Střípky

sirien
1.7.2009 00:30
Piráti nebo ninjové?
Tohle je (prý) prastaré dilema. Zajímalo by mě, jak se na to kouká místní osazenstvo...

22.7.2009 22:09 - Sosáček
Takze rikas ze schopnost bojovat zavisi na narodnosti? To ti rekli v teletubbies?

EDIT: ze jakykoli japonec je lepsi nez jakykoli nejaponec? ze nejaky neexistujici prumerny (vis-li co je prumer, ovsem) japonec je lepsi nez neexistujici prumerny nejaponec?
22.7.2009 22:17 - Sosáček
A nejlepsi v boji beze zbrane i se zbrani jsou ocividne pirati ...
22.7.2009 22:20 - Alnag
Kárové Eso píše:
Takze rikas ze schopnost bojovat zavisi na narodnosti?


Nepřekrucuj. On říkal, že to koreluje. A korelace nemusí znamenat implikaci. :)
22.7.2009 22:27 - Rytíř
Twilight: ok, máš recht, nešťastně zvolený příklad... Změním ho na byjste/byste :)

A tím bych otázku spisovné češtiny raději uzavřel, je dobré na ně druhé občas upozornit, ale rejpat se v tom je.. netaktní, protože chyby děláme občas uplně všichni ;)
22.7.2009 22:28 - Sosáček
Alnag: Mas pravdu, moje chyba.

Píše:
Ale japonci jsou lepsi bojovnici beze zbrane...

Pak tedy predloz neco co to potvrzuje.

Ja predkladam:

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Olympic_medalists_in_fencing_%28men%29
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Olympic_medalists_in_boxing
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Olympic_medalists_in_judo
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Olympic_medalists_in_freestyle_wrestling
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Olympic_medalists_in_Greco-Roman_wrestling
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_UFC_champions
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Pride_champions

Nejak zadnou korelaci nevidim.
22.7.2009 22:29 - Felouen
Souhlas. Rýpat se v tom je, jak řekl Sirien -> Grammar Nazi. :)

KE: Hele, víš že není zrovna nejchytřejší zakládat svoje tvrzení JEN na Wikipedii?

EDIT: Navíc, pokud se nepletu, tak si to špatně pochopil, a bylo to myšleno ve smyslu, že jsou lepší v boji beze zbraně než se zbraní vůči tvému přístupu národnostnímu.
22.7.2009 22:44 - Sosáček
Píše:
KE: Hele, víš že není zrovna nejchytřejší zakládat svoje tvrzení JEN na Wikipedii?

Hele, a vis ze soustredit celou kritiku na zpochybnovani wikipedie je dost zoufale gesto? :)

EDIT: jinak jsem si pomerne jisty ze seznam ufc sampionu, pride sampionu a vyhercu plympiady najdes i jinde nez na wikipedii.

Píše:
EDIT: Navíc, pokud se nepletu, tak si to špatně pochopil, a bylo to myšleno ve smyslu, že jsou lepší v boji beze zbraně než se zbraní vůči tvému přístupu národnostnímu.

Jo takhle. Ok, to asi bude pravda.
22.7.2009 23:33 - Humungus
Kárový Eso píše:
to nekvalitni zelezo (ho tahali nejak z pisku, nebo tak, zejo?)

Neříkal bych nekvalitní. Železnej písek je v podstatě čistý železo, takže dokážeš líp ovlivňovat a pozorovat v něm příměsi (uhlík a podobně) a tím i jeho vlastnosti.
22.7.2009 23:51 - Fibriso
nějak se to zaříná zvrhávat a já začínám tuto diskuzi shledávat zcela bezpředmětnou a nudnou...
plus mám čím dál větší podezření ze Kárový eso je Fritzs
23.7.2009 00:00 - Alnag
Fibriso píše:
plus mám čím dál větší podezření ze Kárový eso je Fritzs


Tak vidíš Kárové Eso, to máš z toho neustálého měnění nicků. Lidé si tě pak pletou s Fritzsem... to jsi to dopracoval. :o)
23.7.2009 00:02 - Sosáček
Píše:
Neříkal bych nekvalitní. Železnej písek je v podstatě čistý železo, takže dokážeš líp ovlivňovat a pozorovat v něm příměsi (uhlík a podobně) a tím i jeho vlastnosti.

Takze to bylo spis mnozstvim? Kazdopadne tam zelezem uplne nemavali kolem. Ale to neni moc dulezity.

