Střípky

sirien
1.7.2009 00:30
Piráti nebo ninjové?
Tohle je (prý) prastaré dilema. Zajímalo by mě, jak se na to kouká místní osazenstvo...

16.7.2009 14:24 - yokuzava
Tsee to jsou ti pirati... Ja vim v jednom filmu rikaji "Vsechno je lepsi s piraty!" ... jste mimo tema!!! :)
16.7.2009 14:26 - Merlin
protože o ninjech se ve filmu říká jenom: "Huááá. Wasakam, vasabibi..hurokooooooooooooo...kwáááááááááíííííííííííííííí!"
16.7.2009 14:36 - Fibriso
překlad: Teď zemřes.
16.7.2009 14:37 - yokuzava
Merlin :) no vidis, aspon to zni pro cecha legracne :)))
16.7.2009 14:41 - Merlin
Firbiso: fakt? já vždycky myslel, že je to: "Sakrá, ta kuřecí polívka pááááálíííííííííí"
16.7.2009 16:59 - Felouen
Fibriso+Merlin: :D. Připomnělo mi to tu reklamu z TV, jak si lidé nechávají tetovat různé čínské znaky a říkají věci ve stylu: "Toto je Odvaha! Toto je Síla!" atd. a pak vidíš Čínana, jak pokukuje po jídelním lístku, když to tetuje...(takže místo Draka tam třeba má Kuře na kari...). Myslím, že to bylo na Colu či tak něco.

Argonautus: A proč se prostě na to nevykašleš a neříkáš si, co chceš? Přece to nemůže být něco až tak radikálního, že by třeba tě vyhodili z práce, kdyby to někdo našel, nebo by tě kvůli tomu odvrhli přátelé...

Jerson: Oh yeah. Není to sranda?

Sirien: Pozor, pozor, tam bylo napsáno proč být ninjou, ne že ninjové jsou lepší:p. To video, pokud si se na něj juknul, ukazuje právě že jsou k zasmání. Navíc image ninjů dost spoiluje Naruto - několikrát ohneš rukama, dáš si ruce ke rtům a máš Dračí Dech jako Sasuke. Hahaha. Zatímco piráti skoro všude si uchovají svůj lesk. Když si vzpomenu jak před lety po přečtění několika dobrodružných románech o pirátech jsem snila o tom, jak jsem Kapitán (holky jsou kapitáni u mě, zní to víc majestátně) Lightning Cat se svojí vlastní lodí, celá ve skoro černém a úžasnou stříbrnou náušnicí v levém uchu ve tvaru blesku...tak má volba je jasná.(no a Piráti z Karibiku jsou další plus, kdo by nechtěl být jako Jack Sparrow, kromě těch Narutofilů?:D).

I když je pravda, že i ninjové mají co do sebe, ale přesto jsou moc nenápadní a neviditelní na to, aby s nimi mohla být taková sranda jako s piráti. Navíc ženské ninjy byly spíše trávičky/společnice/výzvědnice co rychle někoho zabily a utekly, zatímco hoši si užili tu pravou zábavu (podle toho co jsem slyšela). Ale ten jejich výcvik by se hodil, to uznávám. (Pirate with Ninja skills! Arrrrr!)
16.7.2009 19:32 - Jerson
Felouen píše:
kdo by nechtěl být jako Jack Sparrow, kromě těch Narutofilů?

Jerson se hlásí, protože neche být gay pirate s očními stíny.
16.7.2009 21:18 - Felouen
Jerson píše:
Jerson se hlásí, protože neche být gay pirate s očními stíny.

Podle mě je právě proto tak úžasný...



Hohoho. Kdopak dneska půjde na pořádnou pirátskou párty do Modré Ústřice se mnou, s kapitánem Lightning Cat? Jack bude mít speciální show pro všechny...
20.7.2009 19:24 - sirien
Felouen píše:
Připomnělo mi to tu reklamu z TV, jak si lidé nechávají tetovat různé čínské znaky a říkají věci ve stylu: "Toto je Odvaha! Toto je Síla!" atd. a pak vidíš Čínana, jak pokukuje po jídelním lístku, když to tetuje...(takže místo Draka tam třeba má Kuře na kari...). Myslím, že to bylo na Colu či tak něco.

Sprite. Sprite má dost geniální koncepty reklam, ten kdo vymyslel jejich šablonu musí bejt těžce za vodou. Končí to tim typem co je mezi nima a má vytetovaný prostě obyčejný probodlý srdce a pak klasický "image je nanic".
Funny je že v jedné z mých oblíbených hospod teď dělá servírka co má na zádech po páteři vytetovanejch sedm čínskejch znaků... a pořádně ani neví co na nich je. V tu chvíli mi Spriteové "image je nanic" přišlo zatraceně trefné a "kuřecí polévka, 3,50,-" zase velmi vtipné...

