Sethi
27.8.2009 10:07
Kafík Horror Team (hra na jarní sraz)
Kafík team:
Gabik, Ušák, Nachtrose, Alnag, Nerhinn, Almi

Úvodní titulky

Stejná bouře zastihla koráb Santa Laura. Tomuto korábu však nebyla štěstěna nakloněna. Nedaleko ostrova La Isla Saiilga najel na útesy a po marném vzdorování běsnícím živlům se potopil. Jedinými, kdo přežil bylo sedmero lidí. Tak rozdílných a přece spojených jedním okamžikem.

Protagonisté:
Šlechtic a jeho služebná, žoldnéř, zkušený námořník, básnířka, kupec a kněz svaté inkvizice,

kteří jsou ve skrytu:
Vrah, zrádce, informátor, následník trůnu, špeh, revolucionář nebo ochránce.

Technicky:
Postavy na třetí úrovni, lidé, předměty lvl6, lvl1

V hlavních rolích:
Nerhinn jako Básnířka (ardent)
Nachtrose jako Námořník (nachtík je tajemný)
Alnag jako Inkvizitor (je taky tajemný)
Ušatá jako Služebná (feylock)
Almi jako Kupec
Noir jako Voják (fighter)
Babaj jako Šlechtic (wizard)
4.9.2009 14:33 - Nachtrose
Gurney píše:
Asi přesnější by byl popis chudší, nepříliš významný šlechtic.


a

Píše:
Muž - stárnoucí královský vešetřovatel Gurney / kněz?


Mi nejde v tom pripade tak uplne dohromady.
4.9.2009 14:40 - Merlin
proto to gurneyovi píšu. nejde mi o to, že bys běhal v plátovce, ale aby si se držel popisu, který jsem ti poslal
4.9.2009 14:47 - Gurney
No možná jsem teď narazil na to jak moc středověký setting hrajem. Přišlo mi logické že post královského vyšetřovatele vyžaduje aspoň minimum původu. Ale jestli to berete jako že je to prostě úředník kterým se může stát kdokoli a šlechta zastává vyšší posty, tak beru a vymyslím něco jiného.
4.9.2009 14:50 - Nachtrose
No, tak nevim jak to nakonec Merlin myslel, ale ja to pochopil jako vysetrovatele primo blizkeho krali, k cemuz mi chudy nevyznamny slechtic zase prijde ponekud malo.
4.9.2009 14:55 - Gurney
Nachtrose píše:
No, tak nevim jak to nakonec Merlin myslel, ale ja to pochopil jako vysetrovatele primo blizkeho krali, k cemuz mi chudy nevyznamny slechtic zase prijde ponekud malo.

Tak to je docela funny, mě připadlo že vám ten background šlechtice připadá jako moc vysoko postavený a tobě zas že je to moc nízko :)

Tak počkám co na to Merlin
4.9.2009 14:59 - Merlin
Nene...abychom si rozuměli. Ten vyšetřující soudce/nebo královský vyšetřovatel, je poměrně vysoká funkce (to vyplívá i z motivačního popisu co jsem ti poslal), tudíž nemám problém s tím, že je šlechtic :). Pojem královský neznamená, že je blízký králi, ale jako titul. Já ho dál nazývám jako vyšetřující soudce, nebo jen jako soudce :)

jen jsem měl zpočátku problém s tím rytířem, není to žádný Jiří na koni v plechu :)
4.9.2009 15:05 - Nachtrose
Ano, je pravda, ze kralovsky vlastne v tom kontextu znamena "statni". Ale to blizky ( primo podlehajici ) krali bylo prvni co me napadlo.
4.9.2009 15:23 - Gurney
Merlin: Jo, tak nějak jsem nad tím přemýšlel. Že je to docela vysoká funkce jsem si domyslel, ale měl jsem pocit že ti nevyhovuje to s tím šlechticem. A když jsem psal rytíř, tak jsem tím myslel že je pasován na rytíře a má za sebou dvě nebo tři bitvy, který se účastnil v mládí (proto warlord, přijde mi že se to nejvíc hodí k té funkci a chtěl jsem to nějak odůvodnit backgroundem). Nějakou zbroj jako vzpomínku na mládí má možná ještě doma, ale neměl ji na sobě už dlouhá léta a chodí oblečený v dražších šatech. A když cestuje tak mnohem radši v pohodlí ve voze než na koni. Jako rytíře v zářné zbroji jsem si ho rozhodně nepředstavoval.
4.9.2009 15:56 - Merlin
Gurney: jasně :) hlavní je se domluvit
5.9.2009 14:56 - Nachtrose
Uši^3: Me tak napadlo, Aiss, je zrzka, ze?
5.9.2009 15:18 - Sethi
Jop.

Proč to?
5.9.2009 15:37 - Nachtrose
Aaaale... Ja mam taky celkem slabost na zrzky, ale pokud bude Rebecca kudrnata zrzka, tak mi to v kontextu d20 prijde skoro jak nestoudne kopirovani 0:-)
5.9.2009 15:53 - Sethi
Pokud nebude mít růžky/kopýtka/ocásek/ouška, klidně si kontextově kopíruj. Překvapivě nemám na kudrnaté zrzky patent =)
5.9.2009 16:25 - Nachtrose
ušiUŠIuši™ píše:
Pokud nebude mít růžky/kopýtka/ocásek/ouška...


Neboj, ovecka to nebude ;-)
5.9.2009 16:32 - Merlin
Uši: proč prostě neřekneš, že má rohy/kopyta/ocas/uši...tím záměrným zněžňováním z ní děláš..hmmm....ďáblíčička :)
5.9.2009 16:49 - Sethi
Tě to rozčiluje, nebo co?
5.9.2009 18:11 - Merlin
:) o nic víc než ňuchňat :)
5.9.2009 23:34 - Sethi
Víš co, jestli s tím máš nějaký problém, vyřídíme to jako chlap s chlapem...
6.9.2009 11:05 - Merlin
ožerem se?
6.9.2009 11:10 - Sethi
Já měla na mysli kontaktní zbraň dle vlastní volby a start na třicet kroků, ale tvůj plán zní líp.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.075433015823364 secREMOTE_IP: 13.59.36.203