Sethi
27.8.2009 10:07
Kafík Horror Team (hra na jarní sraz)
Kafík team:
Gabik, Ušák, Nachtrose, Alnag, Nerhinn, Almi

Úvodní titulky

Stejná bouře zastihla koráb Santa Laura. Tomuto korábu však nebyla štěstěna nakloněna. Nedaleko ostrova La Isla Saiilga najel na útesy a po marném vzdorování běsnícím živlům se potopil. Jedinými, kdo přežil bylo sedmero lidí. Tak rozdílných a přece spojených jedním okamžikem.

Protagonisté:
Šlechtic a jeho služebná, žoldnéř, zkušený námořník, básnířka, kupec a kněz svaté inkvizice,

kteří jsou ve skrytu:
Vrah, zrádce, informátor, následník trůnu, špeh, revolucionář nebo ochránce.

Technicky:
Postavy na třetí úrovni, lidé, předměty lvl6, lvl1

V hlavních rolích:
Nerhinn jako Básnířka (ardent)
Nachtrose jako Námořník (nachtík je tajemný)
Alnag jako Inkvizitor (je taky tajemný)
Ušatá jako Služebná (feylock)
Almi jako Kupec
Noir jako Voják (fighter)
Babaj jako Šlechtic (wizard)
28.8.2009 14:34 - Lotrando
Uši: mě se ten kněz vybavil v podobě bratra Cavila z BSG
28.8.2009 14:41 - Merlin
to all: v podstatě většina v charakteru postavy bude na vás. Budu mít jen nějaké požadavky, které vám napíšu. nebudou vás nijak omezovat ve hře, ale jak doufám, dodají tomu tajemno i mezi vámi. Informace, které vám po víkendu dodám budou složeny ze dvou částí: technických (důležité věci co jste prožili a týkají se příběhu) a motivačních. Vše ostatní bude na vás.
28.8.2009 19:40 - Nachtrose
Chjoo... tak podle kalendare to vypada, ze CB se bude updatovat az 8.9. a assassin v dragonu bude vychazet 11. ( heroic ), 14. ( paragon ) a 21. ( epic ). Sakra asi vyberu neco normalniho :-(
30.8.2009 16:12 - Merlin
Vážení..tak přípravě jsem věnoval nejvíc času za posledních tak 5 let. takže mám obavu, že to rozhodně nevyjde tak jak si představuju :) Mám napsány 4 role. Dodělám ještě dvě a pošlu je :)
30.8.2009 16:17 - Sethi
Merlin píše:
takže mám obavu, že to rozhodně nevyjde tak jak si představuju

Jistě že nevyjde. Bude to ještě mnohem lepší, než sis představoval i v těch nejhrůznějších snech.
30.8.2009 16:26 - Merlin
uši: zrovna tvoji postavu už mám :) snad se ti bude líbit :) (i když nejspíš spoustu věcí budu muset na závěr říct, jak jsem to vlastně myslel :))
31.8.2009 11:26 - Merlin
Dámo a pánové, dnešním dnem vám zasílám vaše role. Strávil jsem nad tím vším několik hodin. Prosím vás o to, aby jste si informace, ketré vám posílám nechali pro sebe. jsou důležitou součástí příběhu. Pokud budou dotazy zodpovím je.
31.8.2009 11:49 - Nachtrose
Merlin: a je povoleno davat sem postavu jako takovou na schvaleni/doplneni/rady? Treba jako *.dnd4e soubor z CB? Priznam se, ze jako hrac mam 0 zkusenosti, tak by se mi to pak hodilo "odobrit".
31.8.2009 12:06 - Merlin
postavu si sem klidně dej, jediné co nechci je, aby se dostalo ven to co jsem titi poslal. technické informace typu: co si myslíte o tomhle poweru, mám si ho vzít jsou samozřejmě povoleny :)
31.8.2009 13:08 - Nachtrose
Vzhledem k tomu, ze jeste neni assassin venku, tak za nejblizsiho povazuju rogue, tak jsem si s nim trosinku hral. Kdo ma zajem a CB, k nahlednuti zde.
31.8.2009 13:23 - Merlin
tak jsem rád, že se to vše obešlo bez připomínek :) teda až na buši, ale ta to ještě nečetla :)
Prostoru pro sebe při tvorbě tam máte dost, ale u tohoto specifického dobrodružství to myslím nebude ani tak potřeba :)
31.8.2009 13:42 - Merlin
jen poprosím, ať mi pak někdy v průběhu září napíšete ty kouzelný předměty, některé mohu zakomponovat do věcí, které jste dostali
31.8.2009 13:55 - Nachtrose
Merlin: ja to jeste necet, mel jsem celkem dost prace dneska, tak si to prectu v klidu doma. A vypripominkuju pak ;-)
31.8.2009 14:06 - Sethi
Eric Van Engen - CB nerada, těmahle ručičkama jsem ho patlala (''\<(o.o)>/'')

Námitky si vyslechnu a budu tiše ignorovat =)
31.8.2009 14:11 - Nachtrose
Jeste me tak napadlo: jsou povoleny i nejaky ty backgroundy?
31.8.2009 14:20 - Merlin
Nacht: ne :) teda pokud myslíš takový to, že ti tvá minulost dává to a to....
myslím, že je to úplně zbytečný :)
31.8.2009 14:24 - Merlin
Ouško: hezký :)
ten long sword ber jako ten kord, tedy, nezískala kord, ale ten dlouhej meč
31.8.2009 14:26 - Nachtrose
Ano, presne ty jsem mel na mysli. Niamene jsem tu odpoved predpokladal a ptal se spise pro uplnost. A cetl jsem si uz postavu a... myslim, ze bez vyhrad :-)
31.8.2009 14:29 - Sethi
Beru to tak, koukala jsem ještě na rapír, ale na něj nemám proficienci, na druhou stranu má stejné vlastnosti, stejně ten LS používám jako jednoručku.
31.8.2009 14:29 - Merlin
Nacht: jasně, líná huba hotový...to...no..to je jedno. (každopádně pro one shot, navíc tenhle to není důležitý)
Každopádně jsou to jen základní fakta, která jsou nějak spojená s dějem. A nebo taky vůbec :)
Podrobnosti vysvětlím buď písemně, nebo pak ještě na místě :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.12010407447815 secREMOTE_IP: 3.147.73.35