Příběhy

sirien
13.5.2007 09:23
Tohle jsem přede dvěma měsíci napsal jako svojí slohovou práci na češtinu. Zadání byla povídka na téma "setkání s tajemnem", nicméně originál je psaný rukou a v rychlosti (limit písemky...), takže tohle je trochu upravená verze. V originále byly nějaké trochu neobratné obraty a dialogy byly odfláknuté v rychlosti, čtěte = neskutečně trapné. Jinak se to odehrává ve světě Pavučiny, ve kterém teď hrajem, je to taková... dejme tomu Urbanfantasy, pokud by někoho zajímalo víc, tak jsme na d20 měli k dispozici sekci (PS - bylo to za 1-, prý abych si uvědomil, že to "mohlo být lepší" :)) )
Autorská citace #21
25.12.2007 00:20 - sirien
No, byl by to spíš úvod k Mage the Ascension, a to nejen protože ho mám stokrát radši než Awakening (a není to z nostalgie), ale protože v Awakening by to řešení probíhalo trochu dost jinak.

Kromě toho ve skutečnosti, jak praví úvod, to je ze světa Pavučiny, ve kterém teď dohráváme jedno RPG (minimálně jeden z příběhů v něm - ale zatím to na nějakou "druhou sérii" moc nevypadá, minimálně ne ve stejném složení. Podrobnosti viz http://akce.d20.cz - Soukromé skupiny - Pavučina (popřípadě tn červený link Pavučina o pár řádků výše :) )
Autorská citace #22
18.12.2008 18:38 - sirien
Udělal jsem pár menších korektur (konečně jsem přepsal chudáka Freda na Freuda, v pár případech jsem zaměnil slova za synonyma nebo pozměnil souvětí aby to líp znělo, víceméně jen pár drobných změn).

Tak mě napadá... byl by zájem o pokračování? :)
Autorská citace #23
17.5.2009 18:59 - sirien
HA! K naší staré diskusi o tom, zda je možné klopýtat o podpatky - mám nový krásný argument, dokonce od jisté slečny, která na podpatcích sem tam i chodí :)
Pokud je možné klopýtat o vlastní nohy, tak proč by to nemělo jít o vlastní podpatky?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.070981025695801 secREMOTE_IP: 18.232.179.191