Sethi
27.8.2009 10:07
Kafík Horror Team (hra na jarní sraz)
Kafík team:
Gabik, Ušák, Nachtrose, Alnag, Nerhinn, Almi

Úvodní titulky

Stejná bouře zastihla koráb Santa Laura. Tomuto korábu však nebyla štěstěna nakloněna. Nedaleko ostrova La Isla Saiilga najel na útesy a po marném vzdorování běsnícím živlům se potopil. Jedinými, kdo přežil bylo sedmero lidí. Tak rozdílných a přece spojených jedním okamžikem.

Protagonisté:
Šlechtic a jeho služebná, žoldnéř, zkušený námořník, básnířka, kupec a kněz svaté inkvizice,

kteří jsou ve skrytu:
Vrah, zrádce, informátor, následník trůnu, špeh, revolucionář nebo ochránce.

Technicky:
Postavy na třetí úrovni, lidé, předměty lvl6, lvl1

V hlavních rolích:
Nerhinn jako Básnířka (ardent)
Nachtrose jako Námořník (nachtík je tajemný)
Alnag jako Inkvizitor (je taky tajemný)
Ušatá jako Služebná (feylock)
Almi jako Kupec
Noir jako Voják (fighter)
Babaj jako Šlechtic (wizard)
31.8.2009 14:29 - Blaine
Siloveho swordmaga nemusim, nelibi se mi:P Ale se schopnostmi bych rozhodne souhlasil. Nevidel jsem tam nic do oci bijicho, co bych kritizoval.
31.8.2009 14:30 - Merlin
Uši: já to psal jako "volný" pozadí, aniž bych věděl co si vezmete. Takže některé věci jdou měnit. (technické, pozadí už ani moc ne, když jsem se do něj tak zapletl :)
31.8.2009 14:31 - Merlin
když tak nad tím přemýšlím, asi nejvíc nadávat bude lotrando :)))
31.8.2009 14:37 - Sethi
Tak on je především poskakovací. Líbí se mi tohle pohyblivé nastavení. Poblikává kolem a rozíjí lidem hubu. Ještě kdyby to tak byl eladrinek =)
31.8.2009 14:38 - Merlin
není =) to víš, sem zlej DM, kterej si honí ego na nebohých hráčích =P
31.8.2009 14:40 - Sethi
Si asi půjdu na tebe stěžovat na pokladnu Wilsonova Nádraží nebo tak něco =)
31.8.2009 14:45 - Merlin
A že ne?!!! Seš lenoch líná...
31.8.2009 14:49 - Nachtrose
Usi^3: v cems ten tvuj char-sheet delala? se mi nejak nechce verit, zes to vse psala rucne a jeste pri tom prekladala ;-)
31.8.2009 14:52 - Blaine
Sethi: hele docela bych ocenil ten font, ktery mas ve jmene. Bylo by to mozne?
31.8.2009 15:01 - Merlin
hele obracejte se na jejího agenta, jo?....všechno něco stojí panáčci...takže tady podepíšeme smlouvičku a můžeme se začít bavit
31.8.2009 15:05 - Lotrando
deník pěknej, to se musí nechat
31.8.2009 15:07 - Sethi
Sheet je dělaný ručně ve Wordu podle Alnagova sheetu který je snad podle postav pro KotS. Verze pro černobílý tisk, alespoň mám pod kontrolou odstíny šedé, ne že vypadají všechny stejně jako když bych tiskla barevný na černobílé tiskárně. Překlady dělám za běhu a normálně to přepisuju ručně, jde to rychle a mám tam přesně ta čísla, která potřebuju. Názvy se mi většinou překládat nechce, když už kvůli zpětnému dohledání nebo prostě proto, že je ostatní znají anglicky. Ostatně koukám, že i s nadpisy jsem se tady moc nepatlala.

Font je Beyond Wonderland.

Na Wilsoňák je to kousek, je fakt, že se mi nikam nechce, ale stejně budu muset jít ještě do tiskárny, tak to můžu vzít při jednom.
31.8.2009 22:42 - Merlin
pls...pokud někomu nevyhovuje postava, nebo některý její rys, případně je něco nejasné, ozvěte se, máme dost času to změnit. zatím vím o dvou spokojených a jedné, která se bude lehce měnit.
2.9.2009 01:05 - Nachtrose
Tak jsem celkem nakrklej. V aktualnim CB updatu neni assassin :-(
2.9.2009 01:30 - Element_Lead
Usiska: Povaluje se prosim ta Alnagova sablona na denik nekde tady na kostce? Je to hrozne hezky a prehledny.
2.9.2009 07:54 - Merlin
Nacht: assasinem se netrap :) použij jiný class
2.9.2009 08:16 - yokuzava
Tak jsem se chtel podivat jak si Nachtrose postavil rogua a nejde mi to otevrit v characterbuilderu to prohlasi pouze chyba pri otevirani a konec :(
2.9.2009 08:18 - Nachtrose
Merlin píše:
Nacht: assasinem se netrap :) použij jiný class


Kdyz ja ho chtel tak strasne zkusit. :-( Tak pri nejhorsim zustanu u roguny. Jen ji asi jeste trosku "prepudruju". A jeste nejake to jmeno vymyslet. Asi se bude jmenovat Vanessa/Ness, ani sam nevim proc, ale libi se mi to. A nebo moje nejoblibenejsi: Rebecca? ts ts ts... zaludny problem...
2.9.2009 08:21 - Nachtrose
yokuzava píše:
Tak jsem se chtel podivat jak si Nachtrose postavil rogua a nejde mi to otevrit v characterbuilderu to prohlasi pouze chyba pri otevirani a konec :(


To je zvlastni. Ukladal jsem to jeste v srpnove verzi CB, tak by to melo jit kdyztak i bez updatu. Mrknu na to a pokud Usata sem hodi ten tempalte, tak to prevedu do pdfka, at je to citelne pro vsechny.

/edit: tak jsem dal otevrit soubor z rapida a nacetl se bez problemu.
2.9.2009 08:25 - Sethi
Yash: Nevím, možná se tu někde válí... To by asi věděl Alnag. Já nemám žádný template, prostě vždycky vezmu některý z předchozích deníků (mám různé verze uspořádání) a pracuju s ním. Když by na to přišlo, můžu je předhodit (a odhalit tak svoje přísně střežená tajemství, zomg).

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.080025196075439 secREMOTE_IP: 3.140.186.201