Nerhinn
8.8.2012 15:53
Amazing Encounters
Zápisky: Aiss, Sven1, Sven2, Sven3, ostatní
Užitečné: diskuse, wiki
Ikony: seznam, fungování
.

IKONY
1) Vecna (tak trochu Lich King a tak trochu Princ stínů)
2) Igwilv/Baba Jaga/Démoni/Stínopádové hnusky (Diabolistka)
3) Letní dvůr/Tiandra (Elfí královna)
4) Zimní dvůr/Ledopaní/Herald zimy (ano, všechno hezky pohromadě)
5) Peklo (Asmodeus, Glasya a kdokoli další)
6) Havraní Královna/Maeve (Kněžka)
7) Divoké přírodní síly/gnollové/Zelený dvůr/Nifterlú/Jaseb (High Druid)
8) Vládci Varteny/Stornonti/ Mori (?) (Císař) chápejte jako "civilizace, řád" a lidstvo vůbec

A nyní rozdělení shora uvedených ikon kvůli bodům:
hrdinská (heroic): Císař, Tiandra
dvojznačná (ambiguous): Havraní královna, High Druid
záporácká (villainous): Vecna, Igwilv, Peklo, Ledopaní

Příští hra: ST 3.12.
Autorská citace #1
8.8.2012 15:57 - Nerhinn
OK, takže jelikož jsme se shodli (?) zhruba na tom, že bychom chtěli hrát v létě někdy o (prodlouženém?) víkendu, v úvahu připadají následující víkendy kolem: 18.-19.8., 25.-26.8. a 1.-2.9. V tuhle chvíli nevím o žádném problému z mé strany, který by mi bránil prodloužit libovolný z těchto víkendů jedním či druhým (či oběma) směrem.
Pište tedy, jak jste na tom.
Autorská citace #2
8.8.2012 23:53 - Smud
Zjistim a dam vedet - nejdriv to budu vedet ale az v patek.
Autorská citace #3
9.8.2012 08:04 - Almi
Hola, vypadá to, že se mi do těch termínů trefí nečekaná dovolená (jediná kloudná letos), moudřejší budu do víkendu. Docela bych se jinak těšil..
Autorská citace #4
9.8.2012 10:25 - Beltar
Já jsem dva z těch víkendu v Italli a jeden už jsem slíbil kamarádovi, takže beze mě :-(
Autorská citace #5
9.8.2012 19:02 - Nerhinn
To to pěkně začíná :D
Autorská citace #6
9.8.2012 21:19 - Meldin
Já budu nejspiš na vodě jak jsem avizoval. Kdyby ne tak bych pozvání rád přijal. Ten bazén zněl dost lákavě :-)
Autorská citace #7
10.8.2012 22:39 - Sethi
Pro mě jsou teď bohužel víkendy no-go, obecně.
Autorská citace #8
10.8.2012 23:24 - Smud
Tak za me pravdepodobne zadny z tech vikendu :/ Jeste to neni 100%, ale nevypada to dobre.
Autorská citace #9
11.8.2012 00:52 - Nerhinn
Tak jako ono se to hraní dá uspořádat kdykoliv, žejo. Akorát že pak už asi pozbude smysl ten bazén. Ale to neva, není to to nejpodstatnější.

Mno, takže ten ustanovovací sraz tedy bude asi v Praze, až Shako bude mít čas, pokud jsem to správně pochopila..?
Autorská citace #10
11.8.2012 16:02 - Meldin
Ještě bych to úplně neodpiskaval. Ten víkend 1.-2.9. Bych asi mohl. Třeba se ještě někdo dalsi najde :-)
Autorská citace #11
14.8.2012 02:23 - Shako
Pokud hraju, tak teoreticky se muzu uvolnit na kterykoliv z tech 3 vikendu. :-) Ale zatim to nevypada, ze by neco bylo...

