Alnag
2.10.2010 13:22
EDGE: Star Wars 4e
Inspirován hraním na Dálavě jsem dostal bláznivý nápad vyzkoušet si, jak by vypadaly Star Wars, kdyby se hrály v systému D&D 4e (nebo spíš takovém mixu ze Saga Edition a 4e). Asi by to byl jen takový one-shot s připravenými deníky (termín asi listopad, po dohrání Tomb of Horrors). Takže kdo by to chtěl zkusit?

Znalost Star Wars (minimálně filmů) je nutným předpokladem.

Postavy:
Poznámky k dobrodružství

TERMÍN: sobota 2. dubna 2011 (od 11h)
Autorská citace #21
18.12.2010 14:35 - noir
Bezva, takže senátor z Dorinu se na všechny těší! Pro mě by byla výhodnější neděle.
Autorská citace #22
18.12.2010 20:05 - Jarik
mne nedele nevadi (ani sobota), ale ne do noci... musim jet po hre do Kolina a pripravovat se do prace. :)
Autorská citace #23
18.12.2010 20:38 - Geralt
S lednovými víkendy to vidím dobře, takže jsem pro.
Autorská citace #24
18.12.2010 21:06 - noir
Nešťourací dotaz: nějak mi nesedí skilly. Přijdou mi všechny o 1 nižší... Fungují jinak než v 4e?

Senátor by měl mí IMHO diplomacii +3(vlastnost)+5 (trénovaná) +6(level/2) - tedy 14, ale má jen 13.
Autorská citace #25
18.12.2010 21:36 - Alnag
Noir: Tak ono je klidně možné, že jsem neměl aritmeticky silný den.

EDIT: Jo, koukám na to... ne všechny jsou o 1 nižší. Některé jsou zase vyšší. Asi jsem tam ještě v průběhu tvorby s něčím šachoval. Ale právě updatuju novou verzi.
Autorská citace #26
19.12.2010 13:40 - sirien
Sakra, tohle sem prošvih :(
Autorská citace #27
19.12.2010 14:00 - Nerhinn
Když už víkend, tak určitě ne neděli.
sirien: Když ostatním ta má sobota nebude vyhovovat, přenechám ti Jediho.
Autorská citace #28
19.12.2010 14:20 - Sethi
sirien píše:
Sakra, tohle sem prošvih :(

No tys hlavně sliboval sliboval a kde nic tu nic. Já si tu své SW tendence opečovávám pro ten tvůj slavný test a ticho po pěšině.
Autorská citace #29
19.12.2010 14:46 - sirien
...sem byl teď před vánocema rád, že sem se dostal k hraní svejch Mage :(
Autorská citace #30
1.1.2011 14:39 - Geralt
Možná bych se na to neměl ptát takhle otevřeně :) , avšak coby hraním SW nezasažený mám dotaz k svodům Temné strany. Jestli jsem pochopil správně, za každé použití DS varianty Síly si odškrtnu jedno políčko, a to nejspíš permanentně? Co se pak stane, pokud se dostanu až na nulu?

Každopádně převedení Action pointů na body Síly je moc pěkná myšlenka. :)

A ještě bych zapomněl: v jakém časovém období se bude naše hra zhruba odehrávat, ať dostuduju přímo k věci?
Autorská citace #31
6.1.2011 14:04 - Jarik
leden nam zvolna ubiha kupredu.
Tak bysme mohli domluvit nejaky ten vikend :)
Sobota je cool i pro porucika Springera [skokana] :)
Autorská citace #32
6.1.2011 14:18 - Alnag
Jarik: Mám to v patrnosti, ale ještě musím něco vyřešit. Po víkendu dám vědět, jestli jsem už ready to DMovat nebo ne...
Autorská citace #33
8.1.2011 11:47 - Alnag
Úvodní titulky

Mír! Klonové vláky skončily. Separatisté zmizeli jako pára nad hrncem. Někteří věří, že se stáhli na odlehlé planety mimo galaktické jádro, jiní mluví o tom, že formují nové hnutí odporu.

I republika zmizela. Zmizela za potlesku a ovací, za salvy výstřelů na oslavu vítězství. Zmizela, zatímco se nad troskami Jedijského chrámu pomalu roztyluje dým. A na její místo nastoupilo Impérium.

V galaxii panuje řád a spravedlnost, jako nikdy předtím. V ulicích větších vesmírných přístavů patrolují početné hlídky klonových vojáků nyní hrdě přejmenovaných na vojáky Nové bouře - Stormtroopery.

A je to vskutku bouře, co se blíží. Ten klid, kdy se nepohne ani lísteček je toho znamením. Zatímco ve skrytu se kují nové rebelské aliance a Impérium pokračuje v rozšiřování své válečné mašinerie, ten skutečný motýl, který zatřepe křídly aby bouři rozpoutal sedí jinde...
Autorská citace #34
9.1.2011 11:34 - noir
Když začalo Impérium klonovat vojáky, mlčel jsem.
Když začalo Impérium vyhlazovat planety rebelů, mlčel jsem.
Když začalo Impérium vyvražďovat rytíře Jedi, mlčel jsem.
Ale když Impérium zrušilo senátorské náhrady a dopravu zdarma, üž mlčet nemohu!
(Para-Dur Baraka, senátor z Dorinu)
Autorská citace #35
9.1.2011 12:18 - Alnag
Ještě vám pošlu nějaké stručné info k postavám... a zápletce. :)
Autorská citace #36
9.1.2011 14:49 - Geralt
Buďte rád, senátore, že Impérium zrušilo náhrady. Neboť jak dokazuje precedens
z jiného, bývalého impéria
, stačí málo k tomu si vysloužit nějaká ta nedobrovolně prožitá léta na Dathomiru. ;)
Autorská citace #37
28.1.2011 10:29 - Alnag
Co byste říkali na datum 12/2 (hrálo by se řekněme od 11h do 19h - čas je vyloženě orientační). Berte to předběžně. Závisí to taky na tom, aby se 10/2 hrály AAčka.
Autorská citace #38
28.1.2011 10:39 - noir
Můžu oba termíny!
Autorská citace #39
28.1.2011 11:27 - Jarik
jo.. to by bylo v pohode. :)
dobry termin. {mozna jedinej kolem prazdnin co mam cas :) }
Autorská citace #40
28.1.2011 17:44 - Geralt
Safra, zrovna na 12. února bohužel mám už domluveno něco jiného :(, jinak celý únor volný.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.076648950576782 secREMOTE_IP: 3.137.220.120