Sethi
27.8.2009 10:07
Kafík Horror Team (hra na jarní sraz)
Kafík team:
Gabik, Ušák, Nachtrose, Alnag, Nerhinn, Almi

Úvodní titulky

Stejná bouře zastihla koráb Santa Laura. Tomuto korábu však nebyla štěstěna nakloněna. Nedaleko ostrova La Isla Saiilga najel na útesy a po marném vzdorování běsnícím živlům se potopil. Jedinými, kdo přežil bylo sedmero lidí. Tak rozdílných a přece spojených jedním okamžikem.

Protagonisté:
Šlechtic a jeho služebná, žoldnéř, zkušený námořník, básnířka, kupec a kněz svaté inkvizice,

kteří jsou ve skrytu:
Vrah, zrádce, informátor, následník trůnu, špeh, revolucionář nebo ochránce.

Technicky:
Postavy na třetí úrovni, lidé, předměty lvl6, lvl1

V hlavních rolích:
Nerhinn jako Básnířka (ardent)
Nachtrose jako Námořník (nachtík je tajemný)
Alnag jako Inkvizitor (je taky tajemný)
Ušatá jako Služebná (feylock)
Almi jako Kupec
Noir jako Voják (fighter)
Babaj jako Šlechtic (wizard)
2.9.2009 13:06 - Nachtrose
ušiUŠIuši™ píše:
A nebo si prostě nevezmu žádné


Ano, proc nas rozptylovat jednotlive, kdyz je mozno vsechny najednou ;-)
2.9.2009 13:13 - Merlin
V tom případě, aby nebyla narušena hra, budou hráči (rozumějme ostatní) vykázáni. Vzhledem k mé psychické odolnosti tedy převezmu na svá bedra celé to ušaté rozptýlení a pak vám o tom poreferuji. Zatím můžete vedle v místnosti něco řešit...vy už si vystačíte.
2.9.2009 13:13 - Sethi
Tak jsem to... um... nemyslela...
2.9.2009 13:15 - Merlin
ušiUŠIuši™ píše:
Tak jsem to... um... nemyslela...
tak tomu nevěřím.

btw. bylas na tom Wilsoňáku?
2.9.2009 13:19 - Sethi
Nebyla, myslela jsem, že ti dám ještě šanci, než na tebe vypustím hněv Českých Drah...
2.9.2009 13:34 - Merlin
Díky..seš šlechetná..hněv Drahých Čech je to co mě děsí
2.9.2009 15:30 - Sethi
První inspiračka pro Erica (v podstatě ještě před Merlinovým spisem, ale podařilo se mi do něj myšlenkou strefit) - trocha Castlevanie co do vzhledu, trocha Howl's Moving Castle co do povahy a celé přehrnout silným nánosem grimdarku, povařit...



2.9.2009 15:32 - Merlin
Jo..ten spratek dole je jak dělanej :)

jinak, už se mi podařilo vyjasnit jisté protesty od Lotranda a doufám, že jsme se dostali na dobrou cestu :)
2.9.2009 15:42 - Sethi
Kdybys viděl to anime, tak by tě možná překvapilo jak moc je na něj jak dělanej. Jenže tam to všechno dobře dopadne, rozmazlený čaroděj se napraví etc. Myslím, že jsem stále ještě mimo tajné informace.
2.9.2009 15:44 - Merlin
Neboj, kdybys nebyla, už bys to cítila :)
Kdo říkal, že to tady nedopadne dobře? ehm...
2.9.2009 15:47 - Lotrando
Merlin: zas tak moc jsem neprotestoval, nakonec tam máš všechno zpátky, jen trošku přerovnaný :)
2.9.2009 15:48 - Nachtrose
Uši^3: jak jen to delas? ja ani za nic nemuzu najit nejaky rozumny inspirativni obrazek na tu moji heerecku... :-(
2.9.2009 15:58 - Merlin
Lotrando: vono to muselo být zpátky :) když to na tom stojí....

no schválně, přece jsem nemohl lotrandovi schválit, aby jeho žebračka byla vlastně princezna, která ovládá magickou moc vstupovat lidem do hlavy a manipulovat s nimi, ale byly jako sirotek odložena a ted si vzpomíná, že je princezna a chce ovládnout kjrálovství a že má pod kůží neprorazitelnou vrstvu čehosi...atd. no tak jsem mu zrušil to, že byl jako sirotek odloženej...a dohodli jsme se
2.9.2009 16:01 - Sethi
Já už si cvičím balící věty.

Jak těžké může být sbalit ovci?
2.9.2009 16:03 - Merlin
No, v podstatě je to stejný jako sbalit každou pátou babu v hospodě..na trávu :)
2.9.2009 16:13 - Merlin
Nacht: zkus některou ze 7 hříchů :) http://zdisad.sblog.cz/hrichy/
2.9.2009 16:16 - Sethi
Slečno, vy máte tak krásné oči... A ta hebká ouška... a jemná vlna... Nechtěla byste zajít ke mně? Mám překrásnou sbírku trávy...
2.9.2009 16:19 - Merlin
Vidíš, šikulka....nakonec se naučíš balit skopový
2.9.2009 16:20 - Merlin
ale je dobré to vědět...píšu si: nedávat do hry žádné ovce, nebo pujde atmosféra do hajzlu
2.9.2009 16:23 - Sethi
Ano, chtěla jsem navrhnout nějaký zákaz mluvení o ovcích v průběhu hry. A bečení a tak.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.042788028717041 secREMOTE_IP: 18.119.118.99