaying všech by zasloužil delší povídání, ale pravda je, že se s tím výborně pracovalo - viz Madness encounter - věřím, že jste si ho užili :o)))

Účelem nebylo nikoho zabít, ale prověřit jeho schopnosti na samotné dno a to se doufám podařilo. I díky výbornému Koraxově defenderovi.

Bylo mi ctí si s vámi zahrát a těším se zase někdy, třeba na srazu..

..následná "afterparty" tomu jen nasadila třešničku. Asi jsem po DnD Day nezažil lepší. Bylo úžasné poznat fúru nových lidí, poceat s těmi starými, vidět opitého Jarika, Sethi nadšeně rozhazují rukama a vyslechnout tolik z jiných příběhů, že mne mrzí, že se nemůžu rozdělit a všechny si zahrát.

Co se mne a Encounter of the week týče, jsem k dispozici...

..a co se týče zahrání si s někým, kdo se nemohl včerejší akce účastnit, jsem v týdnu k dispozici, pokud bude dostatečný počet lidí.

Sethi: Jsi neskutečná, řešit tento problém.. :o))
22.3.2010 14:46 - wlkeR
Yaay, takže už mám všecky ména - až se doperu se zítřejším referátkem na didaktiku fyziky, vrhnu se na velebení vaší dokonalosti (mimo Kina ,)

Almi: Co se roleplayingu týče, vystihnu ho snad jedinou větou: "Zabiju tě, a to jsem zákonný dobro!" (Nebo tak nějak, paměť selhává, jak vidno.)

Ale ještě dodatečný encounter v hospodě... alkoholem si kazit tu euforii z dobře odehrané jeskyně... Tss ;P
22.3.2010 15:35 - Bleška
Nebudete tomu věřit, ale já jsem taky úplně v pohodě :).

Sethi: Tys to prostě nemohla nechat být, co? xD

Jinak fajn setkání a jsem ráda, že jsem mohla poznat spoustu nových lidí ;)

Jo, a ještě jednou dík Noirovi za skvělej pokec ;) :)
22.3.2010 15:35 - kin
Tak to taky shrnu, všichni hráči byli super! Jak Vlker, Naoki, Seri i Corax(nebo Korax?)...fakt mě bavilo s Váma hrát .)

Almi si to připravil báječně a souboje byli vážně dobře promakaný.

Dokonce wizardí dobráčko bylo dost překvapilo, hlavně ten skill chalenge ve Far realmech, mazec, to někdy použiju do svý hry.
(btw.: mohl by mi někdo oscenovat ty stránky s tim SCh pro inspiraci?)

Škoda hospy, ale bus volal...vynahradim si to na srazu ;)

A herna boží, mnohem lepší než Rytíř, příjemný prostředí, super majitel i prodavač, vážně se mi tam líbilo...

(a Psion je moc hezký povolání :))
22.3.2010 15:59 - raptoreček
Chtěl bych za Dungeon poděkovat všem za účast, budeme rádi, když se k nám zase vrátíte ať už v rámci dalšího Game day nebo kvůli jakékoliv jiné hře (krom Pokeru samozřejmě)

Pokud někdo bude psát report, případně pokud vznikne nový spot, který by nahradil na TN Nova ten Rytířovský, pošlete mi prosím do PM odkaz, případně jej postněte sem.

díky moc!
22.3.2010 16:08 - Dalcor
Já to mám naskenované celé v pdf to dělá 50Mb. Někam to uploaduju.
22.3.2010 17:39 - wlkeR
Report na Wizards community blogu - Report na blogspotu

Oba texty jsou totožné, ale pokud se nechcete zbláznit (nebo s tim chcete dál pracovat - Raptor), doporučuji Wizárdy, páč tam postuju jen záležitosti týkající se D&D, zatímco blogspot je taková skládka všeho nemožného.
Blogspot postuju jen proto, že tam může odpovídat kdokoli, zatímco na WotC chtějí login.
22.3.2010 17:58 - Sethi
Almi píše:
Sethi: Jsi neskutečná, řešit tento problém.. :o))

