Alnag
2.10.2010 13:22
EDGE: Star Wars 4e
Inspirován hraním na Dálavě jsem dostal bláznivý nápad vyzkoušet si, jak by vypadaly Star Wars, kdyby se hrály v systému D&D 4e (nebo spíš takovém mixu ze Saga Edition a 4e). Asi by to byl jen takový one-shot s připravenými deníky (termín asi listopad, po dohrání Tomb of Horrors). Takže kdo by to chtěl zkusit?

Znalost Star Wars (minimálně filmů) je nutným předpokladem.

Postavy:
Poznámky k dobrodružství

TERMÍN: sobota 2. dubna 2011 (od 11h)
Autorská citace #1
2.10.2010 15:46 - Jarik
ze bych pokracoval i v navaznem EDGE? :D
kdyz to pujde,... vidim, jak budu stihat kombinace AA a ToH.
Autorská citace #2
3.10.2010 20:38 - Geralt
D&D 4e ve sci-fi zní zajímavě a dostatečně ztřeštěně, ale bohužel asi nesplňuju potřebnou kvalifikaci. Z filmů jsem totiž viděl pořádně pouze epizody IV-VI, s těmi novými jsem si pak už neporozuměl. Ale pokud třeba existuje nějaký vstřícný sourcebook, jehož pročtením se dají dohnat znalostní mezery v reáliích, můžu to napravit aspoň takto. Zájem o hraní bych každopádně měl.
Autorská citace #3
3.10.2010 20:41 - Alnag
Geralt: A nechceš se obětovat a epizodu I-III si pustit? :)
Autorská citace #4
3.10.2010 20:45 - Nerhinn
Já, hlásím se.
Autorská citace #5
3.10.2010 21:48 - noir
Směl bych?
Autorská citace #6
3.10.2010 21:52 - Alnag
Noir: Vzhledem k tomu, že postavy budu dělat já (a tudíž nehrozí nějaké faux pas s Ewokem, Gunganem nebo Wookiee Jediem... tak asi ano).
Autorská citace #7
3.10.2010 21:55 - Jarik
na rovinu.
ja jsem do minuleho mesice taky byl jen divak, co kdysi videl IV-VI dily. a pak I.. nekolikrat.
A minuly mesic jsem behem 14 dnu shlednul vse.. pekne postupne :D :D :D
to je vytah :D na cca 15 hodin max :D

OT: stale mam zajem :D a to nemusim byt ani Jedi :D si Sith :D (i kdyz Sithove mne asi lakaji vic, Jedi uz jsem jednou byl :D )
Autorská citace #8
4.10.2010 16:18 - Geralt
Alnag píše:
Geralt: A nechceš se obětovat a epizodu I-III si pustit? :)

Pokud to tak bude dostačující, tak no problem. Ale klidně si i něco dalšího nastuduju/přečtu, abych nežil jenom v zajetí Jar-jar Binkse. ;-)
Autorská citace #9
4.10.2010 18:00 - noir
Alnag: Hm a já opravdu chtěl hrát za toydariánského inženýra, odborníka na výbušniny...
Autorská citace #10
17.12.2010 21:43 - Alnag
Takže po dlouhé odmlce... jsem dodělal postavy. Jsou ke stažení jako PDF (odkaz v záhlaví diskuze), pro šťouraly je i možnost stáhnout si archiv se všemi postavami ve formátu DOCX (Word 2007), a zeditovat si je. Podotýkám, že je divoký výplod mé mysli a hra je takové malé testování realizovatelnosti, tak si od toho moc neslibujte.

Ke všeobecnému překvapení - Soldier je koncipován trochu jako controller (plošné útoky a tak), Noble jako leader (to asi není zase takové překvapení), Scoundrel svým způsobem jako defender (umm...), a Jedi jako striker. Ale uvidíte...

EDIT: Jo ještě. Pro hru stačí vytisknout první stránku. Druhá je spíš technické vysvětlení toho, jak je postava vytvořená (i když pár věcí se na tu první možná nedostalo, jak si teď uvědomuji... no, ještě to pořešíme.) Kdyby někdo tomu zápisu nerozuměl, tak případně vysvětlím. (Např. tučné dovednosti jsou ty trénované a tak.)
Autorská citace #11
18.12.2010 00:00 - Jarik
ehm... HURAAAA :)
Vadilo by panu vedoucimu (nebo nekomu dalsimu), kdybych si zahral postavu "klonu"?Nejak se mi nechce hrat jen role defenderu...

OT: pripadne volim jako druhou roli barda... pardon Senatora :)

Nejak mne mate to, ze "Paserak" je defender.. a ma hooodne male obrany :D
Autorská citace #12
18.12.2010 08:17 - noir
SKvělá práce, ALnagu! Díky moc. Já počkám, co zbude, líbí se mi všechno.
Autorská citace #13
18.12.2010 10:20 - Jarik
To jsem vcera taky nerekl... ale myslim si to.
Je na tom videt uz ted hoodne dobre prace :)
Autorská citace #14
18.12.2010 11:17 - Alnag
Myslím, že jste vzali toho pašeráckého "defendera" moc vážně. Má prostě nějaké věci, které bych přiřadil k defenderovi (nejspíš), ale jednu takovou má třeba i ARC Trooper. Není tu tak jasné dělení jako u DnD. (A možná je to chyba...)
Autorská citace #15
18.12.2010 11:39 - Jarik
Jasny :)
Ale tak nejak se v tom vojenstvi citim nejvic jako ryba ve vode :D
I kdyz to hranici s defendoerstvim :D

libi se mi jak je to postavene. Nechtel bych jako ARC stat proti rytiri Jedi :D
"Radsi sto robotu a pet tanku, nez jeden rytir!" :)

EDIT: Ten odkaz na Mix postav je nefunkcni
EDIT2: Odkaz je jiz v pohode :)
Autorská citace #16
18.12.2010 11:49 - Alnag
Odkaz už by měl být OK.
Autorská citace #17
18.12.2010 11:55 - noir
Docela mě zaujalo, že spousta at-willek jsou minorky. Zajímavý - ten klon tak může vystřelit až po šesti cílech!
Autorská citace #18
18.12.2010 11:59 - Alnag
Noir: Ano. Je to skrze úžasný feat "rychlá střelba". :)

Moje představa je, že by kolo mělo být "pořádně nadupané". Ale pokud se ukáže, že je to moc, tak bych to do budoucna změnil. Jen se mi to prostě líbilo... :)

EDIT: Akorát u toho granátu to je chyba... chjo.
Autorská citace #19
18.12.2010 14:00 - Geralt
No, nevím jestli se mám se svojí zlovolnou kostkou pouštět do toho pašeráka... každopádně ta stinná stránka v podobě neúspěchů u některých jeho powers se mi strašně zamlouvá. :)

Pokud teda nebude chtít hrát pašeráka noir, vezmu si ho já.
Autorská citace #20
18.12.2010 14:18 - Alnag
Super. Tím je to asi vyřešené, co do obsazení. Moje předběžná otázka je, jestli to můžeme hrát nějakou sobotu (event. neděli), v průběhu ledna?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.08001708984375 secREMOTE_IP: 13.58.151.231