Felouen: Sparrow neni zlej, ale Barbosa mi přišel stylovější.
20.7.2009 20:22 - Felouen
sirien píše:
Funny je že v jedné z mých oblíbených hospod teď dělá servírka co má na zádech po páteři vytetovanejch sedm čínskejch znaků... a pořádně ani neví co na nich je. V tu chvíli mi Spriteové "image je nanic" přišlo zatraceně trefné a "kuřecí polévka, 3,50,-" zase velmi vtipné...

Tak to je tedy opravdu vtipné. :D

No, já jsem třetí díl ještě neviděla, a z prvních dvou se mi líbil mnohem více Sparrow - přišel mi totiž jako takový perfektní "bad guy" pirát, který zároveň působí přes všechny ty jeho legrácky dost majestátně na to, aby byl kapitán. I když musím uznat, že konec dvojky

*SPOILER konce Pirátů z Karibiku 2*

s Barbossou byl naprosto úchvatný (a sklátil mě smíchy, bylo to prostě NĚCO, jak se vrátil a napůl jsem to očekávala od té chvíle, když se tam objevila ta bota na těch schodech).

EDIT:Tam už měl level of cool, a nebyl to jenom zlý boss z jedničky.
21.7.2009 07:47 - wraiths
Felouen: tak bud rad ze jsi trojku nevidel. :-/ na me je to uz docela "holomajzna"
Jinak pokud nejakej piratskej film tak asi jedine "Ostrov hrdlorezu"(mapa vytetovana na šéře,pan Snailgrave, zaverecnej souboj Piratu)
21.7.2009 09:50 - Magus
Wraits to sem videl!! Bud radA ne rad, =D
21.7.2009 11:54 - Felouen
Wraiths: Pokud je to ten film s tou pirátkou v hlavní roli, tak jo, to bylo docela hezké.

W+M: Hele, já to beru jako kompliment, klidně mě dál oslovuj v mužském rodě. ;)

EDIT: Jo a ať je ta trojka jakákoliv, tak už kvůli těm postavám a vtipům to stojí za to. Navíc mě se ten trailer moc líbil.
21.7.2009 18:02 - sirien
wraiths: PzK III byly naprosto vpohodě. Trochu překombenej závěr, ale pirátština dobrá. Ostrov hrdlořezů ušel, ale mám dojem že to byl kasovní propadák a na dlouhou dobu konec pirátské kinematografie...
Mimochodem, ta Felouen.
21.7.2009 18:42 - Sosáček
Ninjove sajou. Minimalne v realu, coz potvrdi kazdej kdo videl ninjutsu.



Ninjove sajou.

Hmm.

I'll be in my bunk.
21.7.2009 18:49 - Sosáček
Píše:
Argonautus: A proč se prostě na to nevykašleš a neříkáš si, co chceš? Přece to nemůže být něco až tak radikálního, že by třeba tě vyhodili z práce, kdyby to někdo našel, nebo by tě kvůli tomu odvrhli přátelé...

On ti nerekl co dela za praci, vid?

On to totiz taky cenzuruje ;)

Píše:
Mimochodem, ta Felouen.

Prej si sama neni jista.

Píše:
Jerson se hlásí, protože neche být gay pirate s očními stíny.

Ninjove jsou mnohem vetsi trosky. Uz jenom rikat nekomu "velky mistre" znaci ze nemas koule, a ty jejich ninjahracky ... jakej chlap by nosil vrhaci hvezdice? pff.
21.7.2009 19:12 - Felouen
Kárový Eso píše:
Prej si sama neni jista.

Jaký není jistá? Jenom se ráda chovám jako kluk, ve smyslu, že ráda fightím a tak...TOMBOY.

EDIT: Já nevím, ale tak trochu zníš až moc nafoukaně i na moje poměry (tolerantosti)...vrhací hvězdice jsou náhodou smrtelné, to pff by si asi neříkal, když by ti jedna trčela z břicha.
21.7.2009 19:14 - sirien
Píše:
Prej si sama neni jista.

Ok. JE to holka. Sice totální nerdgirl (nerd-hot-chicks-do-exists, pamatujete to video? Kdy že je gencon?), ale bezesporu holka.
21.7.2009 19:15 - Felouen
Hele ty eso, nejsi náhodou to "mňau" z ICQ?

Sirien: Thnx.

EDIT: Eso - Tak, nejsi. Ještě to by chybělo.
21.7.2009 19:20 - Sosáček
Píše:
Ok. JE to holka. Sice totální nerdgirl (nerd-hot-chicks-do-exists, pamatujete to video? Kdy že je gencon?), ale bezesporu holka.

Jakozto clovek co studoval psychologii bys mohl vedet, ze pohlavni identita je slozitejsi vec.

(ja vim, samozrejme ;) )

BTW: nejdete nekdo do mlynu?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.058610200881958 secREMOTE_IP: 3.138.102.178