Sethi
27.8.2009 10:07
Kafík Horror Team (hra na jarní sraz)
Kafík team:
Gabik, Ušák, Nachtrose, Alnag, Nerhinn, Almi

Úvodní titulky

Stejná bouře zastihla koráb Santa Laura. Tomuto korábu však nebyla štěstěna nakloněna. Nedaleko ostrova La Isla Saiilga najel na útesy a po marném vzdorování běsnícím živlům se potopil. Jedinými, kdo přežil bylo sedmero lidí. Tak rozdílných a přece spojených jedním okamžikem.

Protagonisté:
Šlechtic a jeho služebná, žoldnéř, zkušený námořník, básnířka, kupec a kněz svaté inkvizice,

kteří jsou ve skrytu:
Vrah, zrádce, informátor, následník trůnu, špeh, revolucionář nebo ochránce.

Technicky:
Postavy na třetí úrovni, lidé, předměty lvl6, lvl1

V hlavních rolích:
Nerhinn jako Básnířka (ardent)
Nachtrose jako Námořník (nachtík je tajemný)
Alnag jako Inkvizitor (je taky tajemný)
Ušatá jako Služebná (feylock)
Almi jako Kupec
Noir jako Voják (fighter)
Babaj jako Šlechtic (wizard)
2.9.2009 16:57 - Sosáček
ušiUŠIuši™ píše:
Slečno, vy máte tak krásné oči... A ta hebká ouška...

To si musim zapamatovat na pristi sraz ...
2.9.2009 17:12 - Nachtrose
Tak, prozatím finální podoba Rebeccy tentokráte v přátelském *.pdf formátu. Ostatní linky jsou už nefunkční.
2.9.2009 17:15 - Nachtrose
Marlin: Hnev vypada dobre

2.9.2009 17:19 - Sethi
Do té jdu.

Slečno, neviděli jsme se někde?
2.9.2009 17:24 - Nachtrose
Odemne taky nezmizi, ja tim jen chtel rict, ze jsem ty neaktualni soubory smazal 0:-)

Zkuste se mi pripomenout, mladíku.
2.9.2009 17:29 - Sethi
Tak já se zase uklidím =)

Omlouvám se, musel mě šálit zrak - ženu takové nevídané krásy bych si jistě pamatoval lépe. Až teď, když mám to štěstí pohlédnout na Vás zblízka, vídím, že Vás dnes patřím poprvé - a jako bych se snad právě narodil.
2.9.2009 17:42 - Sosáček
Ja jsem si predstavoval neco takhle, co se tyka starejch chlapu:

ale tenhle je moc provarenej :(
2.9.2009 17:49 - Nachtrose
Citim se polichocena. Zvlaste od tak pohledneho mladika. Je mi potesenim Vas poznat.
2.9.2009 22:51 - Merlin
Sakryš a já chtěl horor a ono se mi to tam zatím bude pářit
2.9.2009 22:54 - Alnag
Merlin: To víš, všechny jsem je zmanipuloval, abych ti to zkazil...
2.9.2009 23:07 - Merlin
aha.....to jsem čekal...člověk chce něco udělat, poprvé po 10 letech si připravuju dobrodružství dýl než 30 minut...má obavu, jak projde kritikou a pak se objeví hamoun, co mu to pokazí :/ fakt..na posledním srazu si ze mě udělal nemyslícího trpasličího magora...lotrando mi to ted bude chtít vrátit (pro jistotu delám všechny dveře otočný)...ostatní mi chtějí ošustit ovce (musel jsem je vyměnit za veverky)..a všechno je tvoje vina!!!!!
2.9.2009 23:10 - Alnag
Přesně tak Merline, ale to je jen začátek...
2.9.2009 23:13 - Sethi
Odmítám jakékoli obvinění z ovlivnitelnosti.

autocenzurní edit:

Veškeré moje tendence blíže se seznamovat s fyzickou i eterickou krásou světa plynou z mého nitra.
3.9.2009 00:07 - Merlin
Alnag: a za co...za co? že jsem před léty získal naprostou většinu ve sporu S a Š ? jen proto? jak povrchní :)

uši: neboj, tvé nitro vyplyne...:)
3.9.2009 07:19 - Nachtrose
Merlin píše:
Sakryš a já chtěl horor a ono se mi to tam zatím bude pářit


Pareni bych se na tvem miste nebal, nemam kudrlinky, hebka ouska a nedelam Beeeeee ;-)

Jinak co se nejakeho inspirativniho obrazku tyce, tak ano, dole postnutej Hnev je fajn, ale ja mel v hlave spise neco ve stylu, kdy spoza vejire ( a mozna klobouku ) jsou videt jenom tajemne krasne oci ( idealne zelene )...
3.9.2009 07:38 - Merlin
Nacht: vypátráme
3.9.2009 07:45 - Nachtrose
Ja uz patral a nejak mi to moc neslo. Ale je pravda, ze na patrani jsi tu zrejme nejpovolanejsi osoba ty ;-)
4.9.2009 14:01 - Gurney
Tak jsem si prošel všechny doposud vydané classy a přiklonil jsem se spíš k warlordovi a nejspíš půjde o chlapíka s minulostí rytíře, podrobnosti pořád promýšlím (abyste neměli pocit že nic nedělám :)
4.9.2009 14:11 - Merlin
Gurney: je důležité si přečíst i to co jsem ti psal ;)
4.9.2009 14:24 - Gurney
Merlin: Ještě dovysvětlím, asi máme oba trochu jinou představu pojmu rytíř (já tím myslel spíš titul než popis), nemusíš se bát že bych ti tam pobíhal v plátové zbroji :) Asi přesnější by byl popis chudší, nepříliš významný šlechtic.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.070532083511353 secREMOTE_IP: 18.191.157.186