Fibriso: doporucuju ti si na urazky najit nekoho jinyho

Píše:
Tak vidíš Kárové Eso, to máš z toho neustálého měnění nicků. Lidé si tě pak pletou s Fritzsem... to jsi to dopracoval. :o)

Fnuk :( :D

EDIT: a krom toho se mi karovy eso stejne uz nelibi. pripadam si jak eso rimmer ...

Mozna bych se nemel pojmenovavat podle kdeceho najdu na stole. (odzitra jsem "Konvice s cajem" nebo "Vydlicka" :D)
23.7.2009 00:04 - Sosáček
Hej, pocitacovy pirati jsou jasny.

Znate nekdo pocitacovy ninjy? Protoze pokud ne, tak je mozny ze ninjove zaspali dobu, a tudiz pirati rulez!
23.7.2009 00:48 - sirien
Magus píše:
Chudacku Feloun(ku)=)

sg: 1 Felouen, 2 Felouen, 3 Felouen, 4 Felouen, 5 Felouen, 6 Felouen, 7 Felouen
pl: 1 Felouen, 2 Felouen, 3 Felouen, 4 Felouen, 5 Felouen, 6 Felouen, 7 Felouen
nádherné jméno na skloňování...

Píše:
Jedna odpoved kterou jsem pochytil od mistra Siriena:

Ahahahahahaha.

Pro některé případy to je výborná odpověď, co? :)

(mimochodem důvod proč existují rozvinutá bojová umění je obvykle ten, že v dané oblasti byla těžká restrikce zbraní případně silný nedostatek materiálů na pořádné zbraně... nicméně myslím že domnívat se, že středověký šermíř uměl beze zbraně tak maximálně dát pěstí je dost zcestyný pohled)

Magus: Kárové eso není Fritzs. Hádej znovu. Ve skutečnosti to není tak těžký.
(mimochodem - eso, ok, ale proč zrovna kárový?)

Píše:
A nejlepsi v boji beze zbrane i se zbrani jsou ocividne pirati ...

BEZE zbraní? Pche. Každý správný pirát ví, že zbraní se kolem něj válí neustále dost a dost. Půllitry, flašky, židle, na lodi sudy, lana, takové správně použité ráhno nebo jak se tomu nadává...
...ale jo, když už fakt nic neni, tak nejspíš i beze zbraní. Ostatně kdo dokáže improvizovat s tim všim s čim piráti to zvládne i bez toho...

Prcek alias Magus píše:
Káráč-fritz:tak dokaz ze ne...

A mistr Sirien dela ahahaha jenom kdyz MA pravdu...jeste tohle vypiluj...

Ad1 - on v tomto případě má pravdu, takže použití je správné
Ad2 - čstě logicky je nutné prokázat pravdivost výroku, nepravdivost se předpokládá implicitně. (těš se v matematice na výrokovou logiku a na důkazy)
23.7.2009 00:54 - sirien
Kárový Eso píše:
Hej, pocitacovy pirati jsou jasny.

Znate nekdo pocitacovy ninjy? Protoze pokud ne, tak je mozny ze ninjove zaspali dobu, a tudiz pirati rulez!

lol

Fritzs:
ehm. ROFL. Tohle sem FAKT napsal omylem, přísahám. Tak znovu:
Fibriso: Musím říct, že se Ti ohledně identity Kárového esa podařilo být přesně na Magusově úrovni úspěšnosti. Gues again.
(PS - to FAKT nedokážete po přečtení jednoho libovolnýho postu poznat o koho de?)
23.7.2009 07:56 - neznámý
Tak hádej Sirienku, kdo jsem?
23.7.2009 08:22 - Sethi
konvice s čajem píše:
"Vydlicka"

ale no tak.

(u kohokoli jiného bych to nechala plavat, ale ty tohle rád, ne?)
23.7.2009 08:30 - Fibriso
karový eso: Cituj tu nadávku nebo se omluv. Hned
23.7.2009 08:50 - Quentin
S tou hadkou jestli sou japonci vyrazne lepsi v boji jste mi pripomeli stevena seagala; americana, kterej si otevrel skolu v japonsku aby ty maly legracni lidi naucil aikido :D
23.7.2009 09:14 - Magus
Viim Sosacek,uzivate 128461neboco....
23.7.2009 10:03 - Rytíř
neznámý píše:
Tak hádej Sirienku, kdo jsem?


Můj tip, Wraiths
:)))))

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.083446979522705 secREMOTE_IP: 18.222.35.77