EDIT: Jinak Shako bude v Praze, tak od konce srpna uz zase skoro porad. Do te doby spis obcasne. :)
Autorská citace #12
14.8.2012 09:05 - Almi
Já jsem na to momentálně tak, že teoreticky mohu snad jen víkend 31.8. až 2.9. a to jen tehdy, když mi neklapne dovolená. A dovolenou chci...

Ale ustavující setkání AE opravdu vidím na začátek září s tím, že první bude pokec a výběr možných postav a organizační věci, max. malé vyprávění.
Autorská citace #13
14.8.2012 14:53 - Merlin
To je škoda...zrovna víkend 17-19.8. nebo ten následující jsem se chystal přijet do Prahy, tak jsem se na vás mohl podívat
Autorská citace #14
16.9.2012 11:51 - Shako
Almi píše:
Ale ustavující setkání AE opravdu vidím na začátek září s tím, že první bude pokec a výběr možných postav a organizační věci, max. malé vyprávění.


Zari uz zacalo, takze jaky je plan? :-)
Autorská citace #15
16.9.2012 13:33 - Nerhinn
Plán je takový, že zveřejním seznam NPC k adopci.

Mám k nim dát i obrázky? Jak detailní popisky?
Autorská citace #16
16.9.2012 13:57 - Shako
Nerhinn píše:
Plán je takový, že zveřejním seznam NPC k adopci.

Mám k nim dát i obrázky? Jak detailní popisky?


To zni dobre. Takze je to dle Almiho teorie, ze nektere NPC se stavaji PC a nektere PC prechazi do NPC modu?

Obrazky - pokud nejake vystizne mas, tak klidne, ale za me to nutne neni.

Popisky - Delas vypis z neceho nebo to tvoris jen pro nas? Hadam, ze abych se rozhodnul, zda me postava zajima mi staci par vet o ni. Az pokud bych si neumel vybrat z nekolika postav, tak budu chtit muzes doplnit podrobnejsi popisek.
Autorská citace #17
16.9.2012 22:45 - Nerhinn
MLÁDENCI K ADOPCI

Arehil - lovec z Nifterlu, o kterém se říká, že je mu jedno, zda svůj čas tráví s lidmi nebo s vlky. Muž, kterému jsou mnohé konvence cizí, neschopný vcítit se do druhých.
Gaerwynin druh z dětství a její bývalá láska.

Rasa: půlelf/elf/eladrin
Popis: vysoký, štíhlý, blond vlasy
Povolání: mistr lovčí
Povaha: málomluvný, usměvavý, neempatický
Vazby: Gaerwyn

Cadfan - kněz Havraní královny. Málomluvný samotář, legenda mezi Havrany. Prý má spojení s Firbolgy (kteří jsou u nás takoví jakože divocí elfové).

Rasa: eladrin
Popis: hubený, vysoký, bledý, černé vlasy
Povolání: kněz (nebo jakýkoli jiný Divine class) Havraní královny
Povaha: Chladný, praktický, pokud má někde hluboko nějaký soucit, nevystavuje ho na odiv.
Vazby: Aiss

Dover Rudopírko - pán Krkavčí skály. Poté, co byl zákeřně zavražděn, podařilo se Smečce přivést jeho duši zpět v těle Roderika z Bree. Manžel Bereviky a otec novorozeného syna Ricka.

Rasa: člověk/barbar
Popis: sportovec v těle mudrce, které se pomalu přizpůsobuje novému stylu života. Bledý, hnědé vlasy a oči. Fešák.
Povolání: vládce Krkavčí skály
Povaha: dobrodružná, romantická
Vazby: celá Smečka

Einarr Stornont - Poslední ze Stornontů, mladý dědic zchátralého hradu je poněkud zaskočen přívalem zodpovědnosti. Aissin přítel z dětství.

Rasa: člověk
Popis: cca.dvacetiletý, kudrnaté světlé/narezlé vlasy
Povolání: rytíř, dědic stornontského panství
Povaha: laskavý, velkorysý, nezkušený, přidrzlý, nelpí na zbytečných křivdách (docela splachovací)
Vazby: Aiss

Filip Ferdinand - mladý strážník z Varteny. Navzdory nepříznivým okolnostem neztratil smysl pro čest a životní optimismus. Chytrý, dovede se o sebe postarat.

