Nerhinn
8.8.2012 15:53
Amazing Encounters
Zápisky: Aiss, Sven1, Sven2, Sven3, ostatní
Užitečné: diskuse, wiki
Ikony: seznam, fungování
.

IKONY
1) Vecna (tak trochu Lich King a tak trochu Princ stínů)
2) Igwilv/Baba Jaga/Démoni/Stínopádové hnusky (Diabolistka)
3) Letní dvůr/Tiandra (Elfí královna)
4) Zimní dvůr/Ledopaní/Herald zimy (ano, všechno hezky pohromadě)
5) Peklo (Asmodeus, Glasya a kdokoli další)
6) Havraní Královna/Maeve (Kněžka)
7) Divoké přírodní síly/gnollové/Zelený dvůr/Nifterlú/Jaseb (High Druid)
8) Vládci Varteny/Stornonti/ Mori (?) (Císař) chápejte jako "civilizace, řád" a lidstvo vůbec

A nyní rozdělení shora uvedených ikon kvůli bodům:
hrdinská (heroic): Císař, Tiandra
dvojznačná (ambiguous): Havraní královna, High Druid
záporácká (villainous): Vecna, Igwilv, Peklo, Ledopaní

Příští hra: ST 3.12.
30.3.2015 11:29 - Almi
ALL: Ano, ve středu v 18:00 u mne v práci, počítám s tím. Doufám, že i moji kolegové.. :)
30.3.2015 12:05 - Shako
U nás volno - pokud kombinace prostor a dojezdnosti je vyhovující, tak začnu uklízet. :-D
30.3.2015 14:55 - Almi
Shako: Pozjistím u kolegů, co a jak a dám vědět v průběhu zítřka, dnes jsou všichni od nás na cestách... :)
30.3.2015 21:27 - Nerhinn
Děsím se to napsat, ale něco na mě leze. Pokud by se vám nechtělo výjimečně hrát bez Gaerwyn, raději rovnou asi i pozjišťujte, jak se to má s alternativním třináctkovým hraním. Já se mezitím budu intenzivně léčit.
31.3.2015 11:07 - Shako
Nerhinn píše:
Pokud by se vám nechtělo výjimečně hrát bez Gaerwyn, raději rovnou asi i pozjišťujte, jak se to má s alternativním třináctkovým hraním.


Aj, předpokládám, že bez tebe hrát nechceme - ale záleží to hlavně na Almim, jak stíhá přípravu. Přepostnul jsem to do E diskuze.
31.3.2015 11:14 - Almi
Pokud Nerhinn nebude, tak nemá moc smyslu hrát AE.

Hrát ale určitě budeme - pokud nebude AE, tak klidně 13 A (tj. Encounters).
31.3.2015 14:42 - Nerhinn
Tak jo, musím to odpískat. Zítra to určitě nezvládnu. Doufám, že vám vyjdou Encounters.
31.3.2015 18:04 - Almi
OK, tak se budu těšit příště...uzdrav se!
31.3.2015 23:48 - Sethi
1.4.2015 14:44 - Smud
Ok. Uzdrav se a snad za tyden hrat budem!
1.4.2015 19:02 - Sethi
Už jsem hlásila, příští týden nejsem v ČR. Snad na mě počkáte :(
7.4.2015 08:59 - Smud
Omlouvam se, ale tuhle stredu nestiham. Onemocnela babicka a nemame hlidani pro deti.
7.4.2015 10:32 - Almi
Smud: Jasně, tenhle týden hrát AE nebudou...
9.4.2015 19:03 - Almi
ALL: Vzhledem k tomu, že noir dostal ban a já se z celé záležitosti cítím hodně zaskočen i znechucen, omezím své působení na kostce na minimum.

I moje autocenzura má svoje hranice.

Po dočasnou dobu, pokud se vše nevyřeší, zde ještě budu. Uvítám návrhy na alternativní komunikační a koordinační platformu. Sám znám jen hofyland a z doslechu RPG forum :)
10.4.2015 12:04 - Nerhinn
Chápu, souhlasím.
No, nám docela dobře funguje i domlouvání se přes fb, ale pokud vím, tak ten moc nepoužíváš. Jenom jevím, jestli je to z nějakého principu..?
10.4.2015 12:32 - Shako
FB je dobrý, soukromá skupina + vypisování událostí. Ale Smud tam taky tuším není.
10.4.2015 14:15 - Sethi
Člověk chvilku nedává pozor a tady se hází z oken.

Mně je to v podstatě asi jedno, FB může být; Případně mám asi tisíc pozvánek na NYX, ale netuším, jak funguje.

Každopádně vzhledem k tomu, že se domlouváme v synchronizaci AE a E, chtělo by to akci společnou.

Z jiného soudku - platí středa 15/4?
10.4.2015 14:32 - Nerhinn
Za mě je 15.4. OK.
10.4.2015 14:57 - Almi
Nerhinn: FB mám, ale od doby co jsem přestal hrát facebookovku Neverwinter, tak tam skoro nejsem. Nicméně, nemám s ním problém, jen s ním neumím moc zacházet.

Ale všichni, včetně Noira na fb jste, takže se přizpůsobím :)

A je pravda, že je ideální mít to společné. Takže pokud nebude mít Smud problém, FB vyhrává :)

ad. středa 15.04.2015: S. bude mít ráno operačnín zákrok s uspáním. Dneska jsem se to dozvěděl. Budu si brát kvůli tomu volno, ale navečer už bych mohl být ready. Noir mi potvrdí, zda se dá hrát v té místnosti na Barrandově. Doprava tam je ideální (je to pár metrů od tram na Poliklinice Barrandov a parkovat taky není problém). Kdyby něco, budu to mít pár minut domů.
10.4.2015 15:04 - Shako
Sethi píše:
Případně mám asi tisíc pozvánek na NYX, ale netuším, jak funguje.


Nyx i Hofyland taky vedu. Ale jak se tam dají zakládat soukromé skupiny netuším. Pozvánky bychom asi dokázali zařídit.

15.4. spíš ne.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.093384027481079 secREMOTE_IP: 52.14.253.170