Bleska píše:
Sethi: Tys to prostě nemohla nechat být, co? xD

Vůbec netušíte, jakou mi to přivodilo existenční nejistotu.
22.3.2010 18:15 - Alnag
Kýblohlav: zatímco zdejší blogy tě nechávají chladným, že? :(
22.3.2010 18:47 - wlkeR
Alnag: No, popravdě řečeno jsem o tom přemýšlel, ale já mám takové šílené postovací návyky, že hodim třeba 20 kydů a pak půl roku mlčim... A navíc to nejsou žádné full-fledged články.
...
Dobře, přestanu se vymlouvat, až zjistim, jak to tady funguje, zkusím to postnout i sem, je to koneckonců zdejší akce ^^;

Almi: Vzkaz od Sari, prej děkuje a moc jí to bavilo.
22.3.2010 19:09 - Shako
Kdyby se neco dohravalo pro ty, co nemohli tento vikend, tak bych se mozna taky pridal... docela by me zajimalo, jak vypada poradny DnD dungeon.;-)
22.3.2010 19:19 - Alnag
Kýblohlav píše:
Dobře, přestanu se vymlouvat, až zjistim, jak to tady funguje, zkusím to postnout i sem, je to koneckonců zdejší akce ^^;


Komunita - a pod položkou Blog je "napsat nový". Easy...
22.3.2010 19:36 - wlkeR
Alnag: Na druhej pokus sem to už dal (ale link je náko podezřelý, kže kdo má zájem to číst potřetí, musí si to tu nějak vyhrabat .) Text zůstal nezměněn, přibyl ilustrační obrázek (bohužel ne můj; ty dodám až budu mít čas a tablet je nakreslit.)
22.3.2010 20:35 - Zmar
Tssss... ani mě Dalcor letos nezabil :D
22.3.2010 21:05 - Dalcor
Ale snažil jsem se...
22.3.2010 21:14 - Babau14
Třeba příště :)
24.3.2010 16:07 - LZJ
Dalcor píše:
Já to mám naskenované celé v pdf to dělá 50Mb. Někam to uploaduju.

50 MB není až tak moc, kdyby se to povedlo někam uploadnout, rád bych se na to podíval.
24.3.2010 16:13 - Nachtrose
Co treba rapid?
25.3.2010 01:50 - sirien
Se mi doneslo, že se po mě na Day někdo poptával... bohužel jsem se ten den brzo ráno vrátil z hor, takže jsem nenašel čas se zůčastnit, každopádně, byl to někdo konkrétní a chtěl něco podstatnějšího? Jestli jo tak se stačí ozvat tady nebo radši PMkou...
25.3.2010 08:27 - Sethi
Já jsem ti to špatně vysvětlila. Ptali se na tebe spíš jako na zajímavou atrakci, než jako že by po tobě měl někdo něco chtít... =)
25.3.2010 08:34 - Almi
perníček píše:
spíš jako na zajímavou atrakci


..jojo, slyšel jsem: "Hele, nestál tu minule takovej vlasatej, trochu vypelichanej emo chlapeček s mírně nepřítomným výrazem?"

"Ne, to si pleteš s 2D kartonovým hezounkem v Palace, když byla premiéra Stmívání.."

:o)))
25.3.2010 08:37 - yokuzava
"Ne, to si nepletu! Jak jenom mu rikali? Serin, Sarin, ...jo uz vim Sirien!"

"No, tak ten tu ani nebyl... "

:))))) Pardon, jsem nemohl odolat. Mam nevybourenou fantazii.
25.3.2010 21:58 - Felouen
(ROFL).

Jeden kamarád konstatoval to samé o podobnosti v kině když viděl Edwarda v Palace....:D *tamtamtamtaaaaaam* Že by to nebyla jen tak náhoda?
26.3.2010 07:11 - yokuzava
:) Sirien, upir kterymu nevadi svetlo? Heeeeezky.... chytit, prosetrit :)
26.3.2010 08:28 - Sethi
Je fakt, že okolí pije krev už pěkně dlouho...
26.3.2010 09:30 - yokuzava
Ja ho neznam, ale v diskuzi casto :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.18333101272583 secREMOTE_IP: 18.118.30.253