Rasa: člověk
Popis: mladý muž, velký, trochu při těle. Tichý hlas.
Povolání: člen městské stráže (celník)
Povaha: chytrý, vstřícný, učenlivý
Vazby: Aiss

Hirako - githský mudrc sídlící ve vartenské univerzitě.

Rasa: gith
Popis: gith
Povolání: mudrc
Povaha: ?
Vazby: Sven

Jaseb - léčitel ze Sarbatoin. Je jasné, že toho umí víc, než dá znát. Vyzná se v Sarbatoin jako málokdo, zná mystické průchody... a umí se postarat o ty, na které je spravedlnost krátká.

Rasa: člověk?
Popis: vrásčitý, starý muž
Povolání: léčitel a mystik
Povaha: nevrlý, ale ne hrubý nebo zlý
Vazby: Aiss, Sven

Lanar - jižan, koňský handlíř a majitel stájí ve Varteně, zvěd vládce města. Muž středních let, ženatý. Přátelský a upovídaný.

Rasa: člověk? (jižan)
Popis: menší, kulatější, široký úsměv
Povolání: koňský handlíř a špeh
Povaha: přátelský, vstřícný a upovídaný
Vazby: Sven

Patrik Káně - vůdce Ptáčat, dříve bandy mladých výtržníků, nyní něčeho jako sarbatoinské samozvané domobrany. Aissin kamarád.

Rasa: člověk
Popis: vysoký, štíhlý, lamač dívčích srdcí
Povolání: ve službě u koňského handlíře
Povaha: veselý, optimistický, snadno strhne lidi pro svou věc
Vazby: Aiss

Roderik z Bree - narozen jako šlechtic, jeho nevlastní otec ho nejdřív připravil o jeho dědictví, Spercheios pak o život. Jeho tělo pak dostal Dover Rudopírko.
Jak se dostal zpět mezi živé? Probudil se i on v cizím těle? Zápasí s Doverem? Chce získat zpět Bree, které bylo mezitím vypleněno a nikdo se o něj nestará?

Rasa: ?
Popis: ?
Povolání: původně notář
Povaha: hrdý, se smyslem pro povinnost, nepatří však mezi nejodvážnější
Vazby: nikdo

Stříbrňák - kat elfů. Půlelf, pravděpodobně dvojče Svena. Na první pohled se zdá být krutým a bezcitným mužem. Jsou ale i tací, kteří znají jeho druhou stránku.

Rasa: půlelf
Popis: hubený, tmavé vlasy, škleb, elegantně oblečený
Povolání: nájemný zabiják, kat elfů
Povaha: ?
Vazby: Konstantin, Sven

Vendamir - velitel vartenské stráže. Schopný, profesionál. Starší muž, avšak energický; čestný a spravedlivý. Otcovské (?) city vůči Aiss.

Rasa: člověk?
Popis: urostlý muž, vlasy a vousy prokvetlé stříbrem
Povolání: velitel vartenské stráže
Povaha: spravedlivý, zkušený, schopný
Vazby: Aiss
Autorská citace #18
17.9.2012 10:15 - Beltar
A budeme nějak řešit, abychom tam měli všechny 4 taktické role? Mě se zatím líbí Stříbrňák, Lanar, Patrik Káně nebo Arehil.
Autorská citace #19
17.9.2012 11:01 - Nerhinn
No, v tuhle chvíli máme Aiss - healer (cleric) a Gaerwyn - striker (rogue). Minule jsme to obsazené měli, ale nemyslím, že by to bylo něco, přes co nejede vlak.
Autorská citace #20
17.9.2012 13:26 - noir
Beltar: Almi říkal, že se snad bude hrát na přelomu paragonu a epiku - a to už se dá z jakéhokoliv povolání vykouzlit v podstatě cokoliv...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.080563068389893 secREMOTE_IP: 3.141.27.244