Sethi
27.8.2009 10:07
Kafík Horror Team (hra na jarní sraz)
Kafík team:
Gabik, Ušák, Nachtrose, Alnag, Nerhinn, Almi

Úvodní titulky

Stejná bouře zastihla koráb Santa Laura. Tomuto korábu však nebyla štěstěna nakloněna. Nedaleko ostrova La Isla Saiilga najel na útesy a po marném vzdorování běsnícím živlům se potopil. Jedinými, kdo přežil bylo sedmero lidí. Tak rozdílných a přece spojených jedním okamžikem.

Protagonisté:
Šlechtic a jeho služebná, žoldnéř, zkušený námořník, básnířka, kupec a kněz svaté inkvizice,

kteří jsou ve skrytu:
Vrah, zrádce, informátor, následník trůnu, špeh, revolucionář nebo ochránce.

Technicky:
Postavy na třetí úrovni, lidé, předměty lvl6, lvl1

V hlavních rolích:
Nerhinn jako Básnířka (ardent)
Nachtrose jako Námořník (nachtík je tajemný)
Alnag jako Inkvizitor (je taky tajemný)
Ušatá jako Služebná (feylock)
Almi jako Kupec
Noir jako Voják (fighter)
Babaj jako Šlechtic (wizard)
7.9.2009 10:34 - Merlin
Náhodou, Gabik mě v tom nenechá..a bude ovce ignorovat, že :)

jinak jsem na to přišel. Mám tady nějaký elektroparalyzéry...kdo bude rušit atmosféru, bude svítit :)
7.9.2009 10:35 - Nachtrose
Vice je nevdecna funkce. Od sedmi hracu vis dvojnasob. Aspon v nasi skupine mame takovou hlopou tradici, ze si serif skoro pokazde oddela Vice. Nebo ho aspon stahne na 1 HP a dodela ho nekdo jinej :-)
7.9.2009 10:37 - Nachtrose
Merlin píše:
Náhodou, Gabik mě v tom nenechá..a bude ovce ignorovat, že :)


- Nacelniku, v prubehu nasi sluzby jsme u jedne silnice narazili na nahou zenu.
- Doufam, ze jste ji ignorovali.
- Samozrejme, ja jednou a tady kolega dokonce dvakrat.
7.9.2009 10:46 - Merlin
Nacht: no, s tím Vicem je to taková vtipná historka z minulého srazu :) Gabik a Pipux v hlavní roli.....to se nedá popsat na netu, musí se to ukázat, ale zkusím to

Gabik-šerif: *namíří na pipuxovu hlavu* Seš Vice?
Pipux. proč bych ti to měl říkat?
Gabik: "úder za 1 hp, pipuxovi zbývá poslední a nemá pivo" zeptám se znovu a naposledy Seš vice?
Pipux: přece ti to neřeknu
Gabik: Bum...
A co myslíte? Měl ho tam.
7.9.2009 10:53 - Gabik
Merlin: njn střelba do vlastních řad - to se stává i ve slušnejch rodinách. :)
7.9.2009 11:03 - Merlin
ale, tak jako šanci si mu dal...příští kolo bys neměl šanci, na scéně by se objevil Bojler :)
7.9.2009 13:30 - Lotrando
kam poslat deník ke schválení?
7.9.2009 13:31 - Merlin
můžeš klidně na merlin.aron@seznam.cz
11.9.2009 08:32 - Lotrando
jen na okraj. byl jsem dříve skeptický k použitelnosti alnag-uši style deníku, ale otestoval jsem to tuto středu a je to super. takže díky za inspiraci.
11.9.2009 08:37 - Sosáček
Nechcete mi nekdo vyrobit postavu? Asi fightera :)
11.9.2009 08:39 - Sethi
Klidně, pokud mi dáš nějaký obecný či podrobnější přehled, co by sis tak od něj představoval.
11.9.2009 08:39 - Nachtrose
Si sosni CB, mas to jednodussi.
11.9.2009 08:41 - Lotrando
Nachtrose: by se musel učit pravidla :)
11.9.2009 08:42 - Nachtrose
Tak premyslim, jak na tu moji herecku napasovat tohle:

Power Source: Shadow. You have bound your soul to
the Shadowfell and become a being of darkness.

/edit: po te, co jsem Merlina tyden prudil detaily zivotopisu a doladovanim, neni lepsiho napadu, nez to komplet zahodit a udelat si jinou postavu ;-)
11.9.2009 08:44 - Nachtrose
Lotrando píše:


Jo tak. Ale stejne si myslim, ze s CB to jde celkem i bez nich. A daji se stahnout vsechny updaty i bez DDI. Pouzivam to doma jako privetivejsi variantu proti nejake Virtual Machine.
11.9.2009 09:19 - Merlin
No jestli se sosák bude v průběhu hry ptát na pravidla, tak ho vyrazím za dveře a ještě po něm budu metat jeho vlastní kostky...
11.9.2009 09:22 - Lotrando
se při nejhorším zeptá spoluhráčů, většina věcí jde vysvětlit obratem. pokud plánuješ nějaký vypjatější souboj, bylo by dobrý s ním postavu probrat před hrou.
11.9.2009 09:28 - Merlin
No to vím, že se zeptá spoluhráčů...ale pokud chci aspon zachovat zdání atmosferického questu, nechci trávit každých dvacet minut přestávkou na vysvětlení základních principů....:/
11.9.2009 09:48 - Sethi
Není co k vysvětlování, základy se dají shrnut do deseti minut před začátkem hry a Sos taky nemá mlíko na bradě, když přijde na RPG...
11.9.2009 09:59 - Alnag
Lotrando: Vidíš, vidíš... já ti to říkal. :D Což mi připomíná, že jsem o tom chtěl napsat bloček.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.056041955947876 secREMOTE_IP: 3.144.248.24