Sethi
27.8.2009 10:07
Kafík Horror Team (hra na jarní sraz)
Kafík team:
Gabik, Ušák, Nachtrose, Alnag, Nerhinn, Almi

Úvodní titulky

Stejná bouře zastihla koráb Santa Laura. Tomuto korábu však nebyla štěstěna nakloněna. Nedaleko ostrova La Isla Saiilga najel na útesy a po marném vzdorování běsnícím živlům se potopil. Jedinými, kdo přežil bylo sedmero lidí. Tak rozdílných a přece spojených jedním okamžikem.

Protagonisté:
Šlechtic a jeho služebná, žoldnéř, zkušený námořník, básnířka, kupec a kněz svaté inkvizice,

kteří jsou ve skrytu:
Vrah, zrádce, informátor, následník trůnu, špeh, revolucionář nebo ochránce.

Technicky:
Postavy na třetí úrovni, lidé, předměty lvl6, lvl1

V hlavních rolích:
Nerhinn jako Básnířka (ardent)
Nachtrose jako Námořník (nachtík je tajemný)
Alnag jako Inkvizitor (je taky tajemný)
Ušatá jako Služebná (feylock)
Almi jako Kupec
Noir jako Voják (fighter)
Babaj jako Šlechtic (wizard)
2.9.2009 08:50 - yokuzava
Tak to nevadi, proste jsem asi nekompatibilni, ikdyz mam update z cervence nebo kdy to vlastne bylo. Mno nic.
2.9.2009 08:57 - Nachtrose
Nekde jsem tu daval rapidackej link na builder s updaty po srpen vcetne. ( DnD diskuze ) Az se dostanu zase k pc, muzu ho repostnout.
2.9.2009 09:02 - Merlin
Nacht: v tomhle one shotu by sis asi stejně nevyzkoušel všechny pikanterie assasina. Boj tam sice bude, ale půjde o hodně jiných věcí :)
2.9.2009 09:03 - yokuzava
Spis by bylo lepsi davat pdf :) aspon to opravdu muze prohlednout kazdy. Diky
2.9.2009 09:05 - Nachtrose
Asi moje jedina sance si vubec neco zkusit. Doma se k hrani postavy vubec nedostanu :-(.
2.9.2009 09:24 - Sethi
Sheety ve třech verzích. Když se mi nedostává místo a musím expandovat na další stránku, cpu tam obrázky, abych zaplnila bílé fleky. Ten kudrlinkatý font tu byl linkovaný někde předtím.

Přebarvení pro barevný tisk je poměrně jednoduchá záležitost.
2.9.2009 09:46 - Lotrando
sheety super :)

tak mě napadá, že soubor z builder je nějaký xml, jestli ono by to nešlo rozumně naformátovat nějakým skriptem.
2.9.2009 10:00 - Nachtrose
Lotrando: troufas si na to? Napriklad ja nascriptuju kulovy.
2.9.2009 10:03 - Merlin
Nacht: no, pokud si ho seženeš nemám problém :), mrkni se i do nějakých Dungeonů nebo Dragonů

jinak, během víkendu (možná) se vrhnu na nějaký ten souboj, případně SC.
Lotrando: doufám, že nebude vadit, že NCE a SC, hraju nejspíš trochu odlišně :), ale tak, když si vezmu dlouhý ukazovátko, tož bych tě mohl aspoň mlátit po hlavě, když budeš mrmlat :P
2.9.2009 10:07 - Sethi
Ukazovátko? Nebuď minimalista, neříkej, že tam někde nemáš obušek.
2.9.2009 10:10 - Nachtrose
Merlin: jestli wizardi dodrzi kalendar, tak heroic tier by mel byt 11. v dragonu.
2.9.2009 10:20 - Merlin
Uši: mám, ale musel bych se moc naklánět přes stůl...i když, kdybych vzal starej dobrej federál, tak by se to dalo. Díky ušáku..
2.9.2009 10:25 - Sethi
Když si vezmu výstřihové tričko, nafasuju obušek, abych se musela naklánět přes stůl?
2.9.2009 10:29 - Merlin
Hmm..to je dvousečný. Abych z toho měl to co bych z toho chtěl mít, by ses musela naklánět směrem ke mě...to by ale znamenalo, že jsem cílem, což by poněkud snižovalo ten zážitek...
2.9.2009 10:44 - Sethi
Tak víš co... Je na tobě, abys zvážil možný zisk a rizika.

Sama musím uvážit, zda je možnost máznout tě po hlavě obuškem natolik lákavá, aby mi stála za možnou názorovou kolizi s Karlem.
2.9.2009 10:56 - Merlin
Což o to, přinejhorším si dám na hlavu poštář a přivážu si ho pod bradou...:) pravda, poněkud to bude snižovat a znevažovat ducha hry kterou chci hrát a mlácení DM taky asi nebude úplně prospívající ději, to mi ale těžkou hlavu nedělá. Spíš to, že mi budou všichni hráči stát za zádama a hledět střídavě do poznámek a střídavě na..do...no..prostě hledět.

A pokud chcete kolizi s Karlem, fajn, seženu bazének a bahno :) (s karlem ještě nevím japak to dopadne, jestli pojedea jestli už ve čtvrtek)
2.9.2009 12:28 - Nachtrose
Tak jo. Rebecca Fox prozatim v *.dnd4e formatu. Pokud vyjde chvilka cas nebo doma, predelam ji do *.pdf. Oproti puvodni je trosinku poupravena, dal uz se nejspis menit nebude.
2.9.2009 12:51 - Sosáček
Pak je tu moznost, ze si vezmes vystrihove tricko a budes se naklanet pres stul, jinak te budeme mlatit.
2.9.2009 12:59 - Sethi
A nebo si prostě nevezmu žádné, protože považuju za nezodpovědné a necitlivé rozptylovat spoluhráče a vypravěče.
2.9.2009 13:03 - Sosáček
Jo, to je vec kteoru tim ze budes mit tricko fakt vyresis.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.0714111328125 secREMOTE_IP: 18.116.13.113